iPhone 5S Üretimi Bu Çeyrekte

 • 3 Nisan 2013
 • 1322 Okunma
 • 36 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Apple’ın yeni nesil iPhone ya da diğer adıyla iPhone 5S üretimine bu çeyrekte başlayacağı söyleniyor. Wall Street Journal’ın haberine göre, iPhone 5 ile aynı görünüme sahip olacak akıllı telefonun sadece özelliklerinde geliştirmeler yapılacak. Bu Yaz sunulması beklenen Apple telefonunun işlemci ve kamera anlamında geliştirmeler kazanacağı tahminleri yüksek. Ayrıca ürünün gürültü yaptığından şikayet edilen titreşim motorunu değiştireceği de daha önce ortaya çıkan görüntülerden hareketle iddia ediliyor.
  Ek olarak aynı haberde Apple’ın daha bütçe dostu olacak iPhone modeli için de çalıştığı, şu anki iPhone’dan farklı bir materyalden üretileceği ve renk seçenekleri sunabileceği belirtilmekte.
   


  Yazan: muratalperr55
 2. Geçende Haziran ayında tanıtılacak demişlerdi. Bu çeyrekte çıkması zor.
   
 3. cikarsa almanyadan aliriz
   
 4. Ayni kasa ve ayni ekran boyu ile cikarsa ölüm fermanini yavaştan yazmaya başlasın apple
   
 5. Tasarım değişsin artık. :zzz:
   
 6. Aynen :kotu::dry:
   
 7. Bence tasarım güzel değişmesin.
   
 8. Bencede guzel tasarım
   
 9. Bir anket vardı.Şimdi adını unuttum.10-18 yaş arası kişilere sorulduğunda çoğunluk açık ara tasarım değişmeli diyordu.Bazı Apple fanlarıda reel olarak değişmeli diyordu.

  Ki bencede değişmeli.İlk iPhone dan beri hep aynı.Nereye kadar? iPhone 10-15 çıkacak tasarım yine aynı.İnsan bıkmazmı? Tabiki bıkar.
   
 10. tasarimin degismesine gerek yok cok isteyen baska markalara yonelebilir.
   
 11. apple genel müdürü konustu :D
   
  ~N.A.W.Y~ bunu beğendi.
 12. Malesef "S" Serisinde Tasarım değişmiyor :cnfsd:
   
 13. Tasarım değişsin.Note 2 den sonraki telefonum Note 3 yerine iPhone bile olabilir.Yeterki şu sıkıcı ve klasikleşmiş tasarımı değişsin.
   
 14. Bence iPhone'u iPhone yapan en önemli özellik tasarımı zaten. Yine çok çok iyi bir tasarım yaparlarsa tabiki değişsin ama orjinalden de çok şaşmamak lazım sanki :)
   
 15. Bence tasarım çok iyi de. Ekran boyutu artsın be abi. Ben zebellah gibi adamım elimde çok komik duruyor iPhone
   
 16. Bende zaten % 100 değişsin demiyorumki.Bana göre tasarımı artık "baydı".Düşünsene Galaxy serisinin hep aynı tasarımda olduğunu? Note 2 ve S4'ün Galaxy S tasarımında olduğunu düşünsene :D
   
 17. Arkadaşımdaki 4s oyuncak gibi duruyor Note 2 nin yanında. :ehe
   

 18. Okadarda değil :D 3gs le 5 i yan yana Gördünmü :D
   
 19. Yan plakalar değişmiş,arka kapak değişmiş ama o ön ahize hoparlörü paneli ve ev tuşu hep aynı :ehe al sana bayıcı sebepler. :D
   

 20. Orası öyle tabi Eski 3gs varken (Yani perte Çıkmadan Evvel :ehe) Arkadaşımın 5 le yan yana koymuştum Tasarım yönünden uçurum vardı arasında :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 19:43