İphone 5 Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 Hakkında
Merhaba arkadaşlar. İphone 5 cihazım var. Şarja takıyorum normal şekilde şarj oluyor. Fakat mesela şarj olurken yüzde 13 olarak ekranı kilitliyorum. 10 dk sonra ekranı açıyorum şarj halen yüzde 13 ve 1-2 saniye içinde hemen yüzde 20 olarak değişiyor. Lakin ekran açıkken şarj olduğunda normal şekilde takır takır birer birer normal şarj oluyor. Yani pil yüzdesini bir kaç saniye geç gösteriyor. Acaba bataryamda sorun var mıdır ya da yazılımsal mıdır ?(Pil durumum gayet iyi bu arada)
Cevabınızı bekliyorum saygılarımla.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Yazılımsaldır eğer günlük kullanımda sorun yoksa bence problem yok.

• Beğen
Tepkiler: FordFocus RS
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Çok hızlı açıyorsun ekranı telefon beklenmedik anda yakalanıyor :D şaka bir yana yazılımsaldır kullanımda bir şey yok diyorsun

• Beğen
shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
Hayırlı bayramlar dilerim öncelikle babacanım yazılımsal bir sorun yazdıklarına bakınca babacanım Restore ile düzelebilir fakat kullanımda sorun yoksa devam et derim babacanım

• Beğen
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bataryada sıkıntı yok kardeşim. Bende de bazen oluyordu. Birden açınca telefon hemen algılayamıyor sanırım.

• Beğen
AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe
FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
    Konu Sahibi
Yazılımsaldır eğer günlük kullanımda sorun yoksa bence problem yok.
Günlük kullanımda sorun yok evet. Teşekkür ederim :)
Çok hızlı açıyorsun ekranı telefon beklenmedik anda yakalanıyor :D şaka bir yana yazılımsaldır kullanımda bir şey yok diyorsun

Evet bayağı hızlıyımdır üstad eyvallah
Hayırlı bayramlar dilerim öncelikle babacanım yazılımsal bir sorun yazdıklarına bakınca babacanım Restore ile düzelebilir fakat kullanımda sorun yoksa devam et derim babacanım

Hayırlı bayramlar babacan eyvallah Allah razı olsun yani bi format iş bitirir diyorsun yani deneyelim o zaman
Bataryada sıkıntı yok kardeşim. Bende de bazen oluyordu. Birden açınca telefon hemen algılayamıyor sanırım.
Anladım kardeşim teşekkür ederim

osmanmert94

osmanmert94

Üye
iOS 9 dan sonra benim 5S'te de oldu. Mesela şarja takıyorum %5 iken sonra yarım saat sonra ekranı açıyorum hâlâ %5. 1-2 saniye bekledikten sonra %60-70 oluyor. Belki 9.0.1 ile düzeltilmiştir henüz yüklemedim.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ben iOS 9da iken şarjım %10un altına inmişti. Şarja taktım 1 saat filan. Çekerken baktım %31di. 2-3 saat kullandım. Ama hâlâ 31di. Bunda bir yanlışlık var dedim. Kapatıp açtım telefonu. %52 oldu.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende böyle sorunlar olmadı :hmmm

Üst Alt