İPhone 3g home tuşu ve şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pasamo2362

Üye
    Konu Sahibi
İPhone 3g home tuşu ve şarj sorunu
Arkadaşlar dün iphone 3g' mi yakşalış 20 cm yükseklikten düşürdüm ve home tuşu çalışmadı aradan bir 10 dk zaman geçti şimdide şarj olmuyor.Home tuşunu vede şarj soketini yaptırsam acaba bana kaça patlar ? yada biraz para biriktirip İPhone 3gs alsam dahamı mantıklı olur?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Home tueunu en 50 dolar+KDVye yaptirdim gerci benden kdv almadilar :D ama normalde aliyorlar sarj soketibi kaca yaparlar bilmiyorum :bilmm

pasamo2362

Üye
    Konu Sahibi
telefonu yaklaşık 4 ay önce tamire vermiştim wifisi çalışmıyor diye adam anakart değişecek dedi ve 220 tl para aldı :hmmm50 tl ye de bataryasını değiştirmiştim ve şimdide yine masraf çıkardı ve dahada masrafı var eğer home tuşu ve şarj soketi ucuz ise değişim yaparım ama değilse 3gs alırım :hmmm

Apache11

Apache11

Üye
wifi çalışmıyosa modemi değiştirmesi lazımdı yaw anakart demek ne demek komple iphone demek zaten para koparmış cibiliyetsiz herif

muzocuk.

Üye
bosuna o kadar para werecegine 3gs alma 4 al seni idare eder cunku 3gs dede sarj sorunu cekeceksin

fk555897

fk555897

Üye
Bence hiç uğraşma o telefonla satıp 3GS veya 4 alabilirsen 4 al.

pasamo2362

Üye
    Konu Sahibi
Doğru diyorsunuz asında 4 daha mantıklı geldi banada ama 300 tl lik 3g ye de 500 tl masraf etmek adama çok koyuyor işte :off:

Lenneth

Üye
Gecmiş olsun, bence fırsat bu fırsat deyip en azından 4 e geçin.

pasamo2362

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt