İstek Java Oyunlar Bölümüne El Atılmalı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Java Oyunlar Bölümüne El Atılmalı
Java oyunlar bölümünde zamanında İsa abimiz ve diğer arkadaşlar çok sayıda oyun paylaşmıştı türkçe olarak. Ve bu oyunlar artık türkçe olarak bulunmuyor. Konuların linkleri qfs.mobi sitesinden olduğu için haliyle bu linklerin hepsi artık yok :D Eklenti yetkisi olanlar bu konulara girip o oyunları yeniden upload ederse oyunlar kalıcı olacaktır ve böylece bölüm de biraz olsun canlanacaktır diye düşünüyorum. @Skymich in de elinde dosyalar varsa bir düşünülmeli bence ;)

Skymich

Skymich

Üye
Java oyunlar bölümünde zamanında İsa abimiz ve diğer arkadaşlar çok sayıda oyun paylaşmıştı türkçe olarak. Ve bu oyunlar artık türkçe olarak bulunmuyor. Konuların linkleri qfs.mobi sitesinden olduğu için haliyle bu linklerin hepsi artık yok :D Eklenti yetkisi olanlar bu konulara girip o oyunları yeniden upload ederse oyunlar kalıcı olacaktır ve böylece bölüm de biraz olsun canlanacaktır diye düşünüyorum. @Skymich in de elinde dosyalar varsa bir düşünülmeli bence ;)

Eğer isteğiniz/istekleriniz var ise mesaj olarak yollamanız yeterli :) Çoğu oyun hala arşivimde mevcut.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca bence java oyunlar bölümünde konu açman daha mantıklı abi. Arşivdekileri rar la qfs.mobi ye yükle sonra eklenti ekleme yetkisi olan arkadaşlar eklenti yapar, böylece daha faydalı olur ;)

Skymich

Skymich

Üye
Ayrıca bence java oyunlar bölümünde konu açman daha mantıklı abi. Arşivdekileri rar la qfs.mobi ye yükle sonra eklenti ekleme yetkisi olan arkadaşlar eklenti yapar, böylece daha faydalı olur ;)

O zaman önümüzdeki günlerde yeni bir türkçe yama yapıp, silinmişleride paylaşayım. Qfs.mobi değilde upfile.mobi ye yüklerim, silinmez :)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Olur ama yine de eklentiyi düşünelim, zor bulunuyor senin arşivler abi :D

• Beğen
Tepkiler: Skymich
kartal835

kartal835

Üye
Başkalarında olsa upload yetkisi forum hacklerler

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Başkalarında olsa upload yetkisi forum hacklerler
Yok ben öyle bir şey demedim. Abimiz java oyun arşivini yükledikten sonra, eklenti yetkisi olan bir arkadaş eklerse kalıcı olur diye dedim :oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Javayı görünce duygulandım somuru:

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Arkadaş yüklesin. Elimden geldiğince eklenti olarak eklerim.

Üst Alt