iPhone 3Gs jailbreak + UNLOCK

Sponsorlu Bağlantılar

tonmayster_1

Üye
iphone 3g 3.1 jailbreak var ıtunes 9.0 dan müzik resim video atamıyorum geriyükleme birde orjinal yazılımı diye bir yer çıkıyor ne yapmam gerekiyor çok acil yardım lütfen

mucahitozcan

Üye
eline sağlık kardeşş

yakupiscan

Üye
merhaba ben gösterdiğiniz adımları tamamen uyguladım ama jailbrake işlemini tamamladıktan sonra iphone nin içerisinde cydia programı yok yüklenmemiş nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz?

bjkboy2009

bjkboy2009

Üye
slm millet bir sorum olacakti ben iphone 3gs kullaniyorum 3.1.2 Jailbreak: Blackra1n RC3 yaptim hersey yolunda gidiyordu taki tel acip kapatincagakadar kapatip actiktan sonra itunes logosu cikiyor ...neden biliyormusunuz yardimci olursan sevinirim saygilarimla bjkboy

adem7558

Üye
evet bende denedim ama cydia gelmedi nasil olacak bi anlatsan yalniz bendeki iphone da 3.1.3 versiyon yuklu farkedermi acaba tesekkurler

steamchest

Üye
şebeke sorununu cozen war mı
yaklasık 20 dk oldu biraz sebeke aradı sımdı de servıs yok dıyor...

carantinas

carantinas

Üye
ya ben su cydia yı yuklesem herhangi bir sorun olmaz deil mi cunku tema yuklemek istiorumm ve cydia olması gerekiormus :s

prodrive

Üye
Arkadaşlar selam,
yeni bir 3GS aldım.. Bir türlü 3.1.2 ye dönemiyorum ki JB yapayım... Eğer yapan varsa yardımcı olabilir mi? Itunes sürekli olarak hata veriyor shift+restore yapmak istediğimde??

Sinoplu_74

Üye
1.si versiyonu kontrol ettin mi? bu konu versiyon 3.0 için
2.si versiyonun 3.0 sa daha önce hiç 3.1.2 ye yükselttin mi?
3.sü jb yaptıktan sonra hiç telefon açılıyo mu yani cydiayı hiç gördün mü?
kardes bende ayni sorunu yasadim jb yaptiktan sonra tel acilmiyo ole kaliyo bos ekran teli kapatip acincada jb olmamis gibi sim kabul etmiyo.:bilmm:ağlarım::vur

hmt112

Üye
ya bana cok acil yardım bende jailbreak işlemi baslamıo hemen cvp lutfen

--------------- Ekleme ---------------

ben telefonu amerikadan aldim 3Gs 16gb burda telefoncuya goturdum 3.1.3 firmware yuklemesi gerekio dedi herhalde bu acmicak benmkini bi cvp verin lutfen

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
ya bana cok acil yardım bende jailbreak işlemi baslamıo hemen cvp lutfen

ben telefonu amerikadan aldim 3Gs 16gb burda telefoncuya goturdum 3.1.3 firmware yuklemesi gerekio dedi herhalde bu acmicak benmkini bi cvp verin lutfen
sakın 3.1.3 yapma yaparsan tlf ipod olarak kullanırsın haberin olsun.

Captainsmith

Üye
ne ipod u be ipod olarak kullansa ii 3 aydır rafta duruo gelip geçip bakışıoz :D

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
ne ipod u be ipod olarak kullansa ii 3 aydır rafta duruo gelip geçip bakışıoz :D
evde salonda cam vitrin varsa orya dik konumda koyarsan inanılmaz bir görsel şölen oluyor.Yatay vaziyette koyarsan bira altlığı olarak ta iyi iş görür.Tabi ipod olarakta kullanmak için de biraz çalışmak lazım.

Captainsmith

Üye
olmamı :D beyaz beyaz şahane :D yaa gözünüzü seviim 4.0 gelio 8 inde hala abuksubuk 3.0 ın jailbreak işlemi en başta ya kaldırın şunu biz yanmışız burda 3.1.3 ü jb yapamıoz koyun can derdinde kasap et :O

kevinser

Üye
ya iphone 3.0 i indiriyorum zip dosyasini actigimda resimdeki gibi gorunmuyor yani itunesda shift+restore secemiyorum yardim lutfen

hmt112

Üye
ya ben bu telefonu nasıl acıcam pekı ne zaman unlock gelıo bu ne sacma sey yaa hem ben bunu ıpod olarak bıle kullanamıorum oyle olsaydı yıne ıyıydı yanı

akliselim12

Üye
ya simdi ne oldu ben anlamadim birsey bende yeni boardlu 3GS 16 Gb var 3-1-3 yüklü ben simdi JB yapabilirmiyim ? millet Devteam yapti diyor ama ben bulamadim . cevap yazarsaniz sevinirim Tesskürler simdiden,,

mahirdaylan

Üye
Merhabalar, hocam gecen hafta iphone aldim 3gs, suan avusturyadayim, Turkiyeye geldigim zaman telefonu kullanmak icin sanirim simlock yapmak lazim, bir de jail break yapmak istiyorum. Yazdiklariniza baktim ama itunes in eski surumunu indiremiyorum cunku yenisi cikiyor hep, bir de diger siteleri vs kontrol ettim 3gs icin daha jailbreak cikmadi diyorlar sitede yazilan mesajlar da cok eski su an var mi bir gelisme? :S bu konuyu biraz aydinlatabilirseniz cok sevinirim, iyi gunler. Mahir Daylan

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

anchormaster

Üye
arkadaşlar iphone 3gs 32 gb yurt dışından aldım fakat tr ye geldiğimde telefonumu kayıt yaptırdım hiç bir sorun yaşamadan telefonumu kullanıyordum fakat versiyon sorunundan dolayı da telefonumu 3.1.3 versiyonuna asla yükseltmedim ancak telefonumda yurt dışından aldığımda oradaki işgüzar satıcı tarafından yüklenmiş olan birkaç program vardı ancak ben bu programların cydia ile kaldırılabileceğini bilmiyordum ve sonuçta telefon üzerinden iphone sil yaptım tabiki bunu yaptıktan sonra telefon kilitlendi açtım ancak jailbreak yaptıktan sonra telefon reboot yaparken bir süre sonra kilitlendi hiç bir tepki yok ve açılmıyor reset atmayı da denedim tekrardan jailbreak de yaptım ancak işlemi yarıda kesiyor fakat burada önemli bir nokta var telefonumu bilgisayarıma bağladığımda donanım algılama sesi geliyor itunes u açtığımda cihazı görüyor fakat n/a olarak görüyor telefon tepki vermiyor bağlıyken telefonu resetlemeye çalıştığımda ise yine donanım çıkarılıp takılma sesi geliyor yazılımı yüklemek için yeni yazılımı buluyor bulduğu yazılım da tahmin edeceğiniz gibi 3.1.3 ben bunu da yüklememek için shift tuşuna basılı tutarak restore a bastığımda karşıma çıkan menüde bir önceki yani 3.1.2 versiyonunu yüklemeyi seçiyorum daha önceden bu sürümü bilgisayarıma indirmiştim fakat bu işlemi de yapamıyorum donanım açık değil yok uyumlu değil vs.vs. gibi bir takım mesajlar alıyorum bu konuda bana yardımcı olabilecek yada telefonumu kurtarabileceğim bir çözüm varmı arkadaşlar lütfen biraz dikkate alıp bana da bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Saygılar...

yok mu derdime bir çare bulacak aslan parçası?:hmmm

Üst Alt