Iphone 4 Ios 7 Kasiyor... :/

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
Sen bunu ios bolumunde de yapiyorsun.Bilgin olmadigi konulara sirf androidci oldugun icin taraf tutarak cevaplar veriyorsun.Benim senden cok sey bildigim kesindir,ben kimseye android alsaydin boyle olmazdi bunu alsaydin soyle olmazdi demedim.3 yildir iPhone ile ugrastigim icin ios forumlarinda dolaniyorum.Android bilgim olsa konularda beni gorurdun :)

emin ol android bilgim senden kat be kat yüksektir. ios bilgimin az olduğunu sanmıyorum cünkü hep araştırırm, yorumlara değil gözlemime bakarım. peki kötülediysem çözüm önermiyor muyum ? konu taraf tutmak değil. forumda ios kullananların çoğu sorunu saçma sapan engeller yüzünden ve bu şeyler androidde YOK. ben sadece tavsiye ederim, uyarırım kim ne alırsa alsın ne kullanırsa kullansın umrumda değil.

evet direk kötüledim ios iğrenç bi sistem bak https://www.maxicep.com/forum/konu/iphone-muzik-indirmek.846445/ laf yok artık.

ChasingTheSun

Üye
emin ol android bilgim senden kat be kat yüksektir. ios bilgimin az olduğunu sanmıyorum cünkü hep araştırırm, yorumlara değil gözlemime bakarım. peki kötülediysem çözüm önermiyor muyum ? konu taraf tutmak değil. forumda ios kullananların çoğu sorunu saçma sapan engeller yüzünden ve bu şeyler androidde YOK. ben sadece tavsiye ederim, uyarırım kim ne alırsa alsın ne kullanırsa kullansın umrumda değil.

evet direk kötüledim ios iğrenç bi sistem bak https://www.maxicep.com/forum/konu/iphone-muzik-indirmek.846445/ laf yok artık.
Android bilgim senden yuksek degildir demedim.iOS hakkinda konustum ben
Ama adam yardim almak icin konu acmis sen gidip altina android alsan boyle olmazdi yazmissin.
Suan mobildeyim bulamiyorum lanet konuyu da.

-Emre

-Emre

Üye
Android bilgim senden yuksek degildir demedim.iOS hakkinda konustum ben
Ama adam yardim almak icin konu acmis sen gidip altina android alsan boyle olmazdi yazmissin.
Suan mobildeyim bulamiyorum lanet konuyu da.

dediysem doğrudur kardeşim ne diyim :D ben de diyorum ios bilgim de düşük değildir.

frk uzn

frk uzn

Üye
sözlerine dikkat et. kim soğuyormuş ? evet buası fo-rum ve istediğimi yazarım. bi vine mı kaldı kaldırmadığı. vine'a bir kere bile ihtiyaç duymadım. ayrıca eminim kasmaz most wanted gibi bir oyunu sıfır kasmayla (poweramp-müzik eşliğinde) açan telefon vine'ı mı kasacak. sen de öğren gel bakim :)
telefonun wonder heralde hani şu samsungun güncelleme vermediği 5 ayda yalan ettiği wonder ;)

Neagf

Üye
telefonun wonder heralde hani şu samsungun güncelleme vermediği 5 ayda yalan ettiği wonder ;)
Arne gibi geliştiriciye sahip wonder ;) cm9,cm10,cm10.1, 2 gelistiriciden cm10.2, pa,aokp gibi romlara sahip wonder ;)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
frk uzn

frk uzn

Üye
milletin ağız kokusunu çekiyosunuz rom çıkarsada kursak stock romda o telefon hiç birşey ;)milletin ağız kokusunu çekiyosunuz rom çıkarsada kursak stock romda o telefon hiç birşey ;)

Neagf

Üye
milletin ağız kokusunu çekiyosunuz rom çıkarsada kursak stock romda o telefon hiç birşey ;)milletin ağız kokusunu çekiyosunuz rom çıkarsada kursak stock romda o telefon hiç birşey ;)
Bilmiyorsun, boş konuşuyorsun. Ne agiz kokusundan bahsediyorsun? Ne alaka?

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye

ne diyon sen gardaş :D :D :D ar-co tabanları vereli çook oluyor biz s4ten bile önce alıyoruz tabanları :D :D kimin ağız kokusunu çekelim lan ben zaten kendim yapıyorum ya romumu :D :D :D bilmeden konuşun zaten asıl siz apple'ın ağız kokusunu çekiyosunuz vercek diye bekleyin :D :D sen bundan sonraki sürümleri alamayacaksınız ama biz en az 3 yıl tüm sürümleri alacağız ok?(ip4 yazıyor profilinde)

evet wonderım var dünyanın en çok geliştirici ve geliştirmesine sahip olan telefonlardan biri, her tür markanın yazılımını kurabildiğimiz wonder :D

• Beğen
Tepkiler: Neagf
monteboy

monteboy

Üye
o değil de adam yazılımı kötüleşmişti sen gittin telefonunu yerin dibine soktun yetmedi adamın direk kendisine ağız kokusu çekiyonuz diye laf salladın. şu laflara az dikkat edin adamın parası ona yetmiş ve ayrıca wonder ev arkadaşımda var cm10 yükledim ve mis gibi telefonu oldu adamın

• Beğen
Tepkiler: -Emre ve Neagf

Neagf

Üye
ne diyon sen gardaş :D :D :D ar-co tabanları vereli çook oluyor biz s4ten bile önce alıyoruz tabanları :D :D kimin ağız kokusunu çekelim lan ben zaten kendim yapıyorum ya romumu :D :D :D bilmeden konuşun zaten asıl siz apple'ın ağız kokusunu çekiyosunuz vercek diye bekleyin :D :D sen bundan sonraki sürümleri alamayacaksınız ama biz en az 3 yıl tüm sürümleri alacağız ok?(ip4 yazıyor profilinde)

evet wonderım var dünyanın en çok geliştirici ve geliştirmesine sahip olan telefonlardan biri, her tür markanın yazılımını kurabildiğimiz wonder :D
O degilde adam ip4 ile galaxy w ye laf atiyor. :D :D konuşmasina bak sanki 5s kullaniyor :D :D

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
öğrenciyim, 1 yıl önce aldım ve her şeyime yetiyor. ki uzun vadede de yeter. istesem ip 4 alabilirdim? ama almadım çünkü değmez. yakında bunu da değiştirirm canım sıkılrsa. önemli olan fiyatı, markası değil bence işlevselliği. hoşuma giderse huawei marka bir telefon da alabilirim.

frk uzn

frk uzn

Üye
öğrenciyim, 1 yıl önce aldım ve her şeyime yetiyor. ki uzun vadede de yeter. istesem ip 4 alabilirdim? ama almadım çünkü değmez. yakında bunu da değiştirirm canım sıkılrsa. önemli olan fiyatı, markası değil bence işlevselliği. hoşuma giderse huawei marka bir telefon da alabilirim.
Bakın ben orda ağız kokusu dediğim rom geliştiricilerden bahsettim bi bıraksalar yalan olursunuz ayrıca benimde param s3 e getiyordu 100 lira daha koysam alıyodum almadım rehbere bile 6 saniyede giren telefonu ben napayım hız lazım bana ayrıca ileriye gittiysem kusura bakmayın

frk uzn

frk uzn

Üye
O degilde adam ip4 ile galaxy w ye laf atiyor. :D :D konuşmasina bak sanki 5s kullaniyor :D :D
İp4 kullanıyorum 6.1.3 uygulama açmada s3 ten hızlı ayrıca oyunlardada üstün arkadaşımın s3 ünde birçok donan oyun mostwanted gta vicecity vb donuyor bende donmuyor soruyorum hani 4 çekirdekte şöyleydi böyleydi diyoki uygulamayı düzgün yazmamışlar yok android te çok telefon varmışsa böyle oluyormuş bilmemne, android bilgim var atıp tutmuyorum zamanında kullandım

-Emre

-Emre

Üye
Bakın ben orda ağız kokusu dediğim rom geliştiricilerden bahsettim bi bıraksalar yalan olursunuz ayrıca benimde param s3 e getiyordu 100 lira daha koysam alıyodum almadım rehbere bile 6 saniyede giren telefonu ben napayım hız lazım bana ayrıca ileriye gittiysem kusura bakmayın

Gelistirici zaten benim?? Hangi telefon 6 saniyede girer rehbere Allah'ın aşkına ya bilmeden konuşmayın s3 dediğin androidin en ağır oyunlarını bile kasmadan açan bi cihaz y. Kulaktan dolma bilgiler sizi hep yanıltıyor.

frk uzn

frk uzn

Üye
Gelistirici zaten benim?? Hangi telefon 6 saniyede girer rehbere Allah'ın aşkına ya bilmeden konuşmayın s3 dediğin androidin en ağır oyunlarını bile kasmadan açan bi cihaz y. Kulaktan dolma bilgiler sizi hep yanıltıyor.
Bak kardeşim yalan söylemiyorum rehbere basıyoruz efect geliyo bi boşlukta bekliyor 6 saniye sonra kişiler geliyo rom felan kurulu değil stok rom

-Emre

-Emre

Üye
Bak kardeşim yalan söylemiyorum rehbere basıyoruz efect geliyo bi boşlukta bekliyor 6 saniye sonra kişiler geliyo rom felan kurulu değil stok rom

Demek ki arkadaşın yanlış bir şey yapmış ya da önüne geleni kurmuş cihaz çok yorulmuş. Fabrika ayarlarına çevirip deneyin bir de ok? :D

frk uzn

frk uzn

Üye
Demek ki arkadaşın yanlış bir şey yapmış ya da önüne geleni kurmuş cihaz çok yorulmuş. Fabrika ayarlarına çevirip deneyin bir de ok? :D
3 tane tanıdığım var 3 ündede rehbere geç giriyor

codblackops2

codblackops2

Üye
Abartma baska sallama başka. Bende en geç 2 snde giriyor ,herhalde o 6 saniyede giren s3e format atmali..

Ha 2 snde girmeside sorun tabiki fakat touchwizin bugundan mi ne kaynaklaniyormus sorun..

• Beğen
frk uzn

frk uzn

Üye
Iyi iyi tamam zaten Android rehberden ibaret :D acaba benimki neden hızlı giriyor ya anlayamadım :D :D
Ben s3 demiştim senin cihazında aynı değil ayrıca sende cyanogen rom varır büyük ihtimal

Üst Alt