kaç yaşınızdan beri araba kullanıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

metintekin

Üye
12 yaşımdan beri. kısmetsede seneye ehliyet :)

kubilay212

kubilay212

Üye
16 yasından berı kullanıyorum sadece 1 kaza yaptımm

fatal19ty

fatal19ty

Üye
ilk araba sürmesini babam anasınıfına giderken öğretti yani 6yaşlarımda felan

manavgattuning

Üye
ben şu an 22 yaşındayım ve tam 15 senedir araba kullanıyorum.çok iyihatırlıyorum 7 yaşımdaydım babam anahtarı elime verdiginde...kendimi enrahat ve mutlu hissettiğim yerdir şöför koltuğu....

masub

masub

Üye
yaşım 16.10 yaşımdan beri kullanıyorum.sadece araba değil kamyon tır kepçe sürmesini de biliyorum:D

serafettin15

Üye
ben 14 yaşından bu yana araba kullanıyorum.:pro:

enterrresan

Üye
ben 10 yaşında teorik olarak öğrenmeye başlamıştım 12 yaşımın son zamanlarında artık kendim tek başıma sürebiliyordum şimdi 21 yaşındayım yani 9 senedir araç kullanıyorum.aklınıza gelecek her türlü araçta tecrübem vardır(binek,otobüs,minibüs,kamyon,çekici,tır,traktör)ve de hepsinin hakkını veririm.7 senedir de kendime ait arabam var şimdilerde daha yeni opel astra aldım çok güzel performanslı ve konforlu bir araba(ama yedek parçası biraz pahalı)heee :))))

turgay89

turgay89

Üye
ben 10 yaşında teorik olarak öğrenmeye başlamıştım 12 yaşımın son zamanlarında artık kendim tek başıma sürebiliyordum şimdi 21 yaşındayım yani 9 senedir araç kullanıyorum.aklınıza gelecek her türlü araçta tecrübem vardır(binek,otobüs,minibüs,kamyon,çekici,tır,traktör)ve de hepsinin hakkını veririm.7 senedir de kendime ait arabam var şimdilerde daha yeni opel astra aldım çok güzel performanslı ve konforlu bir araba(ama yedek parçası biraz pahalı)heee :))))

ne yani 14 yasında kandine ait araban mı vardı??? abartmayalım be hocam:islik

sublieutenant

sublieutenant

Üye
polisler yakalarsa....:ehe

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
16 yasından beri araba direksiyonundayim son 3 senedir de babamın şerrinden kurtuldum,kendi arabami kullaniorum :ehe

sercan_bjk

Üye
15 yaşımda başlamıştım trafige çıkmaya zaten çıktıgım ilk gün arabayı baglattım :D

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Ben Daha 20 Dk Önce Hayatımda İlk Kez Araba Sürdüm FORD FOCUS...Sağolsun Dayıoğlu Kalkışları Cartları Curtları Öğretti:D

olumsuz_turk

olumsuz_turk

Üye
18 yaşındayım resmi olmadan 6 senedir 2 si amatör olmak üzere porfesyonel araba kullanıyorum...

schumici

schumici

Üye
ilk araba kullanmaya başladığımda 11 yaşındaydım annemle babamı izleye izleye kendi kafamda yerini ettim ve teklete teklete 11 yaşımda ilk olarak bi başıma araba sürmeye başladım aradan 9 sene geçmiş ama araba kullanmaya bayılıyorum hala ve sonsuza kadarda bu tutku içimde sürcek kesinlikle:)

Kadir Baba

Üye
11 yaşımdan beri kullanıyorum

E30 BMW 3.25i

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Ben 16 yaşındayım. 6 senedir çarpışan araba şöförüyüm. Her gittiğimde mutlaka kaza yaparım. Mutlaka birine çarparım.

yasirarslan

yasirarslan

Üye
13 yasımdan beri

aLone

aLone

Üye
12 yaşımdan beri

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
19 yasımdayım 14 yasından berı kullanıyom