Iphone 4 Ios 7 Kasiyor... :/

Sponsorlu Bağlantılar

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
iyiymis

ChasingTheSun

Üye
Aslinda kasmiyor ama o koyduklari paralaks mi ne oyle bi efekt yuzunden yavas gosteriyor cihazi.Uygulama acilislari hemen hemen ayni ama efekt yuzunden yavas gibi gosteriyor cihaz kendini.

frk uzn

frk uzn

Üye
buyrun bu işlemleri yapın kasma gidicektir
önce yedek alın itunesten sonra format atın yedekten geri yükleyin

ve sırasıyla

-bu sekmede "Kontrastı Artır" seçeneğini bulup "Açık" konumuna getirelim (şeffaflık efektini kapatır). daha sonra "Hareketi Azalt" seçeneğini bulup "Açık" konumuna getirelim (3D efektini kapatır) cihaz bıraz rahatlıcaktır

enterneoll

enterneoll

Üye
evet bendeki iphone 4 de kasıyor ve ip5 de hız düştü :(

• Beğen
Tepkiler: xmustx

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
buyrun bu işlemleri yapın kasma gidicektir
önce yedek alın itunesten sonra format atın yedekten geri yükleyin

ve sırasıyla

-bu sekmede "Kontrastı Artır" seçeneğini bulup "Açık" konumuna getirelim (şeffaflık efektini kapatır). daha sonra "Hareketi Azalt" seçeneğini bulup "Açık" konumuna getirelim (3D efektini kapatır) cihaz bıraz rahatlıcaktır
kontrasti artirabildim ancak bende hareketi azalt diye buton yok sanirim. o yuzden onu yapamadim

ChasingTheSun

Üye
O ozellik 4 te yok xaten

ChasingTheSun

Üye
Yaziyi da kalinlastir o da etki eder

frk uzn

frk uzn

Üye
Abartma baska sallama başka. Bende en geç 2 snde giriyor ,herhalde o 6 saniyede giren s3e format atmali..

Ha 2 snde girmeside sorun tabiki fakat touchwizin bugundan mi ne kaynaklaniyormus sorun..
buyur senınkınıde beklıyorum 4 sanıyede gırdı normalde 6 da gırer :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

codblackops2

codblackops2

Üye
4 saniye mi :hmmm bende denedim fakat su an video cekecek tel yok . Oldugunda atarim.bende 2.5 saniyede girdi..

codblackops2

codblackops2

Üye
Hatta 2 sn.atacagim videosunu...

• Beğen
Tepkiler: -Emre
MertcaN9

MertcaN9

Üye
yahu alt komşumuzun da cihazını denedim bugün fifa 14 yükledik oğlu ile oynadık yağ gibi sıfır takılma ios 7 desen harika nedir bu sorunlar inanın ben anlamıyorum sınıfımda ki arkadaşım da alt komşumda Iphone 4 kullanıyorlar ve ios 7 den çok memnunlar restore filan bir şeyler yapın bence sorun cihazınızda

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Aynen KAsıyor Çözüm Yokmu Yeni Güncellemeleri mi Beklicez

istisna97

istisna97

Üye
Bendeki sürüm 6.1.3 :)

fk555897

fk555897

Üye
Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik'e gir. Orada Hareketi Azalt ve Kontrastı Artır'ı seç. O zaman bir miktar hızlanma görürsün.

sirinbaba33

Üye
Ben Galaksi s2 den geçtim. Şu an Jb li ip4 var. Ayarlara ve rehbere ilk girdiğimde kasıyor. Android 4.1 ve üzeri sürümler Jb li bütün ios kardan iyidir. Jb siz iphonelar, bütün androidlerden hızlı ve stabildir. Sebebi ise; Jb siz bütün iphoneların hesap makinesinin biraz gelişmiş hali olmasıdır. Malum hesap makinesi hem hızlı hem de stabildir.Ben Galaksi s2 den geçtim. Şu an Jb li ip4 var. Ayarlara ve rehbere ilk girdiğimde kasıyor. Android 4.1 ve üzeri sürümler Jb li bütün ios kardan iyidir. Jb siz iphonelar, bütün androidlerden hızlı ve stabildir. Sebebi ise; Jb siz bütün iphoneların hesap makinesinin biraz gelişmiş hali olmasıdır. Malum hesap makinesi hem hızlı hem de stabildir.

• Beğen
Tepkiler: Neagf
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
O degilde adam ip4 ile galaxy w ye laf atiyor. :D :D konuşmasina bak sanki 5s kullaniyor :D :D
androidciler basmis gene bi bitmediniz ha.
Fakir androidciler dağılın olm şurdan :D Adamlar SAMSUNG güncelleme vermiyor diyorlar siz gitmişiniz CM romlardan bahsediyorsunuz :D Avutmaya çalışmayın olm kendinizi wonder da kullandım ben at çöpe bi telefon. Cyan myan hikaye en iyisi stock rom ama o da bi boka yaramıyor aynen 5 6 saniyede rehbere giriyordu :D ip4 ile aynı tutmayın wonderı neredeyse iki katı fiyatta ip4 wonderdan :D iphone kullanan androidlerin ezikliğini daha iyi anlar :D wonder nere ip4 nere hey allahın fakirleri iosta bilmediğiniz yani androidde olmayan zibil gibi özellik var :D ama siz fakirler custom rom arayın onu yapabilmek için sonra da başka yerleri çalışmasın telefonun :D sikko 512mb ramin 100 mbını taş çatlasa 150 mbını kullanabiliyorsunuz onu da zaten uygulamalar facebook vs dolduruyor :D 1.4 gz hız olsa ne yarar o telefonda :D
kesinlikle.

-Emre

-Emre

Üye
sizin gibi cahiller oldukça bu ülke tabi gelişmez.

Üst Alt