Öneri Telefon İçi Ve Oyun İçi Kasma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Oc nasil olacak bu arada ? Birde nasil dvre disi birakacaz saydiklarini . .
google play vb dediğmi diyorsan uygulama listesinden google playe bak görürsün
ekran animasyonlarını diyorsan ayarlar-ekran da görürsün animasyonlar diye şıkkı
oc de rom kurduktan sonra geliştirici seçenekleri açarsın ve performans diye bir şık gelir ordan yaparsın

• Beğen
Tepkiler: technogamer2345

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
İyide o oc degilki oc mu oluyo simdi o :D baska yontemi varmi bari fakat hala endiseliyim sistem dusuk gelecek diye . . .

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
İyide o oc degilki oc mu oluyo simdi o :D baska yontemi varmi bari fakat hala endiseliyim sistem dusuk gelecek diye . . .
evet o oc olur yeni sürüm romlarda artık nofrilscpu tarzı programlara gerek yok dediğim performans sekmesinin altında bir işlemci bölümü oluyor ordan işlemcinin hızı ile istediğin şekilde oynayabiliyorsun ;)

• Beğen

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Yalnz bnm islmci hizi sonda galiba bi uyg. Da gormustum yukledim sonda Ydi :( yani buda ise yaramiyck o zaman .

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yalnz bnm islmci hizi sonda galiba bi uyg. Da gormustum yukledim sonda Ydi :( yani buda ise yaramiyck o zaman .
rom yüklemediğinden gerekli kerneller yok yani snn orjinal romuna göre son hız farklı romun farklı kerneline göre daha da hızlanabilir
örn. şimdi sn en yüksek hızı 800 mhz görüyorsundur ama o 900mhz hatta 1ghz yapanlar bile olabilir

• Beğen

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
800 mhz benimki :(

Gercekten rom yararlivolurmu peki ucarmi telefon :D

800 mhz islemci 290 mb ram 190mb de tel hafizasi 90 mb bos suan bak gercekten cok fark atar telefon ucar diyorsan memleketten Donunce telciye attiricam ne kadar alir ?

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada devre disi b. Tan kastin gunc. Kaldirmakmi ? Denedim ama olmuyo simgesi ble degisiyodu olmadi daha once tamamen silmistim tekrar sistem uyg. Yaptim bndan olabilirmi ?

6-5-4-1 tamam 2 yi deniycem 3 ude konusuyoruz iste :D

Birde isinmaninda parmagi varmis ne dersin? İslak bez koyuyorum :D :D

Birde ucak moduna alip parlakligi en aza alsak ne dersin ?

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim birazda uygulamalara basvuralim diyorum super optimizasyon var on numara biseye benziyo bide game booster var bi ara yuklemistm tkrar yuklesemmi diyorum

Telefon oyun hizlandirma diye arattim bayagi bisey cikti launcher yuklemekte arayuzu hizlandiriyormus. .

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Kardesim birazda uygulamalara basvuralim diyorum super optimizasyon var on numara biseye benziyo bide game booster var bi ara yuklemistm tkrar yuklesemmi diyorum

Telefon oyun hizlandirma diye arattim bayagi bisey cikti launcher yuklemekte arayuzu hizlandiriyormus. .
bunlar snn teli daha çok yorar ama launcher işe yarayabilir tabi çok çok az efekli birşey
800 mhz benimki :(

Gercekten rom yararlivolurmu peki ucarmi telefon :D

800 mhz islemci 290 mb ram 190mb de tel hafizasi 90 mb bos suan bak gercekten cok fark atar telefon ucar diyorsan memleketten Donunce telciye attiricam ne kadar alir ?
tel uçar demiyorum ama farkı anlarsın yani en azından tarayıcıyı açınca kasmaz

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Oyunda kasmasn ya :( super optimizasyon bayagi islevselmis ama yinede sildim bu arada dr. Booster i tekrar deniycem ne dersin ? Daha once denemstm oyuna girince islemcinin ve ramin oyun disinda baska seyler tarafindan kullanilmasini onluyo

djdeycan

djdeycan

Üye
Bu telefonun ilacı CM romdur internette CM romu araştırabilirsiniz telefonıunuza uygun var sitede mevcut bi bakın başk bi romla uğraşmayın cyonogen mod diye geçer tamamen saf sade bi arayüzü vardır gözle görülür performans artışı sunar biyere kadar idare eder yine sizi

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Peki nasil bisi hangi android surum digerlerinsen farki nedir

djdeycan

djdeycan

Üye
sürüm olarak bilmiyorum mesela benim galaxy s2 cihazıma cyonogen mod rom kurdum 5.1.1 lollipop var 4 yıllık cihaz araştırma yaparsanız daha çok bilgi edinirsiniz

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Peki kastirmaz mi yani lollipop falan suan bildigimiz normal lollipop ozelliklerini tasirmi

djdeycan

djdeycan

Üye
Lollipop özellikleri derken galaxy s6 note 4 özelliklerinden filan bahsediyosanız onlar lollipop ile gelen yeni touchwiz özellikleridir.

burda bi rom var bakabilirsiniz

orjinal tarzından romlar bunlarda

ilk paylaştığım denemeye değer

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Peki birsey olursa yazarim .

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bide launcherlar da faydaliymis ben biyerde okudugumda bunlar gereksizdir telefonu hepten kastirir diyordu

Ama bi kac yerde hizlandiracagi yaziyor ne diyorsun birde fabrika ayarlarida bayagi faydaliymis formst yerine geciyor herhalde ama isletim sistemini silip yuklemek kadar faydali olurmu bilmiyorum o degilde mutlaka rom lazim kernel ile islemci hizi falanda degisirse . . Cyangenmod yeterli olur galliba

djdeycan

djdeycan

Üye
cyonegen mod yeterli olur telefonu hızlandırır yükünden kurtarır fabrika ayarlarına dönmek işe yarar fakat 1 haftaya eski haline gelir launcher sadece telefonun ramini işgal etmekten başka bişey olmaz internette bişey ararken galariye girerken rehbere girerken yine kasıcak

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Peki kardes herkes diyoki senin twlefona uygyn 2-3 tane rom var simdi en sakin en hizlisi cyanogen modcmu normal kitkatla farki ne cyanogenmoddan iyisi varmi cyanogenin lolliipoplusu kitkatlisi yine bana agir gelmez mi

djdeycan

djdeycan

Üye
kardeş araştırarak öğrenebilirsin herşeyi hafızamda tutamıyorum kusura bakma dediğim gibi cm romlar aosp aokp stock android arayüzü içeren romlar hafiftir boyutları küçüktür telefonu şişirmez ramine yüklenmez araştırabilirsin herşeyi

Üst Alt