iPhone 3Gs jailbreak + UNLOCK

Sponsorlu Bağlantılar

TEKNİKTEKNİK

Üye
kardesım benım sen bıtanesın yapamadım ama anlatım cok ıyı ben daha baslardayım gercekden yardımına ıhtıyacım var delırmek uzereyım makınam 32 gb 3g s amerıkadan gelelı 30 gun oldu senın yazılarını takıp edıyorum dıkkatımı cektı uygulamaya basladım benım notebook wındows 7 programları ındırdım tek kılasorde i tünesi calıstırdım surumude 8.2

once dedıgın gıbı i tunes uzerınden 3.0 yapmak ıstedım i tunesde gordugum yazı support yazısı oldu restore yazısını goremedım

ben kafayı yemeden yardım edersen cok sevınırım

sımdıden cok t.ederım

akin.aydemir

Üye
ya kardeş bu firmvare i idrim rar la açıyorum içinde ipsw uzantılı bir dosya yok neden bulamıyorum. acil yanıt bekliyorum teşkrler

ravenauss

Üye
arkadaşlar telefonu arabistandan aldım 3.1.3 3 gs 32 gb seri numarasının 4 ve 5 rakamları 11 bu iphonu jailbreak yapabilirmiyim

batuhan440

Üye
servis yok diyor ne yapmalıym?

caner_1903

Üye
sag olasin kardes, jailbreak yaptim fakat cydia programi yok iphone masaüstünde.. neden acaba ?`!

baho018

Üye
arkadaşlar ben 4.0 yükledim 3.1.3 e geri nasıl dönebilirim Phone 3Gs jailbreak + UNLOCK yapamıyorum yardım lütfen

ozzbss

ozzbss

Üye
sag olasin kardes, jailbreak yaptim fakat cydia programi yok iphone masaüstünde.. neden acaba ?`!
caner bendede aynı sorun var kardeşim 3.1.3 ten 4.0 yükselttim gibi:D şimdi 4.0 jailbeark i bekliyorum

üstelik 3.1.3 ü jeilbeark yapmıştım :D çıkarsa banada haber verebilirmisin bende araştırıyorum sana haber veririm msn. ozzbss@hot..

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben 4.0 yükledim 3.1.3 e geri nasıl dönebilirim Phone 3Gs jailbreak + UNLOCK yapamıyorum yardım lütfen

caner bendede aynı sorun var kardeşim 3.1.3 ten 4.0 yükselttim gibi:D şimdi 4.0 jailbeark i bekliyorum

üstelik 3.1.3 ü jeilbeark yapmıştım :D çıkarsa banada haber verebilirmisin bende araştırıyorum sana haber veririm msn. ozzbss@hot..:megafon:

baho018

Üye
sakın 4.0 yükseltme hiç bişey yapamazsın dikkat et 3.1.3 te kalsın

balkiroral

balkiroral

Üye
jailbreak+unlock telefonun garanti kapsamını bozar mı?

Winning Eleven

Winning Eleven

Üye
tşkrler..

cumhureroglu

cumhureroglu

Üye
Merhaba,
Benim cihaz amerika menşeli(AT&Tsimkartlı) 3.1.3
firware3.0 ile restorasyon işlemi benim de yapmam gerekiyor mu?Bu işlem (firware)nasıl yapılıyor?Anladığım kadarıyla ;önce firware 3.0 sonra redsn0w 8.0 ile jailbreak yapiyoruz..daha sonra da ultrasn0w 8.0 yüklüyoruz. Bu arada cihaza yüklü olan itunesin kaçıncı versiyon olduğunu nereden anlayabilirim? 9.2 ile çalışmıyor deniyor.

ben cihazı iphoneda tanıtmıştım ve telefon dışındaki uygulamalarını şu an kullanyorum.Cihazım 3.1.3; (anladığım kadarıyla Bunun alamı cihazın firmware'i 3.1.3 olduğu;değil mi?) O halde benim direk redsn0w 8.0 uygulaması aşamasından başlamam gerekiyor;doğru anlamış mıyım?
(Bilmemek değil öğrenmemek ayıp)

AxL85

Üye
iphone 3Gs var jailbreak yaptım ama cydia ana ekranıma gelmedi anlatıgınız gibi her şey oldu ama cydia programı gelmedi

FORMM19

Üye
Arkadaşlar Merhaba .
Buğün okumadığım Form Kalmadı Sanırım. BU iphone 3F S Nasıl Krabilirim. Sİm KArtı Görmüyor........
Üzerinde 4 Versiyonu Yüklü..
Adım Adım Yardımcı Olabilecek bi arkadaş olursa sevinirm..
İyi Günler..

2 Gündür bu İşle uyraşıyorum... Kafayı Yemek Üzereyim..BU iPhone 3G s Bir Türlü sim kartı gördüremedim...
Bilgileriniz için teşekkürler...

thy52

Üye
iPhone 3Gs 4.0 jailbreak + UNLOCK kırıldımı arkadaslra bende kafayı yıyecem valla
ABD geldı 1 gun kullandım ıcındekı bılgılerı sılerken telefon kılıtledı apple ısaretı cıktı dahada acılmadı telefoncuya goturdum 3g versıyonu yuklemıs baska bır telefoncuya goturdum oda back up alınmamıs falan dıyolar bana bu konuda yardımcı olurmusunuz
lutfen ne olursunuz
musa yırtıcı
thy52@hotmaıl.com

iPhone 3Gs 4.0 jailbreak + UNLOCK kırıldımı arkadaslra bende kafayı yıyecem valla
ABD geldı 1 gun kullandım ıcındekı bılgılerı sılerken telefon kılıtledı apple ısaretı cıktı dahada acılmadı telefoncuya goturdum 3g versıyonu yuklemıs baska bır telefoncuya goturdum oda back up alınmamıs falan dıyolar bana bu konuda yardımcı olurmusunuz
lutfen ne olursunuz
musa yırtıcı
thy52@hotmaıl.com

ExceptionaL

ExceptionaL

Üye
Arkadaşlar malesef 3GS için iOS4 Jailbreak & Unlock çıkmadı ama [ipod] & [iPhone 2G,3G] için iOS4.0 jailbreak & unlock çıktı buradan konuya bakabilirsiniz.

Telefonu 3GS olup iOS4 Sürümü yüklü olanlara tavsiye bu konudan sürümünüzü 3.1.3 e düşürün ve bu konudan Spirit ile 3.1.3 e Jailbreak yükleyin sonra Cydia dan Unlock yapın.
:D

FORMM19

Üye
iphone 3G S 16 GB Sim Kartını Görmüyor. Arkadaşlar Nasıl Bir Yol İzlemeliyim..

bolcay1893

Üye
Arkadaşlar malesef 3GS için iOS4 Jailbreak & Unlock çıkmadı ama [ipod] & [iPhone 2G,3G] için iOS4.0 jailbreak & unlock çıktı buradan konuya bakabilirsiniz.

Telefonu 3GS olup iOS4 Sürümü yüklü olanlara tavsiye bu konudan sürümünüzü 3.1.3 e düşürün ve bu konudan Spirit ile 3.1.3 e Jailbreak yükleyin sonra Cydia dan Unlock yapın.:D

shifte basıp restore diorm dosyayı indirdiğim yere gidiyorum o dosyayı seçiyorum ama içinde seçilecek bir dosya yok bulamıyor farklı uzantı heralde

gogrocadze

gogrocadze

Üye
sevgili arkadaşım benim bulundugum yerde wireless yok bu durumda bu işlemi yapamiyacakmiyim ?????

thy52

Üye
merhaba arkadaslar benım telefon amerıka menselı 4.0 versıyonu yanlıslıkla yuklenmye calısıldı bunu 3.1.3 downgrade yapılırmı telfonu daha kullananamadım ne yapabılırım beklemekten baska care yokmu

Üst Alt