Iphone 4 Ios 7 Kasiyor... :/

Sponsorlu Bağlantılar

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
O
tabanları cyan çıkarmıyor. Xda üzerinde onlarca geliştirici ve team var. Ben de taban yapabilirim ancak vaktim o zaman xda koysunlar aga duz mantik ;) cyanda cikariyor xdada :)
Ozaman xda koysunlar :) cyan simdi yapanmi y
tabanları cyan çıkarmıyor. Xda üzerinde onlarca geliştirici ve team var. Ben de taban yapabilirim ancak vaktim yok yurtta kalıyorum.
Cyan ne oluyor o zaman ??

Neagf

Üye
Arkadaşim madem bilmiyorsun sus! CM diye tutturmuşsun. CM da PA,PAC, LS, Slimbean gibi kaynaktan inşa edilmiştir. Bir suru takim var XDA'de. CM biraksa digerleri birakmaz, ama sana bunu anlatmak mumkun degil sanirim.

• Beğen
Tepkiler: yunus486 ve -Emre
-Emre

-Emre

Üye
adamsın @Neagf :pro:

• Beğen
Tepkiler: Neagf
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Arkadaşim madem bilmiyorsun sus! CM diye tutturmuşsun. CM da PA,PAC, LS, Slimbean gibi kaynaktan inşa edilmiştir. Bir suru takim var XDA'de. CM biraksa digerleri birakmaz, ama sana bunu anlatmak mumkun degil sanirim.
bak.benim her attigim yoruma burnunu sokma 1. ikincisi forumda herkese artislik yapiyosun artisligin bana islemez.cmnin bir grup oldugunu biliyordum amaa kime bagli oldugunu bilmiyordum.gorende androidi kurdu sanicak.boylee kabalayarak konusmaa her bokada burnunu sokma adam gibi konusmassan baska turlude haallederiz.

-Emre

-Emre

Üye
sanki gidip adamı dovcen Ha. böyle cevap istemiyorsan bilmediğin konuda yorum yapmayacksin.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve yunus486
MertcaN9

MertcaN9

Üye
Hiç kimse kullanmadığı cihaz hakkında atıp tutmasın şu an burada wonderli arkadaşlar ne eline alıp Iphone 4 incelemiştir uzun bir süre yani yakınında kullanan vardır ki bol keseden sallıyorlar nede Ip4 lü arkadaş wonder kullanmış herkesin cihazı kendine güzel lakin siizn kendi cihazınızı pof poflama gayreti yüzünden düştüğünüz hal komik Iphone 4 ios 7 yüzde yüz stabildir bir çok sosyal ağ ve mesajlaşma uygulaması da yüklüdür kasılma yoktur hodri meydan arkadaşımı da siteye kayıt ettireceğim isterseniz 1 saatlik video çeksin sizin için sıra arkadaşımın kullandığını daha önceden söylemiştim ve de birisi geçenlerde mp3 programı bile yok demişti sanırım sınırsız mp3 yazsın bir mağzaya şahıs rica etsem.

-Emre

-Emre

Üye
ios kullanmadım, kullanmam. Ama çok çok inceledim. Bilmediğim bişey hakkında konuşmam. Siz de dediğiniz programın yorumlarını Okuyun bakalım.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ios kullanmadım, kullanmam. Ama çok çok inceledim. Bilmediğim bişey hakkında konuşmam. Siz de dediğiniz programın yorumlarını Okuyun bakalım.

işte yaptığınız hep hata bu senin gibi android fanları vs.. giriyor yorum atıyor sizde yorumları bir oku bakayım diyorsunuz yoruma ne hacet sıra arkadaşım kullanıyor diyorum takır takır çalışıyor sen yorumları okumaya devam et tamam mı ;)

istisna97

istisna97

Üye
Evet iphone 4 kasıyor fakat aynı şey 4s için geçerli değil

-Emre

-Emre

Üye
sen de yorumları okuyup bizi eleştirmeyi devam et tamam mı :)

MertcaN9

MertcaN9

Üye

dikkat edersen sana yaptığım tavsiyeyi 4 kullanan arkadaşa yapmıştım kullanmadığınız hatta uzun süre elinize alıp incelemediğiniz cihazlar hakkında atıp tutmayın diye ve hala arkasındayım senin şu an sağlıklı yorum yapman imkansız videolar ile yorumlar ile telefon yorumlanmaz ;) gerçek kullanan birini görürsen incele o zaman farkı anlarsın

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
eger olacagi varsa oda olur.wonder 3gsden daha iyi dediniz bu yuzden tartistik.simdide iphone 4den daha iyi diyorsun. e kulllanmadim diyorsun ne konusuyorsun lan ? gelip burda artis gibi wonder ondan bundan daha iyi diyorsun.yok wonder s2den daha iyi der simdi bunlardan beklenir.iphone kullanmamissin konusma.
dikkat edersen sana yaptığım tavsiyeyi 4 kullanan arkadaşa yapmıştım kullanmadığınız hatta uzun süre elinize alıp incelemediğiniz cihazlar hakkında atıp tutmayın diye ve hala arkasındayım senin şu an sağlıklı yorum yapman imkansız videolar ile yorumlar ile telefon yorumlanmaz ;) gerçek kullanan birini görürsen incele o zaman farkı anlarsın
kesinlikle.su telefonu stock halleriyle karsilastirmiyolar.wonderin stock hali igrenc.3saat boyunca inceledim arkadasimda vardi.livewallpaper yukle bi rehberi 8-9 saniyede actigini gorursunuz.

Neagf

Üye
bak.benim her attigim yoruma burnunu sokma 1. ikincisi forumda herkese artislik yapiyosun artisligin bana islemez.cmnin bir grup oldugunu biliyordum amaa kime bagli oldugunu bilmiyordum.gorende androidi kurdu sanicak.boylee kabalayarak konusmaa her bokada burnunu sokma adam gibi konusmassan baska turlude haallederiz.
Burasi sokak kahvehanesi değil, laflarina dikkat et. Benim kimseye artistlik yaptigim felan da yok. Boyle bir mesaj atarak asil artistliği sen yapiyorsun.
Bana burnunu sokma diyorsun ama seni destekleyen biri olunca hemen alintiliyorsun. Hayirdir?
Android'i kurmak nedir? Bu nasil bir bilgisizliktir. Bilmiyorsundur anlarim ama nasil bu kadar kendinden emin olabiliyorsun anlayamadim.
Ayrica Wonder 3GS den daha iyi! 3GS'nin Wonder'dan üstün özellikleri neymiş söyle de bilelim.

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Burasi sokak kahvehanesi değil, laflarina dikkat et. Benim kimseye artistlik yaptigim felan da yok. Boyle bir mesaj atarak asil artistliği sen yapiyorsun.
Bana burnunu sokma diyorsun ama seni destekleyen biri olunca hemen alintiliyorsun. Hayirdir?
Android'i kurmak nedir? Bu nasil bir bilgisizliktir. Bilmiyorsundur anlarim ama nasil bu kadar kendinden emin olabiliyorsun anlayamadim.
Ayrica Wonder 3GS den daha iyi! 3GS'nin Wonder'dan üstün özellikleri neymiş söyle de bilelim.
al iste cahil buna denir.guzel kardesim anlamiyorsun.kiyasla vb sitelere bakarak tam sonuc alamassin.bunun stabilligi var herseyi var o site veya siteler bunlari dile getirmiyor.gelip 3gs daha iyi diyorsun hadi onuda gectim 4den daha iyi diyorsun.ya kardesim iphone kullandinmi gelip burda konusuyorsun.wonderin muhattabi 3gsdir 4 olamaz.

Neagf

Üye
al iste cahil buna denir.guzel kardesim anlamiyorsun.kiyasla vb sitelere bakarak tam sonuc alamassin.bunun stabilligi var herseyi var o site veya siteler bunlari dile getirmiyor.gelip 3gs daha iyi diyorsun hadi onuda gectim 4den daha iyi diyorsun.ya kardesim iphone kullandinmi gelip burda konusuyorsun.wonderin muhattabi 3gsdir 4 olamaz.
Bunu biliyorum zaten. Ben bunu ekran, kamera vs için attım. Dediğin gibi site ios'un stabilliğinden bahsetmediği gibi android'in nimetlerinden de bahsetmiyor.
Ben W, 3GS'den iyidir dedim, 4'ten iyi demedim.
Aslında pek kullanmak değil de çok inceleme fırsatı buldum. Kuzenimde ip5 var. Ne kadar zorlamaya çalişsam da takilmadi. S4 ile karsilastirdigimizda ciddi hiz farklari var fakat ben S4'ü seçerim. Çünkü kullanimima daha uygun.
Fakat yukardakilerin aynisi W ile 3GS için geçerli değil. 3GS'nin W'ya karşı kullanabileceği tek şey stabillik. Ben de custom rom ile bu stabilliğe biraz yaklaşabildigim için W diyorum ;)
--------------------------------------
Bence bu tartışma burada sonlanmali. Farklı işletim sistemlerini kullanan iki telefonun kiyaslamasi son bulmaz. Konu da kilitlenirse iyi olur çok dağıldı konu. Cevap vermek istersen ö.m atarsin.

-Emre

-Emre

Üye
kimse stock haliyle karşılastrmiyor denmiş. Yav zaten 3gsin custom bi hali yok ki :D

• Beğen
Tepkiler: yunus486 ve Neagf
yunus486

yunus486

Üye
kimse stock haliyle karşılastrmiyor denmiş. Yav zaten 3gsin custom bi hali yok ki :D

Niye öyle diyosun abi belki adamların apple da tanıdığı var kodları alıp kendileri geliştirdi :D

• Beğen
Tepkiler: -Emre
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Bunu biliyorum zaten. Ben bunu ekran, kamera vs için attım. Dediğin gibi site ios'un stabilliğinden bahsetmediği gibi android'in nimetlerinden de bahsetmiyor.
Ben W, 3GS'den iyidir dedim, 4'ten iyi demedim.
Aslında pek kullanmak değil de çok inceleme fırsatı buldum. Kuzenimde ip5 var. Ne kadar zorlamaya çalişsam da takilmadi. S4 ile karsilastirdigimizda ciddi hiz farklari var fakat ben S4'ü seçerim. Çünkü kullanimima daha uygun.
Fakat yukardakilerin aynisi W ile 3GS için geçerli değil. 3GS'nin W'ya karşı kullanabileceği tek şey stabillik. Ben de custom rom ile bu stabilliğe biraz yaklaşabildigim için W diyorum ;)
--------------------------------------
Bence bu tartışma burada sonlanmali. Farklı işletim sistemlerini kullanan iki telefonun kiyaslamasi son bulmaz. Konu da kilitlenirse iyi olur çok dağıldı konu. Cevap vermek istersen ö.m atarsin.
evet bencede bitsin tadı tuzu kaçtı ;) iki farklı işletim sistemi ikisininde artı ve eksi yönleri var bu tartışma bitmez.konu bitsin burada konuyu açan adam sovecek bize :)

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Bendede aynı sorun vardı şimdi ios 7.0.3 güncellemesini yukledim sorunların çogu kalktı

Üst Alt