kaç yaşınızdan beri araba kullanıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Caine

Caine

Üye
ehliyetim 3 yıldır var ama ehliyet aldıktan sonra hiç kullanmadım :DD
ehhh eskilerden sayılırız işte :lol2:

ibocum senin o yağmurlu havada yaptığın sollamayı ve amik dönüşündekini muhteşem süratini unutamam. raikonenmisin mubarek diyecem ama kaplumbağa gibisin :DD

S1FR3K1R1C1

Üye
walla bende 98 de ilk arabayı kullandım açık kasa leyland :D 2001 de ehliyet aldım ama araba sürmeyi iyi bilmiom unuttum yani az biliom :)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
ahhh ah bi ehliyetimi alsam zaten.... o zaman hiç inmicem arabadan:D

lastsmileegs

Üye
hiç kullanmadım valla otomotik fites bile kullanamıyom :)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ben 15 yasımdan berı kullanıyorum ilki 76 renault 12.ydi 2.manager 3.hyundai h100 4.ve son olarakta palio ;;) 5 aydırda ehliyetliyim :)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
ya 18 i doldurunca weriyolar ehliyeti dimi=? yoksa girmek yeterlimi delmira

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
doldurmaya gerek yok 18e girdigin gun bas ehliyet kursunu :D yazılıdan dıreksıyondan fire vermezsen 3 ayda alıodun en son ama sımdı stajyer proseduru nasıl işlio bilemiorum :( zaten normal ehliyet alan en son gruptanım benım bulundugum gruptan sorakı grup stajyer alıodu :)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
ya aman olsunda stajyer olsun ya:) böle amanın polis görcek die dolaşmaktansa :D yani.bide şeymiş ben 90 lıyım.seneye yazıl kursa diolar.ondan soraki sene alırsın diolar.bu dogrumudur acaba? ii ya o zaman 2 senem war :D:D

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala bende sordum onu yasın dolmasına 3 ay kaldı yazılım tam yasım doldugunda almıs olurum dedim yapmıolar ole dosyalar surucu sertıfıkası falan dogal olarak ehlıyet almadan once cıkıo yasın tutmassa sertifikaya cıkarmıolar :( ama belgelerini hazırlarsın saglık raporu-sabıka kaydı kan kartı vs koyarsın bı dosyaya gunu geldıgınde dırek butun hepsını teslım edersın anca ole olur ;;)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
hmmmm sagol abi

msw

msw

Üye
ben daha önceden biliyordum ama 2003 te ehliyet aldım ozamandan beri kullanıyorum...

aTTra

Üye
Mobile_Mania şu anda 88 doğumlular bile ehliyet alamıyor, senın 3 sene beklemen gerekicek.

18 yaşını bitirip 19'dan gün alman gerekir. 17 yaşını bitirip 18 olduğun zaman sadece A2 sınıfır ( Motosiklet ) ehliyeti alırsın.

2 senelik satajer olayıda çıkmak üzere. Çunku çoğu sürücü kurslarının afişleri şöyle " Stajer yasası çıkmadan kampanyadan yararlanın, sadece XXX YTL " vs. türde afişler asıyor. Bu ne demektir, yakında stajer ehliyet olayı çıkacak demektir.

Sürücü kurslarına yazılacak arkadaşlar varsa, acele etsinler.. ;;)

herneysa

herneysa

Üye
96 dan beri kullanıyorum yani ehliyeti aldıgımdan beri

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by aTTra@Aug 25 2005, 06:32 PM
Mobile_Mania şu anda 88 doğumlular bile ehliyet alamıyor, senın 3 sene beklemen gerekicek.

18 yaşını bitirip 19'dan gün alman gerekir. 17 yaşını bitirip 18 olduğun zaman sadece A2 sınıfır ( Motosiklet ) ehliyeti alırsın.

2 senelik satajer olayıda çıkmak üzere. Çunku çoğu sürücü kurslarının afişleri şöyle " Stajer yasası çıkmadan kampanyadan yararlanın, sadece XXX YTL " vs. türde afişler asıyor. Bu ne demektir, yakında stajer ehliyet olayı çıkacak demektir.

Sürücü kurslarına yazılacak arkadaşlar varsa, acele etsinler.. ;;)
[post=144363]Quoted post[/post]​

sagol ya e de şey war.ewet ehliyet ögrenmiş.fakat ben senye motor ehliyeti alabiliyorum.onun için 16 yı bitirip 17 den gün almak yeterli arkadaşım.ama mmtor da araba gibi olmaz ki:D

aTTra

Üye
Originally posted by MobiLe_ManiA+Aug 25 2005, 11:21 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(MobiLe_ManiA &#064; Aug 25 2005, 11:21 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-aTTra@Aug 25 2005, 06:32 PM

18 yaşını bitirip 19&#39;dan gün alman gerekir. 17 yaşını bitirip 18 olduğun zaman sadece A2 sınıfır ( Motosiklet ) ehliyeti alırsın.

Sürücü kurslarına yazılacak arkadaşlar varsa, acele etsinler..  ;;)
[post=144363]Quoted post[/post]​

sagol ya e de şey war.ewet ehliyet ögrenmiş.fakat ben senye motor ehliyeti alabiliyorum.onun için 16 yı bitirip 17 den gün almak yeterli arkadaşım.ama mmtor da araba gibi olmaz ki:D
[post=144654]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Seneyede alamassın motor ehliyeti&#33; 17 bitip 18&#39;den gün alman gerekiyor. Arabada ise 18 biticek, 19&#39;dan gün almak gerekiyor. Hangi ayda doğdun? Tam olarak yazarmısın? Bu sene 87 doğumlular ehliyet alabilecekler.

Valla ehliyeti tee 6 sene önce aldım, o zamanlar çok kolaydı ehliyet almak. Şimdiki kadar zor değildi.

A2 ( Motosiklet ) sınıfı ehliyet almayı bende düşünüyorum..

the_patriot

Üye
7 senedir araba kullanıyorum, 3-4 senedir istanbul trafiğideyim

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by Caine@Aug 25 2005, 05:29 AM
ehliyetim 3 yıldır var ama ehliyet aldıktan sonra hiç kullanmadım :DD
ehhh eskilerden sayılırız işte :lol2:

ibocum senin o yağmurlu havada yaptığın sollamayı ve amik dönüşündekini muhteşem süratini unutamam. raikonenmisin mubarek diyecem ama kaplumbağa gibisin :DD
[post=143750]Quoted post[/post]​

sevgili ünal unutmaki söforlüğüm soğuk kanlılığım süperdir.o gece o manevrayı yapmasaydım kesin araba devrilirdi ama ne yaptım telaş yapmadım sadece saniyesel farkla fark ettim saniyesel farklada kurtardım o hızla vurmus olsaydım kesin helak olurduk
hız konusunda fazla değildi sadece 4 vites 180 km idi bu neki formula1 e cağrıldım ama gitmedim bunu sende biliyorsun ;;)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
hayır ewet ehliyet konusunda dediğin dogru ama.ehliyet kurslarının çoğuyla konuştum.16 yı bitirip 17 ye girmem yeterli oluyor motor ehliyeti için arkadaşım.biliyorum o konuyu.ben sadece araba ehliyetini bilmiyorum

ars287duff

Üye
11 yaşımdan beri yani 15 yıldır allah korusun kazasız belasız beyler acele etmeyin hız felakettir
hele sokak aralarında lütfen daha dikkatli.
have nice drive :D

ibrahimcay1

Üye
yasım 17.... 10 yasından beri kullanıyorum 4 senedir kacırıyorum arabayı sayılır...

Üst Alt