Kanka Msn 0.4 Yeni Sürümü Çıktı !!!

Sponsorlu Bağlantılar

_qMz_

_qMz_

Üye
Avea kullnıcısym.Herhangi bir pakete üye değilim ücretlendirme hakkında bilgi verir misiniz. 60 kb dolduktan sonra tekrar mı kucucz ? anlayamadm

gokhan148

gokhan148

Üye
güzel bişeye benzıyo denemede fayda war

akmonya

Üye
arkadaşlar msni cepte ilkkez kullanıcam ama bağlantı seçeneği soruyo avea internet --- avea mms---avea gprs die üç seçenek var hangisini seçmem lazım ????

erkanoksuz

Üye
slm arkadaşlar
kanka msn de çoklu klavye çalıştıramıyorum. Nokia e71 tarzında bi telefon kullanıyorum. Telefonun üzerinde bütün tuşlar mevcut ama kullanamıyorum. Normal sayısal tuş gibi yazabiliyorum. Bunun çözümü var mı? Neden çoklu kalvye çalışmaz? Yardımcı olursanız sevinirim.

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar msni cepte ilkkez kullanıcam ama bağlantı seçeneği soruyo avea internet --- avea mms---avea gprs die üç seçenek var hangisini seçmem lazım ????

avea interneti seçiceksin ücretlendirmede şöledir her 60 kb de 1 kontor yazar

Sawyer_art

Üye
en iyi msn programı bence, ben eski sürümü kullanıyorum bir saatte 1-2 kontör gidiyor sadece, hemde kaliteli-hızlı, tavsiye ederimm

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Deneyeceğim...
Teşekkürler...

dj_yca_28

Üye
bu program hariha paylaşandan allah razı olsun Turkcelliler için en ekonomil msn bence çünkü 1 2 saatte 1 2 kontör felan gidiyor süperrrrrrr

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

daffy_007

daffy_007

Üye
tşkkr..

sergen313131

Üye
jar da bir sürü dosya çıkıyor...ne yapmam gerekiyor...

misafir484

misafir484

Üye
teşekkürler kerdeş

XxXRoKaXxX

Üye
bağlantı ayarlarını nerden yapıyoruz bulamadım ben bağlanmıyo çünkü

kackan

Üye
tsk eline sagalık

izm mehmet35

izm mehmet35

Üye
Tşkkr ederim kardeşim eyw..?

maxpeyn59

Üye
Kardeş çok saol ben indirdim ve çalışıyo (-telefonum 6600 ve %100 sorunsuz-)

Ayarlarınıda kendim yaptım çok süper 24 saati 1 kontör olmalı çünki 6-7 saat açık durdum 1.3 kontör yedi bu arada kontör noktalı kalıyoya 3 kontör değil o 1.3 çok süper paylaşım saol.

bugra_uzman

Üye
nasıl kuruluyo benim samsung

djmehmet07

Üye
teşekkür edelim elinize sağlık allah razı olsun :)

gamzeyazici45

Üye
tesekkürlerr

Üst Alt