Iphone 4 Ios 7 Kasiyor... :/

Sponsorlu Bağlantılar

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Konu baya dağılmış madem dağıldı bende bir kaç şey yazayım. Wonder dediğiniz telefon 2.3 sürümünde kalan bes para etmez bi telefon. Rom'muş cartmış curtmuş. Samsung güncelleme vermedikten sonra ben romla o telefonu geliştirsem ne olur. Hayır anlamıyorum ya atıyorum bi s3 kullanırsın gelir burda samsungu androidi översin. Ama android sürümü 2.3 olan bi telefonla burda övünmek akıl işi değil. Ben iP4'de kullandım, androidli telefonda kullandım. iOS farklı bir şey. tamam bazı konularda kısıtlıyor atıyorum müzik indirme vs. Ama 1Ghz tek çekirdek işlemcinin verdiği stabillik ile samsungun 4 çekirdek 1.4 işlemcisinin verdiği stabillik hemen hemen aynı. Arkadaşımızın sorununa gelincede her gelen güncellemede telefon dahada stabilleşiyor kardeşim. Zaten ekran yan durumdayken safaride falan o alt cubuk hic kasmıyor açarken. Yani zamanla düzelecektir. Telefonunu sıfırlamana falan gerek yok diye düşünüyorum.

-Emre

-Emre

Üye
evet ya 2.3de kaldı. Biz 4.3 kullanalım siz daha 2.3 deyin :D Allah aşkına hangi telefon bu kadar destek alıyor ya 3gs gibi bi tarihi eserle karşılaştırmaniz bile hata w kullanmayı bilen ip4ten iyi kullanır.

• Beğen
Tepkiler: Neagf
OnurErtas

OnurErtas

Üye
romla cartla curtla orjinalliğini bozduktan sonra kullanırsın evet :) garantisini öldürmene ne demeli? :)

-Emre

-Emre

Üye
kardeşim bilmediğin şey hakkında konuşma tamam mı. Benim bu cihazın garantisini geri alip 0dan farksız hale getirmem 2 dk sürmüyor ok?ayrıca orjinallik bozulmaktan ziyade geri geliyor orjinal android kaynakları kullanıldığı için.

• Beğen
Tepkiler: Neagf
monteboy

monteboy

Üye
kardeşim samsung güncelleme vermedikten sonra ne olur ne demektir? android bir linuxtur, açık kaynak kodludur custom rom en büyük avantaj androidde. androidi kötületmem böyle saçma sebeplerden güncelleme diye takmışsınız, cm varken samsungun htcnin bilmem nenin eline kim bakar

• Beğen
Tepkiler: yunus486, Neagf ve -Emre
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
S3 kullaniyorum iPhone 4 daha hizli ve stabil calisiyor.Tabi stocktan bahsediyorum cm atinca 5s'e kafa tutar. İste androidin avantaji bu
romla cartla curtla orjinalliğini bozduktan sonra kullanırsın evet :) garantisini öldürmene ne demeli? :)
Biz onu da diriltiriz dostum dert etme :)

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve -Emre
-Emre

-Emre

Üye
Samsung'un bütün yazılım birimleri bir arne coucheron kadar olamaz... :D

-Emre

-Emre

Üye
o kadar imkan ve kolaylik varken zaten stock kullanmak çok saçma :D bir rom kurmak iphone güncellemekten bile basit :D

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve Invoke
frk uzn

frk uzn

Üye
kardeşim site yazılımı değişti birisi buraya yorum attığında bildirim geliyor ve bakıyoruz biz de tamam mı. Ayrıca benim bilgim sadece android üzerine değil burası forum öneri yapmak için girerim ben bir konuya.
Burda öneri apmak için girerim konua demişsin seni hangi konuda görsem yok almıcaktın yok android daha iyi yok şu yok bu boş boş cevaplar veriyosun tamam burası forum ama insan bildiği konu hakknda yorum yapmalı arıp tutmamalı

-Emre

-Emre

Üye
ya kardeşim, kim boş boş cevap veriyor adam yapmak istediği şey için android almalıydi o zaman kolay kolay yanlış şey söylemem kimseye de direk ios kullanma demem eğer android kullanması daha uygunsa sebepleriyle anlatrim asıl sen bilmeden yorum atıyorsun buraya.

frk uzn

frk uzn

Üye
ya kardeşim, kim boş boş cevap veriyor adam yapmak istediği şey için android almalıydi o zaman kolay kolay yanlış şey söylemem kimseye de direk ios kullanma demem eğer android kullanması daha uygunsa sebepleriyle anlatrim asıl sen bilmeden yorum atıyorsun buraya.
Bm gördüğümü söylüyorum bana inanmayan senin profilinden attığın yorumlara baksın attığın yorumlardan 100 tanesinden 50 tanesi yukarsa desiğim gibi diğer 50 si ise wonder böyle wonder custom rom destekliyor iphonede rom yok vb

frk uzn

frk uzn

Üye
öğrenciyim, 1 yıl önce aldım ve her şeyime yetiyor. ki uzun vadede de yeter. istesem ip 4 alabilirdim? ama almadım çünkü değmez. yakında bunu da değiştirirm canım sıkılrsa. önemli olan fiyatı, markası değil bence işlevselliği. hoşuma giderse huawei marka bir telefon da alabilirim.
Bakın bu konuya attığınız yorum
Haksızmıyım adam iphone 4 ios 7 ile donmalar oluyor diyo siz burda ne diyosunuz

frk uzn

frk uzn

Üye
Ayrıca konuyu açan arkadaşım 7.0.3 sürümünde ayarlar dan kontrastı arttırla hareketi azalt diyin cihazdaki kasmalar gidecektir zaten ben bunu 1 ay önce söylemiştim 5s ile 5c de istenilen satışa ulaşılsın 4 teki takılmalar düzelticeklerdir diye

Son düzenleme:
-Emre

-Emre

Üye
yanlışın var kardeşim zaten benim bu konuda 100 mesajım yoktur :D ayrıca görmek istediğini görüyorsun elimden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorum ben. Hoş, bazen almayın cihazı değmez diyebilirim ki bunu yine tekrarlarım. Değmez ise değmez arkadaş. Konuya Göre yorum atarım. İstisnalar da olabilir biz de insanız hani..

frk uzn

frk uzn

Üye
yanlışın var kardeşim zaten benim bu konuda 100 mesajım yoktur :D ayrıca görmek istediğini görüyorsun elimden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorum ben. Hoş, bazen almayın cihazı değmez diyebilirim ki bunu yine tekrarlarım. Değmez ise değmez arkadaş. Konuya Göre yorum atarım. İstisnalar da olabilir biz de insanız hani..
Doğrudur iyi forumlar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konu amacından çıkıp tartışmaya yönelik yorumlar yapılınca, zamanında şikayet edelim arkadaşlar.
Gereksiz mesajlar silinmiştir.
Keyifli forumlar

Üst Alt