LG L5 kasma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

miovo

Üye
    Konu Sahibi
LG L5 kasma sorunu
bende lg l5 var subway surf ve temple run 2 yuklu 2 oyun cok kasiyodu gamebooster yukledim temple rundaki kasmalar baya.bi azaldi nerdeyse hic kasmiyor fakat subway hala cok kasiyo ve anlamadigim yaklasik 10 15 tane oyun yukledim hic biri kasmadi bu oyundami sorun var yoksa telefondan mi kaynaklaniyo bilemedim bide samsung galaxy ace kullanmis veya bilen biri varsa soyleyebilirmi ondada kasiyormu bu oyun(cunku 2 telefon arasinda kalmistim lg almistim eger ace kasmiyosa uzulurum gercekten :))

kestal

kestal

Üye
arkadasım benimde basımda aynı dertden muzdarip idi ancak açık olan uygulamaları durdurursan ve clean master adlı uygulamayı yükleyip kullanırsan sorunun kalmaz cünkü benim sorun halloldu bide ace kasıyormu diye sordun ace daha oyunu acmıyor

miovo

Üye
    Konu Sahibi
clean masterda var ama oyun tam anlamiyla oynanmiyor kasiyor arada

technoshark

technoshark

Üye

Kullan dostum... ücretlisi daha güzel ama buda idare eder :)

miovo

Üye
    Konu Sahibi
game booster zaten kullaniyorum :(

skylinegti

skylinegti

Üye
Advanced system care adlı programı yükle game turbo özelliğini etkinleştir sorun çözülür buna rağmen oyun kasıyorsa problem oyundadır ayrıca l5 ile ace kıyaslamaz bile l5 çok üstün....

Ocean258

Ocean258

Üye
arkadaşlar L5 orta sınıf bir telefon kasma derken bu telefondan üst seviye cihaz performansı beklemeyin bence :)

• Beğen
Tepkiler: Gggg1994

miovo

Üye
    Konu Sahibi
Advanced mobile care herhalde telefonlar icin o programin adi kasma falan hic bisey kalmadi isimi gordu bu program sagolun