kasiyer çocukla aramda geçenler, siz ne tepki verirdiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Daha haber linki eklemeyeceğim, içim karardı.
Aman kendinize dikkat edin, annenize iyi bakın fazla üzmeyin.Televizyondan ve havuz medyanın hipnoz etkisinden uzak durun, gerçekler söylenenden çok farklı.
Yoksa çok ama çok üzülürsünüz.

Çok sinir bozucu bir durum gerçekten çok üzüldüm acil şifalar dilerim.

Kulak çöpünden uzak durmanı öneririm.Kulak zarına zarar verdiği bilinen bir gerçek.
O zamandan beri uzağım :ehe

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Her gün mü ?
Herkesin derdi kendine büyük görünür ama bu bende ki çok fena bir şey inan sessizliğe hasret kaldım :agla2:
evet her gün.
Ben kulak çöpü kullanıyordum kulak tıkanmış. Nasıl ağrıyo anlatamam. Gittik acile ilaç verdi. Hap kafam kadar. İçmedim ilaçları. Bi haftada falan geçti. Bi iki hafta da çınlama yaptı. Sakız çiğnediğimde geçiyordu. Bence dene bi :hmmm

Doktor verdi ve geçmedi öyle mi :hmmm
Başka bi çaresine baksınlar o zaman ya
Eğer kendin kullandıysan hata sende tabi :gun1:
hayır doktor verdi geçmedi. tekrar gittim ultrasonda bir şey çıkmadı şimdi kolonoskopiye giricem.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
Çok düşündüğün, kafaya taktığın şeylerde bunu etkiler...
Bence bu durumu tetikleyen şey canının sıkılması.

Örneğin bu konudaki kasiyerin sana yanlış davranışı sonucu canının sıkılması gibi.
Senin durumun düşünen insanlarda sıklıkla olabiliyor. Tedavine devam et herzaman.
Benim tavsiyem hiçkimseye ve hiçbir şeye canını sıkma ve acılı yemek yeme, sarımsaklı şeyleri az ye.
Midende yanma mı var ? İsal de var mı ?

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Takma kafaya hiç bişeyi la :yavrum:

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çok düşündüğün, kafaya taktığın şeylerde bunu etkiler...
Bence bu durumu tetikleyen şey canının sıkılması.

Örneğin bu konudaki kasiyerin sana yanlış davranışı sonucu canının sıkılması gibi.
Senin durumun düşünen insanlarda sıklıkla olabiliyor. Tedavine devam et herzaman.
Benim tavsiyem hiçkimseye ve hiçbir şeye canını sıkma ve acılı yemek yeme, sarımsaklı şeyleri az ye.
Midende yanma mı var ? İsal de var mı ?
arada oluyor fakat tüm belirtiler kolon kanserini gösteriyor.
Takma kafaya hiç bişeyi la :yavrum:
nasıl yapıcam :hmmm

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
La olm kendi kendinizin doktoru olmayın bi. Gidin modern tıptan yararlanın. :angry:

rear2011

rear2011

Üye
Abisi, Annem, teyzem ablam, babam, kendinde bu özellikler olupta karşısındaki şahsa bu şekilde hitap ediyorsa, kendinden Küçük veya büyük olsun niyetinde alaycılık olabilir, Müslüman veya Türk kültürüne bakacak olursak bizim kültürümüzde böyle yakıştırmalar anlamsızdır, kim kimse o şekil de hitap edilmelidir Allah (C.C.) Her insanın vasvına göre isimini yaratmıştır, ANNE Annedir, BABA Babadır, ABLA Abladır, ABİ Abidir, gibi. Rahatsızlık, huzursuzluk verici her türlü hitap şekli ve türetilen hitap kelimeleri bozmak aşağılamak anlamları taşır.Kültür ve dili bozmak maneviyatı, piskolojiyi bozmaya yönelik çabalardır. Dil dersi isteyene dersini gerekli tekniklerde verilmesi toplumun devletin vazifesidir.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, Gulu Gulu, Baydırman ve 1 kişi daha
PALA.

PALA.

Üye
Dil dersi isteyene dersini gerekli tekniklerde verilmesi toplumun devletin vazifesidir.
Dil eğitiminden önce, kişilik nedir önce onu öğretilmesi gerekir.
Üniversiteli olsa ne olur edep, ahlak olmadan, ilim de olmuyor...

• Beğen
Tepkiler: rear2011, Gulu Gulu ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Abisi yerine kardeşim dese bu kadar kızmazdı mesela :hmmm

• Beğen
Tepkiler: rear2011
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Abisi, Annem, teyzem ablam, babam, kendinde bu özellikler olupta karşısındaki şahsa bu şekilde hitap ediyorsa, kendinden Küçük veya büyük olsun niyetinde alaycılık olabilir, Müslüman veya Türk kültürüne bakacak olursak bizim kültürümüzde böyle yakıştırmalar anlamsızdır, kim kimse o şekil de hitap edilmelidir Allah (C.C.) Her insanın vasvına göre isimini yaratmıştır, ANNE Annedir, BABA Babadır, ABLA Abladır, ABİ Abidir, gibi. Rahatsızlık, huzursuzluk verici her türlü hitap şekli ve türetilen hitap kelimeleri bozmak aşağılamak anlamları taşır.Kültür ve dili bozmak maneviyatı, piskolojiyi bozmaya yönelik çabalardır. Dil dersi isteyene dersini gerekli tekniklerde verilmesi toplumun devletin vazifesidir.
teşekkürler bu cevap aydınlatıcı oldu.
Abisi yerine kardeşim dese bu kadar kızmazdı mesela :hmmm
aynen söylediği şekle göre kızabilirdim

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
O zaman hepinize benden çay abisi
:çay::çay::çay::çay:
Tamam la vurmayın :aman2:

Üst Alt