BOMBA!!! Galaxy Mini GTA 3 Geldi Galaxy Mini ve T20 İçin Dev Oyun Arşivi DENENDİ !!

Sponsorlu Bağlantılar

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
o eski telefonum :D şimdiki galaxy young uzun zamandır girmiyorum :D

---------- Eklendi @ 13:04:17 ---------- Yazıldı @ 13:03:02 ----------

linkler için sağol dostum :oke:

---------- Eklendi @ 13:08:05 ---------- Yazıldı @ 13:04:17 ----------

linkler için sağol dostum :oke:

---------- Eklendi @ 13:28:12 ---------- Yazıldı @ 13:08:05 ----------

brother in arms olmadı ya :(
Galaxy Young için aradım dene bakalım olcak mı: Apk: Sd: yüklemeyi dediğim gibi yap

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
hem çalıntı hem adfly reklamlarından para kazanıyor. Yöneticilerden konunun silinmesini istiyorum.
800 kişi oyun indirmiş konu görüntülenme sayısı 7169,beğeni:14,cevaplar 40(yarısından çoğu oyunlar hakkında istek ama yardım ederken hiç üşenmedim) ben bu manzara karşısında "neden beğenip yorum yapmıyorsunuz,emeğe saygı,emeğe saygı" diye isyan etmiyorum, 2 haftada 50 ye yakın oyunun Qvga ve Hvga apk-sd dosyalarını arayıp bulmaya çalıştım Ve sen kalkmış "adfly reklamlarından para kazanıyor,çalıntı yapmış" diyorsun çalıntı olmadığının kanıtı linklerin canlı olmasıdır ve yorum yazarken sadece kendi tarafından bakmazsan sevinirim.

emremtrt

Üye
t11 açarmı bu oyunları

emirkrts

Üye
Kardesim sana tek kelimeyle helal olsun valla super calinri diyenlerde cok biliyorlarsa kendileri acsinlar yorum yapacaklari yerde
Oyunlar super surekli guncel tutman dahada guzel dedigin gibi eger linkler olu olsaydi calinti deseler bisey olmazdi ama surekli emek verip linkleri guncel tuttugun icin calinti olmadigi belli oluyor ayni konu başlıgi altinda acildi diye calinti olmasi gerekmez

• Beğen
Tepkiler: huso4545
huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
t11 açarmı bu oyunları
"T20 oyunları" yazan yere kadar olan kısımdaki oyunları açar.

- - - Eklendi - - -

Kardesim sana tek kelimeyle helal olsun valla super calinri diyenlerde cok biliyorlarsa kendileri acsinlar yorum yapacaklari yerde
Oyunlar super surekli guncel tutman dahada guzel dedigin gibi eger linkler olu olsaydi calinti deseler bisey olmazdi ama surekli emek verip linkleri guncel tuttugun icin calinti olmadigi belli oluyor ayni konu başlıgi altinda acildi diye calinti olmasi gerekmez
:tşk:

hunter41

hunter41

Üye
-Gangstar : West Coast Hustle HD Telefonda büyük ekran olmuyor bilginize

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy y ye gore GTA ve Gangstar varmi yada bulabilirmisin simdiden tesekkurler :)
Gta 3 apk: ,Gangster'in kurulumu biraz uzun önce telefonunun rootlu olmas gerekiyor eğer rootlu değilse bu linkteki dosyayı indir zip'ten çıkarmadan sd karta(başka bi dosyaya değil sadece sd karta) at sonra telefonu kapat ve ses açma+güç tuşuna basılı tut yaklaşık 15 saniye içinde bir menü açılacak menüden "apply from SDcard" tarzında birşey olacak onu seç, seçmek için ses tuşlarını ve orta tuşu kullan,sonra sd karta attığın update.zip dosyasını seç sonra "reboot system now" u seç sonra telefon açıldığında superuser diye birşey çıkacak.sonra chainfire 3D kurulumuna geçelim İndirme linki: ve araç dosyaları: (bunları arşivden çıkarmadan sd karta at) ve Chainfire 3D apk yi yükle sonra aç ve CF3D install yap(sadece ilk girişinde ve bu olay internet isteyebilir) sonra install plug-ins yap ve ordan powervr.zip, qualcomm.zip ve nvidia.zip tek tek yükle(bunlar araç dosyaları linkindeki dosyalar) 2.adım Chainfirede Default OpenGL settings kısmından 'Reduce texture quality'i seç ve ordanuse plugin de ve ordanda qualcomm'u seç daha sonra Gangster West Coast Hustle apk: SD data : datayı: SD card/gameloft/games konumuna taşı apk yi kur ve 2.Adımdaki yazdığım işlemi yap umarım çalıştırırsın.

Metin137

Metin137

Üye
samsung galaxy pocket açar mı bunları

a.sen61

Üye
bunlar galaxy pocketta çalışırmı acaba

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

samsung galaxy pocket açar mı bunları

bunlar galaxy pocketta çalışırmı acaba

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------ T20 İÇİN OYUNLAR ------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
yazan yere kadar olan oyunları açar

- - - Eklendi - - -

t11 açarmı bu oyunları
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------ T20 İÇİN OYUNLAR ------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- yazan yere kadar olan oyunları açar, bu arada internetten telefonuna göre oyun ararken oyunun sonuna qvga yaz örn:"Modern Combat sandstorm qvga apk+sd indir" diye yaz.

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: huso4545
huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
Hakaret içerikli mesaj
brother in arms: Gangstar West Coast Apk+Sd: ayrıca kafama takılan niye o kadar kişide sorun çıkmadıda sende sorun çıktı?sana tavsiyem pc ye usb kablosu ile bağlayıp indir.

asd_31

Üye
Allah rızası için şu fifa 2010 nasıl yükleniyor biri anlatsın ya kafayı yiyeceğim :( ya denilenleri aynen yaptım yükleme konusunda yinede oyuna girince download çıkıyor ordanda indirmeye kalkınca %5 te takılıp kalıyor.Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim :)

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Oyunlar harika ¢ok saol acaba galaxy young bunlari calistirirmi galaxy miniyle ayni sayilir , birde gangstar miami eklerseniz sevinirim tesekkurler...

asd_31

Üye
oyunlar için teşekkürler ama birde yardımcı olsan sorunuma..

rapper_rap00

Üye
-Gangstar : West Coast Hustle HD Ve -Gangstar 2 : Miami Vindication Emeğine Sağlık Fakat Bu İki Oyunun Linkler Ölü Bir El Atarsan..

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlar harika ¢ok saol acaba galaxy young bunlari calistirirmi galaxy miniyle ayni sayilir , birde gangstar miami eklerseniz sevinirim tesekkurler...

-Gangstar : West Coast Hustle HD Ve -Gangstar 2 : Miami Vindication Emeğine Sağlık Fakat Bu İki Oyunun Linkler Ölü Bir El Atarsan..
@1oyunların linklerini eklicem ----T20----- oyunları yazan yere kadar olan oyunlar qvga yani senin telefonuna olur, @2 en kısa zamanda yenilicem.

- - - Eklendi - - -

oyunlar için teşekkürler ama birde yardımcı olsan sorunuma..
Telefonun markası ve oyunu yüklerken tam olarak karşılaştığın sorunun ne olduğunu söylersen yardımcı olmaya çalışırım.

asd_31

Üye
karşılaştığım sorun şu oyun fifa 10 sorunda şu;ya dediğin gibi herşeyi yapıyorum oyun kurulumunda fakat tekrar download istiyor ve %5 te takılıyor.Ne yapmam lazım??

kaanslmz

kaanslmz

Üye
tesekkurler

Üst Alt