[JellyBean 4.2.1 ]CYANOGENMOD10.1 for OPTİMUS BLACK[ RESMİ SÜRÜM][STABLE]

Sponsorlu Bağlantılar

Ocean258

Ocean258

Üye
Sakin sessiz bir zamanıma denk gelse de denesem şunu :)

• Beğen
Tepkiler: alaStar
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
bencede kesinlikle denemelisin OB ye JB güzel gidiyor :)

denizci35

denizci35

Üye
Daha once kamera sorunu ve 3g sorunu vardi simdi nasil

denizci35

denizci35

Üye
iyi iyi güzel sevindim

mcalisir

Üye
cynogenmod sitesinde stable
7.2 yazıyor ...

adem-t

adem-t

Üye
Resmi derken?:)

denizci35

denizci35

Üye
Galiba rootlanmiyor root explorer calismiyor rootluysa nasil etkin yapacagiz

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Rom Root lu ayrıca o romun içinde cm10 file manager de var root explorer de ben kullandığımda çalışıyordu

eğer gercekten öyle bir sorun varsa bir iki gün stable sürümden sonra en son tarihli cm10 güncellemelerini ota ile. güncelleyiniz bu sorun düzelecektir.

- - - Eklendi - - -

etkin yapmak için superuserden etkin seçeneğini ve root explorer içindeki seçeneklerden de root etkin i işaretlemelisinz

denizci35

denizci35

Üye
rootlandıda radyo ekledim sisteme çalışmadı

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
rootlandıda radyo ekledim sisteme çalışmadı

jelly bean de çalışan radyo şuan için yok sanırım eski uygulama çalışmıyor yeni birtane araştırıp bulabilirsen bizide bilgilendir çalışan jellybean radyo uygulaması diye sizin için araştırıcam radyoyu bulursam bütün cm10 konularına ekler yada yeni konu açarak sizi bilgilendiririm iyi forumlar

bacaksiz

bacaksiz

Üye
teşekkürler

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :oke:

ofpistan

ofpistan

Üye
Şarj dayanıklılığı nasıl birader, şuan zeus 7.4 kullanıyorum (7.5 ve 7.6 yı denedim şarj fazla gidiyor gibi gelince 7.4'e düşürdüm) . CM nin takipçisi zeustan daha fazla fakat cm7yi bir defa denedim kamera ve usb sorun yapmıştı değiştirmiştim.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Şarj dayanıklılığı nasıl birader, şuan zeus 7.4 kullanıyorum (7.5 ve 7.6 yı denedim şarj fazla gidiyor gibi gelince 7.4'e düşürdüm) . CM nin takipçisi zeustan daha fazla fakat cm7yi bir defa denedim kamera ve usb sorun yapmıştı değiştirmiştim.

Şuan herşey çalışıyor şarjda standart hatta biraz daha iyi diyebilirim tecrübelerime dayanarak :oke:

ofpistan

ofpistan

Üye
Öncelikle paylaşımların için çok teşekkür ederim alaStar kardeş :)
resmi ics beta sürümünü xda'dan inceledim ilk sıradaki bug bataryayı boşaltmak olduğundan yüklemekten vazgeçtim :ehe , onun yerine cm10'u deniyecem. Orjinal stabil ics benim beklentim otg özelliğinin gelmesi, yine xda'da okuduğum bir konuda p970'in kerneliyle lg oynarsa ics ile gelebilirmiş :hmmm

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle paylaşımların için çok teşekkür ederim alaStar kardeş :)
resmi ics beta sürümünü xda'dan inceledim ilk sıradaki bug bataryayı boşaltmak olduğundan yüklemekten vazgeçtim :ehe , onun yerine cm10'u deniyecem. Orjinal stabil ics benim beklentim otg özelliğinin gelmesi, yine xda'da okuduğum bir konuda p970'in kerneliyle lg oynarsa ics ile gelebilirmiş :hmmm

Rica ederim kardeş paylaşımlarım devam edecek yalnız Kardeş şöyle birşey var okuduğun buglar v28a sürümü için geçerli v28c de böyle bir sorun yok ben şuan v28c kullanıyorum :oke: kerneliyle oynanıyor şuan ve beta sürüm çıktığına göre de ics gelecek zaten lg singapur bunu açıklamıştı

Cyanogenmod android bütün telefonlar için bir nimet ve cm10 uda öneririm güzel bir romdur küçük bir bug var o benim canımı sıkıyor onun için bende ics kullanıyorum :)

ofpistan

ofpistan

Üye
Şuan konunu takip ederek cm10'un son sürümünü (stabilden sonra çıkan update halini) yüklemek üzereyim :oke:

• Beğen
Tepkiler: alaStar

Üst Alt