Kanka Msn 0.4 Yeni Sürümü Çıktı !!!

Sponsorlu Bağlantılar

mehmetPASA

Üye
arkadaşlar 6233 var bende telefona attıgım programı gormuyo ne yapmam gerekiyo????

suskun_21

suskun_21

Üye
emegıne saglık

ercan20

ercan20

Üye
saol..

ketchan

ketchan

Üye
3110 c de oLuooo yuppiii :D:D:D

mesut öncel

mesut öncel

Üye
arkadaslar bu kanka msn super bırsey bence herkese benden duymayın ama yenı surumu yolda 0.5 sürümü cıkıor turkıye dısından bıle ıstekler olmus manyak bırsey bu ozlleıgı baya bır var saygılarımla

__SaGoPa__

Üye
helal bee kanki

hasan8201

Üye
savolun kankalar ;) süpersiniz keşke bende 1 saati 10 kntör olsa yhaw kktcell kullanıyorum 5 dakksı 1 kontör olsun yinede süper ... turbo msn yi kullanıyodum :S oda 5 dakkada 15, 20 kntörümü yiyodu valla ama tabi bn k.k.t.c de yaşıyorum dolayısısla kıbrıs türkseli hattı kullanıyorum sorun ordan kaynaklana bilir ...

alimmi

Üye
teşekkürler çok güzel

--------------- Ekleme ---------------

52 00 bile oluyor

rapturca

rapturca

Üye
kaç köntör alır bunlar?saat temi yoksa giris-cıkıs tamı

mesut öncel

mesut öncel

Üye
ben tam olarak solım gırıste fılan konotr fılan aldıgı yok turkcelde 60kb 1 kontör aveada60kb 1 kontör vodafonda 100 kb 1 kontör saygılarımla vodafon 100kb dolmadan konto r almıor saygılarımla

rapturca

rapturca

Üye
ok saol

peace62

Üye
deniyorum ama cok kontörümü yerse . o zaman ........ oraya . oke

alibabababa

Üye
ooo süper bir paylsım saollll

mesut öncel

mesut öncel

Üye
arkadaslar burası kufurlu bır paylasım olarak deıl herkese sevgılı ve saygılı olarak davranalım

aryscat

aryscat

Üye
eline sağlık kardeş

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Msn nin kralı bu işte , teşekkürler.. En kaliteli en harika program bu ! Kesinlikle tavsiye edilir..

yesilcocuk_21

Üye
arkadaslar ben bunu indirdim ama kuramadın yardımcı olun

mesut öncel

mesut öncel

Üye
peace62

İsim: BARIŞ
Telefon: nokıa6510​
deniyorum ama yercok kontörümü se . o zaman ........ oraya . oke

lan olum lavuk ama yemezse ben ..... ....... tmmılan bu kadart ınsan gırıoda sorun yok sendemı var tek sorun teli degiş gel ozmn bosbos konusupta ınsanları sıkma

züxbey

Üye
saolun arkadalar 1 saten eri arıyom bulamadım yaaa

Üst Alt