Haber Jolla Nokia Consept tasarım J-A

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
Umarız resmiyete dökülür

Son düzenleme:

98farom98

98farom98

Üye
Birleşirlerse N9 Tasarımlı Cihazlarla Ortalığı Yakarlar 2016 Kadar Jolla Adıyla Üretirse Tasarımı Nokia Yaparsa Alan Çok Olur.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
:good:
Jolla Nokia ilişkileri aynı takımın futbolcusu gibidir, yapılacak bi iş var oda resmiyete dönmesi için medya aracılığı ile birleşmeyi duyurmak ;)
o kadar çok eminizki jolla Nokia ile ortak iş içinde yakında duyurusu gelir.
Hadi inşallah

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Meego ve N9 kazığını düşündükçe Nokia'ya kızgınlığım devam ediyor. Ama efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir diyeceğim. Birleşme gerçekleşirse ve adam gibi cihazlar çıkartırlarsa (Eski Nokia kafasını istemem düşük donanım ve aşırı derecede çok cihaza karşıyım) o zaman merhaba JOLLA diyeceğim;)

Emre

Üye
Meego ve N9 kazığını düşündükçe Nokia'ya kızgınlığım devam ediyor. Ama efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir diyeceğim. Birleşme gerçekleşirse ve adam gibi cihazlar çıkartırlarsa (Eski Nokia kafasını istemem düşük donanım ve aşırı derecede çok cihaza karşıyım) o zaman merhaba JOLLA diyeceğim;)
Anlaşma ile nokianın eli kolu bağladı.

Son düzenleme:
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Microsoft Yaptı Onları Nokia Değil WP Pazar Payını Etkilemesin Diye.
Symbian döneminde biz donanım dedikçe Nokia düşük cihazlar üretmeye devam etti.
Meego konusuna hiç değinmek bile istemiyorum. Androidin ipini çekebilecek kadar fonksiyonellik mevcuttu. Yazılımı ve mağazayı az adam etselerdi bile çok ekmek yerlerdi.
Kaldı ki elindeki tüm işletim sistemlerini kapatmamak firmanın elinde. Başka bir firmayı kendi iç işlerine karıştırtmakta ayrı bir tartışma konusu olabilir. Yönetim kurulu Ceo karşısında onay mekanizması değil neticede.

Emre

Üye
Symbian döneminde biz donanım dedikçe Nokia düşük cihazlar üretmeye devam etti.
Meego konusuna hiç değinmek bile istemiyorum. Androidin ipini çekebilecek kadar fonksiyonellik mevcuttu. Yazılımı ve mağazayı az adam etselerdi bile çok ekmek yerlerdi.
Kaldı ki elindeki tüm işletim sistemlerini kapatmamak firmanın elinde. Başka bir firmayı kendi iç işlerine karıştırtmakta ayrı bir tartışma konusu olabilir. Yönetim kurulu Ceo karşısında onay mekanizması değil neticede.
Yeni sayfalar açmalı ki gözlerimiz sistem görsün ;)

Son düzenleme:
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Ne diyeyim onca sorunlara rağmen N9 ayarında bir cihaz kullanamadım, hatta N9 gibi canavardan sonra bütün cihazlar elimde oyuncak gibi duruyor ;)

Nokia artık adımlarına çok dikkat eder bu konuda çok hassas olurlar ;)
Mesela symbian halen tek başına rakip bırakmaz fakat destek gelir ve gelişirse neler olur tahmin bile edemiyorum.
Ben halen symbian ve MeeGo nun sahip olduğu hissi hicbir yazılımda bulamadım.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve Aybin.Kilic

Emre

Üye
Ne diyeyim onca sorunlara rağmen N9 ayarında bir cihaz kullanamadım, hatta N9 gibi canavardan sonra bütün cihazlar elimde oyuncak gibi duruyor ;)

Nokia artık adımlarına çok dikkat eder bu konuda çok hassas olurlar ;)
Mesela symbian halen tek başına rakip bırakmaz fakat destek gelir ve gelişirse neler olur tahmin bile edemiyorum.
Ben halen symbian ve MeeGo nun sahip olduğu hissi hicbir yazılımda bulamadım.
Nokia bambaşka dünya

Son düzenleme:

Üst Alt