iPhone 6 çıktı.. Burada onun tasarımını tartışalım..

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
güzel

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bence 5s ekranı iyi ya ne bileyim tek elle kullanımı kolay bişey izlesen ya da oynasan yeterli yani tabi kişiden kişiye değişir :)

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve Serhan
3onur5

3onur5

Üye
ipod 5.th gibi olmuş ipodumdanda baya bi soğumuştum köşe kenarlı olmadığı için :D çok basit geldi bana iphone 6 serisi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Baranbaris

Abstract_Loco

Üye
elinize fasulye gibi telefonlar verdiler sesiniz çıkmadı da yok kenarı ince olmuş yok yuvarlatılmış arkasında çizgi varmış falan. Bırakın böyle boş işleri ya kılıf taktıktan sonra bütün telefonlar aşağı yukarı aynı oluyor önemli olan içinin ne olduğu. 6plusun bataryası yüzünden hiç 6yı düşünmedim ama fiyatı yüzünden de ha deyince alamıyorum, sizce 6plus dedikleri gibi 24saat konuşma süresi sunar mı tek düşüncem bu bir yardımcı olur musunuz ?

3onur5

3onur5

Üye
elinize fasulye gibi telefonlar verdiler sesiniz çıkmadı da yok kenarı ince olmuş yok yuvarlatılmış arkasında çizgi varmış falan. Bırakın böyle boş işleri ya kılıf taktıktan sonra bütün telefonlar aşağı yukarı aynı oluyor önemli olan içinin ne olduğu. 6plusun bataryası yüzünden hiç 6yı düşünmedim ama fiyatı yüzünden de ha deyince alamıyorum, sizce 6plus dedikleri gibi 24saat konuşma süresi sunar mı tek düşüncem bu bir yardımcı olur musunuz ?

tartışma konusu burası dostum millet fikrini bildiriyo iphone 6 serisi hakkında bide bizimkiler fasulyede seninki temel reisin ıspanağımı

Abstract_Loco

Üye
Evet Aynen öyle n8in üstüne daha telefon yapabilen olmadı :D bende fikrimi belirttim tartışmaya gerek yok manasında adamlar yapıyo alırsın yada almazsın yani yılda 1 telefon tanıtan adamlar senin fikrine tartışmana ne kadar önem verecek ki kafalarına göre çıkarıp kabul ettiriyorlar başka bir marka olsa tamam hadi iyi olmuş kötü olmuş konuşulurda bunda yapacak birşey yok ;)

furkankaya559758

Üye
Tasarım bence Apple'a yakışmadı.

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Alt çerçeveler devasa olmayabilirdi ince çerçeve nin ne kadar şık olduğunu LG kanıtladı bence.

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve Fenomenon
0MG90

0MG90

Üye
Böyle tasarım yerine 5s'i büyütüp sunabilirlerdi ama millet sevmiş sanırım

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve weesel
The SLayeR

The SLayeR

Üye
valla iphone 5s in tasarimi ole hoski bgun biraz daha kurcaladim teknosada acikcasi iphone buyuk ekran getrse iosa gecerim diyordm getirdi tasarimi goturdu.. yakin zamanda iphone alacak olsam bu kesinlikle 5s olur

ArMaGeDdOn_87

Üye
Böyle tasarım yerine 5s'i büyütüp sunabilirlerdi ama millet sevmiş sanırım
Bence bu tasarımı seven kişi çok az sayıdadır,satın alan kişiler mecburiyetten alıyo

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
Apple'ın Son Yıllardaki Eksileri :
- İos 6 daki Orjinalliği bozarak , çin telefonlarının arayüzüne , İos 7 ile geçmiş oldu.
- İ5 serisindeki telefonunun tasarrımını , Uzaktan gören : "aaa bu iphone" diyebilmek yerine , İ6 Serisinde bozarak , daha basit ve çakmamsı ve çinli telefonlarının tasarımında yaptı..

• Beğen
3onur5

3onur5

Üye
iphone 6 almamın tek sebebi bataryası ve pil ömrü olur

kahraman333333

kahraman333333

Üye
tasarımı güzel olsaydı 920 nin yanına alırdım bitane ama lumiadada şöle mclaren falan olsa yüzüne bile bakmazdım

• Beğen
Tepkiler: Serhan

technocu1

Üye
Ön kamera 1.2 mp miş. Selfie çekimler için yetersiz diye düşünüyorum.

alical33

alical33

Üye
Ön kamera çok iyi Işık alıyor netlik de çok iyi kamera açısından tereddüt etmeyin plus ın pili de çok iyi yoğun kullanımda günü rahatlıkla çıkarıyor ama 6sı olan birine sordum günde 2 kez şarj ediyorum dedi

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

Abstract_Loco

Üye
Buradaki yorumlardan sonra birde iphone 6nın çok kalitesiz olduğuna dair duyumlar aldım 5s almaya karar verdim inşallah pişman olmam :)