iste nokianin amiral gemisi n8in hali)))))))

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
ben birkaç ay önce 3gs ile 5800 ı her yönden karşılaştırdım.Telefon hızı bakımından 3gs gerçekten hızlı uygulamalar bakımından 10 numara ama iş kamera gps ve wireless ile internete girmeye gelince 5800 öne geçiyo internette aynı kalsalarda kamera ve gps yani navigasyonda 5800 işini çok daha hızlı yapıyor.hatta dün ıphone 4 ile karşılaştırdım televizyon bakımından ıphone u wireless ten 5800 ı 3.5g den bağlayıp izleyelim dedik 5800 hem bayağı bi önden vede hiç takılmadan gösterdi ama ıphone 8 megabit internet hızına rağmen yarısından fazlası takıldı.O kadar takılmayada birşey izlenmesi mümkün değil.Yani nokia yı hiç kötülemeyin.Görürsünüz Nokia en sonunda apple ıda samsunguda batağa sokacak bir atak yapacak demedi demeyin ;)

Internet hızı konusunda katılmıyorum ama özellik olarak (kamera, gps fm verici vs.) tabiki 5800 geçer. :oke:

--------------- Ekleme ---------------

:ehe:ehe:ehearkadaşım samsung batmaz sen kafanı yorma çünkü samsung sadece telefon yapmıyor,eğe batarsa ya apple yada nokia batar:ehe

Apple mı batar?! :kop: Apple:
Ipod serisi
Iphone
Ipad
Imac
Macbook ve çok daha fazla ürün üretiyor. Bunların aksesuarlarını, aparatlarını saymıyorum bile.
Nokia ise sadece akıllı telefon üretmiyor, yüzlerce model üretiyor. Bunlar dünya çapında milyonlarca satıyor. Adamlar pazarın neredeyse yarısına sahip. Sen daha hala Nokia ve Apple batar de. :kop:

nidforspid

nidforspid

Üye

Internet hızı konusunda katılmıyorum ama özellik olarak (kamera, gps fm verici vs.) tabiki 5800 geçer. :oke:

Apple mı batar?! :kop: Apple:
Ipod serisi
Iphone
Ipad
Imac
Macbook ve çok daha fazla ürün üretiyor. Bunların aksesuarlarını, aparatlarını saymıyorum bile.
Nokia ise sadece akıllı telefon üretmiyor, yüzlerce model üretiyor. Bunlar dünya çapında milyonlarca satıyor. Adamlar pazarın neredeyse yarısına sahip. Sen daha hala Nokia ve Apple batar de. :kop:

arkadaşlar siz laftandan anlamıyosunuz nedir,samsung gibi bir firmayla apple ve nokiayı karşılaştırıyosunuz ,telefon aşkınızı anlıyorum ama abartmayın lütfen bu telefon değil :kop:,ben samsungun ürünlerini say desem sayabilcenmi bakalım:ehe:ehe:ehe inatçılıktat bir yere kadar yorum yazmak için yorum yazmayın lütfen

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
Biz Böle bi milletiz işte .. fanatiklik içimize işlemiş.. yoLda kavga eden 2 kişi görsek ayıracağımıza gider taraf tutarız..

hangisi daha iyi diye birbirimize girdiğimiz şu firma sahipleri (nokia, Aplle, Samsung) Bizim kadar fanatik deildir..

Gülermisin Ağlarmısın..

nidforspid

nidforspid

Üye
Biz Böle bi milletiz işte .. fanatiklik içimize işlemiş.. yoLda kavga eden 2 kişi görsek ayıracağımıza gider taraf tutarız..

hangisi daha iyi diye birbirimize girdiğimiz şu firma sahipleri (nokia, Aplle, Samsung) Bizim kadar fanatik deildir..

Gülermisin Ağlarmısın..

şaka şaka bunlar şaka :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
onq kalırsa samsung birçok piyasada ama bunların başında ama mükekemmel değil apple ise yine birçok piyasada yine hiç birinde lider değil nokia deseniz siz onu telefon üreticisi diye bilirsiniz ama lastikde üretir ki nokia dünya telefon pazarının açık ara lideri ama merak etmeyin bu üç firmada batmaz mesela SE hani batıyodu ne oldu döndü zorda olsa batsa batsa bu telefon pazarında HTC, LG, PALM( gerçi battı batıcak ama) gibi firmalar batar yani pazar payları yok gibi gerçi samsungu'unda pazar payı yok ama telefon piyasasında ama neyse

nidforspid

nidforspid

Üye
onq kalırsa samsung birçok piyasada ama bunların başında ama mükekemmel değil apple ise yine birçok piyasada yine hiç birinde lider değil nokia deseniz siz onu telefon üreticisi diye bilirsiniz ama lastikde üretir ki nokia dünya telefon pazarının açık ara lideri ama merak etmeyin bu üç firmada batmaz mesela SE hani batıyodu ne oldu döndü zorda olsa batsa batsa bu telefon pazarında HTC, LG, PALM( gerçi battı batıcak ama) gibi firmalar batar yani pazar payları yok gibi gerçi samsungu'unda pazar payı yok ama telefon piyasasında ama neyse

samsung un pazar payı yokmu ,bunun baska yerde deme sakın teknolojiden haberi yok derler,daha geçen gün galaxy s iç pazarın lideri oldu:ehe anasayfada haberi var nedir bu samsung düşmanlığı anlam veremiyorum,komiksiniz arkadaşlar

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
samsungun pazar payı yok mu yapma kardes samsung sade telefon üretmiyor ki hem son zmanlarda nokidan fazla bile telefon sattı.

Uruloki

Uruloki

Üye
tamam o zman sana 2010 akıllı telefon DÜNYA TELEFON PAZARI nokia %41 apple %14 rim %17 bide diğerleri var samsungda onun içinde direk biz Türkler almış olabiliriz Dünya almıyo ne anladım o işten siz önce araştırma yapın öyle gelin tamam

5800 cı

5800 cı

Üye
lg de batmaz arkadaşım lg sadece telefon üretmiyoki monitör dvd rom vs vs birsürü şey üretiyo teknolojiyi takip et biraz ;)

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
tamam o zman sana 2010 akıllı telefon DÜNYA TELEFON PAZARI nokia %41 apple %14 rim %17 bide diğerleri var samsungda onun içinde direk biz Türkler almış olabiliriz Dünya almıyo ne anladım o işten siz önce araştırma yapın öyle gelin tamam
az önceki mesajında samsungun pazar payı yok dedin şimdi ise sıralamada samsungta var diyosun mesajların birbirini tutmuyor.

htc yi batar yazmıssın acaba nokinın en son cıkan telefon htc nin çıkardığı telefonlara yetişebilecekmi ? merak etme lg de htc de batmaz htc yi küçümseme adamlar bilgisayar gibi telefon üretiyor.. lg sadece telefon üretmiyor arkadasım büssürü teknolojik ürünü var.

Donanım karşılaştırması yap bakayım, ozaman görürsün hangisinin daha çok özelligi var daha çok donanımı var. Wave 800tl verceme paşa paşa N8 e 1000tl veririm. N8 kullanmadan boş yorumlar yapmayalım lütfen.
bi kere wave 800 tl değil 1000 lira sende wave kullanmadan bos yorumlar yapma.

nidforspid

nidforspid

Üye

google a direk yaz bunu bulursun onuda bizmi söyleyelim:ehe

pRime.

pRime.

Üye
arkadaşlar siz laftandan anlamıyosunuz nedir,samsung gibi bir firmayla apple ve nokiayı karşılaştırıyosunuz ,telefon aşkınızı anlıyorum ama abartmayın lütfen bu telefon değil :kop:,ben samsungun ürünlerini say desem sayabilcenmi bakalım:ehe:ehe:ehe inatçılıktat bir yere kadar yorum yazmak için yorum yazmayın lütfen

Biz laftan gayet de anlıyoruz. Burası mobil forum, bizde mobil cihazlardan bahsediyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi veya TVden değil... Yorum yapmak için yorum yapan da sensin ayrıca. Samsungunki tabiki de bir başarı her sektöre elini uzatıyor ama Samsung elektronik sektöründe aman aman büyük bi şirket değil. Hala öyle olduğunu iddia ediyorsan işin içine SONY de girer.

google a direk yaz bunu bulursun onuda bizmi söyleyelim:ehe

İşin komik kısmı Nokia'nın, Samsungun iki katı olması. Ayrıca bu akıllı telefon pazar payı değil. Bak, hero48 adlı arkadaş AKILLI TELEFON PAZAR PAYI demiş. Sen Cep tel. Pazar payının linkini vermişin. Cep pazarında tabiki Samsung %20lik pay alır, bir sürü modeli var sonuçta. Ama yine Nokia 2 katı...

pcwolf

pcwolf

Üye
Sıra şimdi de akıllı telefon üreticilerinin başka ne ürettilerine ve pazar paylarını tartışmaya gelmiş noha.. Ayrıca ürettikleri derken de üzerine kendi markalarını yazmak dense daha doğru olur heralde. Örneğin samsung moniörü açınca içinde herşeyin samsung yazacağını hiç sanmam neyse artık. Çok tartışma var bu forumda, en çok dikkatimi çeken nokta bu...

ozggurr

ozggurr

Üye
Sıra şimdi de akıllı telefon üreticilerinin başka ne ürettilerine ve pazar paylarını tartışmaya gelmiş noha.. Ayrıca ürettikleri derken de üzerine kendi markalarını yazmak dense daha doğru olur heralde. Örneğin samsung moniörü açınca içinde herşeyin samsung yazacağını hiç sanmam neyse artık. Çok tartışma var bu forumda, en çok dikkatimi çeken nokta bu...

"..... İnsan ise varlığın, tartışmaya en çok tutkun olanıdır." Kuran-i kerim: KEHF - 54

:::burak:::

:::burak:::

Üye
    Konu Sahibi
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
n8 geldi, elimizde olduğu için konuşuyoruz :) Allah aşkına kilitlenmeyen telefon var mı? yada kilitlenmeyen bilgisayar? ne saçma işler peşindesiniz :)
n8in en büyük eksiği dile gelip "yeter ulan ben de telefonum, ben de faniyim, benim de hatam var" diyememesi heralde

:d: çok güzeldi

ozggurr

ozggurr

Üye
ozgur yalan soylemeyle de ilgili bir ayet soylede bazi arkadaslar anlasin:ehe

...[oncesi var]....sırf aralarındaki kıskançlık/doymazlık/azgınlık/denge noktasından sapma/yalancılık/zulüm/kibir/zinakârlık yüzünden, çekişmeye girmiştir.Sonra Allah kendi izniyle, inananları, üzerinde tartışmaya girdikleri gerçeğe tekrar ulaştırdı. Allah, dilediği kişiyi/dileyeni dosdoğru yola iletir.- Bakara-213