Samsung Galaxy Ace Şarj Etmeme Sorunu !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace Şarj Etmeme Sorunu !!!!
Arkadaşlar telefonum 1 yıllık ve bu zamana kadar bataryada sıkıntı çıkmadı... Ama bugün saat 10.00 gibi elektrikler kesildi(kesilmeden önce şarj ediyordum telefonu) telefonla oynadım zaman geçsin diye(şarjıda bitmiş ),yarım saat sonra elektrikler geldi.Telefonu şarja taktım olmuyor 2 tane adaptör denedim olmadı...
Gittim arkadaştan adaptör istedim o adaptörde çalışmadı... Arkadaşın telefonuda şarj etmedi... Bir sürü priz adaptör ara kablo denedik olmadı... Bir komşumuz var ona gittik beraber onun telefon oluyordu şarj(kendi adaptörü ile ama)onunkini denedik kendimizinkinde(telefonları) olmadı... Sonra bende bir cihaz var sadece bataryayı şarj ediyor (belki bilirsiniz fazla anlatamadım kusura bakmayın :) ). Onla şarj ettim bataryayı 1 saat kadar sonra taktım telefona yine açılmadı telefon...
Ne yapacağım bilmiyorum...
Sorun sokettemi yoksa bataryadamı ?
Sokette ise kaç tl ye yaptırılır ?
Bataryada ise kaç tl olur bu bataryalar ?
Acil yardım bekliyorum ve Şimdiden Teşekkür ediyorum... :( :( :(
Güncel
Güncel
Güncel

MaxipmaN

Üye
bataryayı bir şkilde şarj edip taktın hala açılmıyorsa benim aklıma anakart geliyor

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
Yarım saat sonra abim gelcek(evde olur) ankaradan buraya onunla gidicez inşallah...
Sorun Batarya ise kaç tl olur ?
Anakart ise kaç tl olur ?

MaxipmaN

Üye
Yarım saat sonra abim gelcek(evde olur) ankaradan buraya onunla gidicez inşallah...
Sorun Batarya ise kaç tl olur ?
Anakart ise kaç tl olur ?
orjinal güzel bi batarya 40tlden aşağı olmaz bence note2 vatanda 80tl diyordu
anakartı bilemiyorum ama işçilikle hatırı sayılır bir miktar tutacaktır

• Beğen
Tepkiler: falconn00
falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
tamam hocam inşallah sorun bataryada olur ya :)

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
iyi Forumlar hocam... :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN