iPhone 3Gs jailbreak + UNLOCK

Sponsorlu Bağlantılar

kaddeme

Üye
Yardımcı olursanız cok sevinecem ipohone 3 gs sürüm 4.1 yapıyorum unlocked i ama son aşama da sorun cıkıyor 2. Kez yaptım busefer modifiye diyor fakat 4.1 i desteklemiyormu acaba
bilen varsa acilen cevap verebilirmi

kaddeme

Üye
iphone 3gs ios 4.1(8B117) MODEL MC555LL MODEM FİRNMWARE 05.14.02 JEİLBREAK ORADA YAPILIP GELDİ UNLOCKUNU BULAMADIM 1 AYDIR KULLANAMIYORUM TEL ABD GELDİ BU KONUDA BANA YARDIM EDEBİLECEK VARMI ACABA EPEYDİR UGRASIYORUM REPO666.... İNDİRDİM FAKAT OLMADI

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeş unlock çıktı ama baseband ipad basebandı oluyor ben pişmanım şimdi gps kullanılmıyor bu ayın ortalarına doğru unlock çıkacak deniyor beklemeni tavsiye ederim..

kaddeme

Üye
Cevabın için teşekkurler çıkmasını 4 gözle bekliyorum

uzzai1903

Üye
Bir şey diyeceğim ben bunu samsung stara uygulasam telefon yanar mı

kaddeme

Üye
iphone 3gs ios 4.1(8B117) MODEL MC555LL MODEM FİRNMWARE 05.14.02 JEİLBREAK ORADA YAPILIP GELDİ UNLOCKUNU BULAMADIM daha çıkmadı mı
ne zaman çıkacak bu haberi olan varsa bi yazsın lütfen
telefonun suratına bile bakamıyorum daha ne sinir bi şey bu neden bulamadılar daha:(

manlikegod

Üye
selamlar deniyorum ama waiting for reboot dediği zaman donuyor kalıyor ekran yardımcı olursanız sevinirim....birde iphone acılınca sadece acil aramalar yapılır ekranı geliyor iphone menusu çıkmıor bilgilendirirseniz sevinirim

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
emeine salik

kaddeme

Üye
MERABALAR 3GS 4.1 05.14.02 unlock u servislerde yapıyorlar ama halen daha sitelerde yayınlanmadı
acaba bunun sebebi nedir arıyorum hiç bir yerde bulamıyorum

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
MERABALAR 3GS 4.1 05.14.02 unlock u servislerde yapıyorlar ama halen daha sitelerde yayınlanmadı
acaba bunun sebebi nedir arıyorum hiç bir yerde bulamıyorum
hocam 3gs 4.1 için unlock ancak basebandı ipad basebandına yükseltirsen unlock var bana sorarsan hiç deneme o dediğin basebandda kalsın ona unlock çıkınca yaparsın..

kaddeme

Üye
tavsiyen için cok teşekkurler zaten bende pek anlamıyorum bu işlerden şubat 14 te eksikler tamamlanacak dediler 15 inde unlock yaptırmayı dusunuyom bakalım insallah sorunlu olmaz. merakta ediyom nasıl bi telefon diye de

djonier

Üye
benim telde servis yok yazıyor 3g falan da yazmıyor arama yapamıyorum mesaj gönderemiyorum nasıl yapcam ben bu nalet şeyi. telim iPhone 3gs 8gb

kaddeme

Üye
yardım bekliyorum........arkadaşlar bende 3gs 4.1 05.14.02 cihaz vardı dun kadıkoye goturdum unlock yapmak için ve epey uğraştıktan sonra versiyonunu yukseltince olcak dediler ve versiyonu 4.2.1- 06.15.00 a yukselttiler ama yine yapamadılar bende cok guvenmıştim servisiyiz deyince
suan cydia çalışmıyor
safari çalışmıyor tabiki sımlock devam ediyor
neyapmalıyım bana birileri yardım etsin cok sıkıcı bi durum 2 ay bekledim sorunsuz olsun diye şimdide dahada karıştı işler

Üst Alt