Pop Superstar: Road To Celebrity %100 Türkçe Geliyor...

• 16 Ağustos 2014
  • 1852 Okunma
  • 43 Cevap

1. 240x320: PopSuperstarRTC_tr_240x320_jar (_jar kısmını .jar olarak değiştirin.)

Ana Menü: %100
    Eğitim: %70
    Etkileşim: %6
    Senaryo: %7
    Haberler: %2
    Sosyal Ağ: %70
    Sanatçı Sözleri: %100

Oyundan Resim:
    < Resmi açmak için tıklayın >

Kişisel sebeplerden dolayı çeviriye bir süre ara verdim. Oyunun çevirdiğimiz kısmını yukarıdaki linkten indirebilirsiniz.

Yazan: Skymich
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 19 Ağustos 2014
  2. Abi, ben çeviri işlerini bıraktım ingilizce bilgim çok olmadığı için, tek başıma da zor oluyor. Ama istersen küçük yerler felan varsa yardım edebilirim :)

Skymich bunu beğendi.
  3. Düşünmen yeter :) Küçük değilde, cümle çevirilerinde iyi olan biri lazım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Yok abi bana ters o zaman, benim o kadar iyi değil dil çevirim :D Sana kolay gelsin artık :)

Skymich bunu beğendi.
  5. ben yardim edebilirim istersen :hmmm

Samsung ile gönderdi
  6. Çok iyi olur :) Eğer çevirirsen mesaj olarak metin dosyasını yollayayım?

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. yolla çeviririm :)

Samsung ile gönderdi
  8. Tamam, metni hazırlayınca yollarım.
    ---
    QFS.mobi - Download 1550786 işte burada. 50 cümle var.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. banada ver biyer dalgalı çeviride süperim rf 15 çevirdim... t direktör güzel oynayınca maç sonu gelip al sana benden donurma diyo :D bide top isteme var ya give me the ball falan onlardan birine (adminler banlamasın anlatmak için yazıyom) topu ver amk topu yazdım :D spiker faul lan faul ver kırmızıyıııı diyo :D istersen çevireyim ama dalga geçerek çevirrim orasına karışmam olsun dersen yolla...

10. Dalga geçilecek yer var, ciddi olunacak yer var :) Istersen yollayayım?

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. dalga geçilecek yerleri yolla dalga geçeyim oralar süper zevkli oluyor :D
    ---
    cümle çevirimde iyide sıkılınca ciddi olamıyom dalgaya veriyom :D ingilizcem süper ama sıkılmasam iyi :D
    ---
    haberleri yolla severim spikerlik habercilik işlerini :D

12. Ben sana karışık yollayayım cümle ve kelimeleri. Istediğini çevir o zaman.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. haberleri yolla ama hepsi olmasın (kelime yollama cümle yolla) kelimeleri herkes çevirebilir onları ingilizcesi zayıf arkadaşlara ayarla... çok fazla yollama sıkılır dalgaya vururum haberin olsun :D haberlerin dalga geçilecek kısımlarını yolla haberi amk spor yapayım :D ( amk =açık mert korkusuz un kısaltılmışı)
    ---
    bide silinmeyen+ basınca direk indirme başlayan link istersen dosyayı bana mesajdan at ben buraya yapayım linki (maxicep linki değil)

14. QFS.mobi - Download 1550849
    ---
    Karışık textler var, istediğini çevir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Haberler var mı içinde?
    ---
    Bide karakter sayısına uyayım mı? Uzun mu çevireyim? Karakter sayısını geçsem yine oluyo mu? Yoksa hex editörlemi yapcaz?

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Karakter sayısı önemli değil. Text dosyasını arkadaşım düzenlediği için haber var mı bilmiyorum ama kesin dalgalık bi' şeyler vardır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Bu ne hız :) Text dosyası hazırlıyorum, bitince yollarım. Bu arada emeği geçenlere quantumof mu yazayım başka bir şey mi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. by ali yaz :D

Skymich bunu beğendi.
  19. ben başladım az sonra atarım dosyayıda benimkine TURKİSH TEAM (casonurillas) yazar mısın?

Yüklüyor...
21/10/2018 - 20:28