iste nokianin amiral gemisi n8in hali)))))))

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
bence telefon takılmış hata veriyo ondan dolayı böle
teli açıp kapatsın düzelir :D

Uruloki

Uruloki

Üye
dostlar o kadar bi yerinizi yıtmaya gerek yok N8 gpu var ondan dolayı işlemci düşük tutulmuştur yani siz denerseniz iphone4 de wave de hd video açayı takılmalarma yaşancaktık yani arkada uygulama açıkken ama N8 de böyle bir problem olmaz ve siz online olarak hd videoda izleyemezsiniz flash 10.1 donanım destekli video oynatır birde şunu ekliyim nokia 2009 sonu akıllı telefon pazarı yüzdesi 39 apple 17 2010 sonu geldi ve bu sene açıklandı nokia 41 apple 14 artık iphone 4 çıkmasına karşı bi düşüş var neden acaba?? samsung nerde bu pazarda ??

pRime.

pRime.

Üye
wave 800 milyon
n8 1 milyar
wave 1 ghz
n8 680 mhz

hangisi cazip ve yüksek donanım yani bunu bile ayırt edemicek kadar fanatik olmussunuz ya size artık yorum yok

Donanım karşılaştırması yap bakayım, ozaman görürsün hangisinin daha çok özelligi var daha çok donanımı var. Wave 800tl verceme paşa paşa N8 e 1000tl veririm. N8 kullanmadan boş yorumlar yapmayalım lütfen.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Donanım karşılaştırması yap bakayım, ozaman görürsün hangisinin daha çok özelligi var daha çok donanımı var. Wave 800tl verceme paşa paşa N8 e 1000tl veririm. N8 kullanmadan boş yorumlar yapmayalım lütfen.
Nokia nın da ismine yaraşır şekilde cihaz çıkarttığını artık söyleyebiliriz.n8 de yaptığı hatalardan ders alarak bunları üst düzey MeeGo lu cihazlarda tekrarlamayacağını umut ediyorum.

mavrick

mavrick

Üye

neymiş fazladan donanımı?

cenewar88

cenewar88

Üye
biz gurban kestik hacı, beyni duruyo hala. lazım olan varsa vereyim

cenewar88

cenewar88

Üye
sen n8 alırsan ben de wave alırım! ikimizin elinde aynı anda aynı telefon olursa aynı beyin yapısına sahip olabiliriz korkusu öylesine sardı ki beni, wave kullanacak kadar düşürdüm kendimi... lütfen acı bana, n8 alma, soğu iyice...

Uruloki

Uruloki

Üye
tamam beyler uzatmayın N8 i kullanmadığı için bilmez wave telefon sanıyo boşver dünya vazgeçmiş waveden

pRime.

pRime.

Üye
yaww laf laf laf baska birşey yok sizde,n8 alcaksam ondanda vazgeçirisiniz

Kardeşim kimsenin laf yaptığı yok ki. Kendin araştır kendin gör hangisi daha iyi. Kararı da sen ver. Herkesin zevki kendine.

5800 cı

5800 cı

Üye
Konuşma allahını seversen daha teknolojiden haberin yok.Nokia neden işlemci hızlarını düşük tutuyo hiç araştırdınmı?Ben sana söyleyim Nokia nın kullandığı işletim sistemi symbian dır.Ve iphone nunda android.iphone nun 1 ghz lik cpu ile açacağı programı nokia 680 mhz ile rahatlıkla açar.Başka ne Yüksekliği var söylede bizde bilelim ;)

--------------- Ekleme ---------------

Konuşma allahını seversen daha teknolojiden haberin yok.Nokia neden işlemci hızlarını düşük tutuyo hiç araştırdınmı?Ben sana söyleyim Nokia nın kullandığı işletim sistemi symbian dır.Ve iphone nunda android.iphone nun 1 ghz lik cpu ile açacağı programı nokia 680 mhz ile rahatlıkla açar.Başka ne Yüksekliği var söylede bizde bilelim ;)

Pardon abi o laf sana değildi o wave ci arkadaşaydı

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
geçen gün ankaradan misafirim geldi samsung wave telefonla bana hava yapmaya çalıştı.. aç dedim fanatikcom.tr den bi video açamadı.. kendisine N8 imle hdfragman.com dan hd fragmanlar izlettim apıştı kaldı..

aydin45

aydin45

Üye
geçen gün ankaradan misafirim geldi samsung wave telefonla bana hava yapmaya çalıştı.. aç dedim fanatikcom.tr den bi video açamadı.. kendisine N8 imle hdfragman.com dan hd fragmanlar izlettim apıştı kaldı..

2008 'in başından beri bu forumdayım böyle yorum görmedim mükemmelsin :aha:

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
--------------- Ekleme ---------------

n8 de flash lite 4 var ondan açarsın tabi ama wave de yok ama 2011 de vaveye adobe flash player 10.1 gelecek wave de her videoyu acacak aboow. aaa adobe flash player n8 e gelemez çünkü adobe flash player için işlemci hızı en az 800 mhz miş.:ehe

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
n8 de flash lite 4 var ondan açarsın tabi ama wave de yok ama 2011 de vaveye adobe flash player 10.1 gelecek wave de her videoyu acacak aboow. aaa adobe flash player n8 e gelemez çünkü adobe flash player için işlemci hızı en az 800 mhz miş.:ehe

Benim N8 le nette açamadığım video yok.. isterse waveye flashplayer 20 gelsin Banane çokta fi fi..:d:

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
yaww hdfragman sitesinden fragman izliyorum diziporttan dizi seyrediyorum daha ne açacak..

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
:d::d::d:

mavrick

mavrick

Üye
borbey samsung eğer badasına sahip çıkarsa ortalıkta ne n8 kalır ne iphone kalır!