BOMBA!!! Galaxy Mini GTA 3 Geldi Galaxy Mini ve T20 İçin Dev Oyun Arşivi DENENDİ !!

Sponsorlu Bağlantılar

amcalu1

amcalu1

Üye
Blood gloryi yükledik bazı dosyalar silinmis dip indir sion bağlantı hatası dip şunu tam halini paylaşır mısın

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
galaxy minide hawx ı kurunca oyun açılıyor tam göreve girecekken loadıngde %56 da atıyor ve (hawx uygulaması (com.gameloft.android.GANDGloftHAWXişlemi)beklenmedik biçimde durdu.lütfen yeniden deneyin.) şeklinde bir uyarı veriyor.oyuna wifi kapalı giriyorum.acaba sorun ne olabilir

O oyunun genel hatası kaç farklı siteden indirdim ama sonuç gene aynı eğer düzeltilmiş versiyonu bulursam siteye eklerim

dust61

dust61

Üye
bazı oyunların linkleri olmus t20 oyunlarının

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi

---------- Eklendi @ 21:34:24 ---------- Yazıldı @ 21:33:04 ----------

alintiyi birk linklere kadar hersey ayni

orjinali
o arkadaşta alıntı yapmış yani kaynak o değil kanıtı şu sayfadaki yorumda:http://www.maxicep.com/android-oyun...epsi-denendi-gameloft-ea-glu-vs-3-572600.html

---------- Eklendi @ 21:36:08 ---------- Yazıldı @ 21:34:24 ----------

bazı oyunların linkleri olmus t20 oyunlarının
sen merak ettiğin oyunları söyle ben onların hepsini bulamam sen isteklerini söyle ona göre atayım linkleri

---------- Eklendi @ 21:39:59 ---------- Yazıldı @ 21:36:08 ----------

Blood gloryi yükledik bazı dosyalar silinmis dip indir sion bağlantı hatası dip şunu tam halini paylaşır mısın
Apk: SD: SD yi Android/data konumuna taşı Apk yi yükle tamamdır.

zalimoglu

Üye
Asssasin's Creed HD oyununun sağlam bir link verebilirimisiniz, teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: huso4545
bursa1616

bursa1616

Üye
mannnnnnyak bi arşiv

• Beğen
huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
Asssasin's Creed HD oyununun sağlam bir link verebilirimisiniz, teşekkürler.
Önemli değil :), Assassin Creed Apk: SD: yükleme:datayı sdcard/gameloft/games konumuna taşı apkyi kur, hatırladığım kadarıyla internet bağlantısı istiyordu, ilk seferde isterse internete bağlanıp 50 mb civarında ek dosya indirmesi gerekebilir eğer daha sonra oyuna giremezsen uçak modunda girmeyi dene.

---------- Eklendi @ 20:25:19 ---------- Yazıldı @ 20:17:32 ----------

mannnnnnyak bi arşiv
Gerçekten Yorumun için sağol :) tamda konuya bakanların sayısına bakıp neden bu kadar az yorum var diye sitem ediyordum :D

• Beğen
Tepkiler: zalimoglu
Astrosman

Astrosman

Üye
Gta galaxy acede çalışır mi?

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim alıntıda olsa aynı konu zaten açılmış çok gereksiz şuan.
Az önce biri yorum attı Assassins Creed linki ölmüş yenisini istedi çok büyük bir işmiş gibi görmüyorum ama internetteki bütün Assasin Creed HD linkleri ölmüş 10 dan fazla forum gezdim sonunda 2 sitede birtanesinde sd sağlamdı öbür sitede apk sağlamdı yani benim farkım arkadaşlar ölen linklerin yenisini istediğine ya da oyun çalışmadığında yardım etmeye çalışıyorum istersen son yorumlara bakabilirsin.

---------- Eklendi @ 20:43:35 ---------- Yazıldı @ 20:41:26 ----------

Gta galaxy acede çalışır mi?
Ace için ayrı Apk bulman lazım bu oyunlar 240x320 senin telefonla benim Gio gibi 320x480 eğer oyun isteğin olursa söyle ona göre Apk bulayım.

Astrosman

Astrosman

Üye
Az önce biri yorum attı Assassins Creed linki ölmüş yenisini istedi çok büyük bir işmiş gibi görmüyorum ama internetteki bütün Assasin Creed HD linkleri ölmüş 10 dan fazla forum gezdim sonunda 2 sitede birtanesinde sd sağlamdı öbür sitede apk sağlamdı yani benim farkım arkadaşlar ölen linklerin yenisini istediğine ya da oyun çalışmadığında yardım etmeye çalışıyorum istersen son yorumlara bakabilirsin.

---------- Eklendi @ 20:43:35 ---------- Yazıldı @ 20:41:26 ----------

Ace için ayrı Apk bulman lazım bu oyunlar 240x320 senin telefonla benim Gio gibi 320x480 eğer oyun isteğin olursa söyle ona göre Apk bulayım.

eyvallah hocam ALLAH razı olsun.. :)

• Beğen

zalimoglu

Üye
Önemli değil :), Assassin Creed Apk: SD:yükleme:datayı sdcard/gameloft/games konumuna taşı apkyi kur, hatırladığım kadarıyla internet bağlantısı istiyordu, ilk seferde isterse internete bağlanıp 50 mb civarında ek dosya indirmesi gerekebilir eğer daha sonra oyuna giremezsen uçak modunda girmeyi dene.

Kardeşim ellerin dert görmesin çok teşekkürler... Eline, emeğine sağlık, Ayrıca hakikaten HELAL OLSUN,,, nette sağlam link yoktu:)

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
O oyunun genel hatası kaç farklı siteden indirdim ama sonuç gene aynı eğer düzeltilmiş versiyonu bulursam siteye eklerim
APK+SD: Apkyi kur Sd yi gameloft/games Dosyasının içine at Ve çok önemli bir püf noktası:ASLA TELEFONU UÇAK MODUNA ALMADAN OYUNA GİRME.yoksa "This İs not an Orginal copy" tarzında bir hata alıp oyunu silip tekrar yüklemen gerekir oyuna her girişinde telefonun uçak modunda olmalı.

---------- Eklendi @ 12:07:51 ---------- Yazıldı @ 12:04:44 ----------

Önemli değil :), Assassin Creed Apk: SD:yükleme:datayı sdcard/gameloft/games konumuna taşı apkyi kur, hatırladığım kadarıyla internet bağlantısı istiyordu, ilk seferde isterse internete bağlanıp 50 mb civarında ek dosya indirmesi gerekebilir eğer daha sonra oyuna giremezsen uçak modunda girmeyi dene.

Kardeşim ellerin dert görmesin çok teşekkürler... Eline, emeğine sağlık, Ayrıca hakikaten HELAL OLSUN,,, nette sağlam link yoktu:)
Ne demek kardeşim Gerekirse Apk yi kurup SD yi kendim indirip upload ederim :P

ThE_CaPtAiN

Üye
tesekkurler t20de gangstara girmeden bütün sesleri acin oyunda ksmadan radyo dinleyin ;) ThE_CaPtAiN (chwartion)

• Beğen
FLoydJr

FLoydJr

Üye
reyiz 4sharedden baska bi yerden upload etsene

fatih54102

fatih54102

Üye
hem çalıntı hem adfly reklamlarından para kazanıyor. Yöneticilerden konunun silinmesini istiyorum.

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
reyiz 4sharedden baska bi yerden upload etsene
4Sharedin kontrolü çok sıkı olmadığından özellikle o siteyi kullanıyorum.diğer upload sitelerinde 1-2 haftada linkler ölüyor.

FLoydJr

FLoydJr

Üye
zaten düzeltim sorun yok bişey sorcam sen miniye nba jam bulabilir misin ? :)

---------- Eklendi @ 16:11:46 ---------- Yazıldı @ 15:43:37 ----------

brother in armsı yükledim fakat oyun normal açılıyo oyuna girince adamlar falan heryer beyaz onu düzeltebilirmiyizz ?

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
zaten düzeltim sorun yok bişey sorcam sen miniye nba jam bulabilir misin ? :)

---------- Eklendi @ 16:11:46 ---------- Yazıldı @ 15:43:37 ----------

brother in armsı yükledim fakat oyun normal açılıyo oyuna girince adamlar falan heryer beyaz onu düzeltebilirmiyizz ?
Telefonun Samsung Star olduğu bilgilerinde yazmasa nedenini anlayamazdım senin telefonun ekran çözünürlüğü 240x400 senin için uygun apk ve Sd: (bu sadece bu arkadaşın telinde uygun, bu linki T20 veya Galaxy minisi olan arkadaşlar indirmesin) yükleniş:Arşivi çıkar Sd yi sd/gameloft/games/.. konumuna taşı apk yi yükle ilk girişinde uçak modunda gir sonra sorun çıkmaz heralde
NBA JAM=Apk: SD : part 1: part 2: Arşivi çıkar sonra SD/Android/Data konumuna taşı apk yi kur tamamdır:oke:

FLoydJr

FLoydJr

Üye
o eski telefonum :D şimdiki galaxy young uzun zamandır girmiyorum :D

---------- Eklendi @ 13:04:17 ---------- Yazıldı @ 13:03:02 ----------

linkler için sağol dostum :oke:

---------- Eklendi @ 13:08:05 ---------- Yazıldı @ 13:04:17 ----------

linkler için sağol dostum :oke:

---------- Eklendi @ 13:28:12 ---------- Yazıldı @ 13:08:05 ----------

brother in arms olmadı ya :(

Üst Alt