Java Oyunlar Bölümüne El Atılmalı

• 15 Ağustos 2014
  • 607 Okunma
  • 10 Cevap

1. Java oyunlar bölümünde zamanında İsa abimiz ve diğer arkadaşlar çok sayıda oyun paylaşmıştı türkçe olarak. Ve bu oyunlar artık türkçe olarak bulunmuyor. Konuların linkleri qfs.mobi sitesinden olduğu için haliyle bu linklerin hepsi artık yok :D Eklenti yetkisi olanlar bu konulara girip o oyunları yeniden upload ederse oyunlar kalıcı olacaktır ve böylece bölüm de biraz olsun canlanacaktır diye düşünüyorum. @Skymich in de elinde dosyalar varsa bir düşünülmeli bence ;)

Yazan: Bilişim Profesörü
  2. Eğer isteğiniz/istekleriniz var ise mesaj olarak yollamanız yeterli :) Çoğu oyun hala arşivimde mevcut.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Abi, sen bana direkt arşivi rar layıp göndersene pm olarak :D

4. Ayrıca bence java oyunlar bölümünde konu açman daha mantıklı abi. Arşivdekileri rar la qfs.mobi ye yükle sonra eklenti ekleme yetkisi olan arkadaşlar eklenti yapar, böylece daha faydalı olur ;)

5. O zaman önümüzdeki günlerde yeni bir türkçe yama yapıp, silinmişleride paylaşayım. Qfs.mobi değilde upfile.mobi ye yüklerim, silinmez :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Olur ama yine de eklentiyi düşünelim, zor bulunuyor senin arşivler abi :D

Skymich bunu beğendi.
  7. Başkalarında olsa upload yetkisi forum hacklerler

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Yok ben öyle bir şey demedim. Abimiz java oyun arşivini yükledikten sonra, eklenti yetkisi olan bir arkadaş eklerse kalıcı olur diye dedim :oke:

9. Javayı görünce duygulandım somuru:

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  10. Arkadaş yüklesin. Elimden geldiğince eklenti olarak eklerim.

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
21/10/2018 - 14:06