Iphone 5 şarj yüzdesi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 şarj yüzdesi sorunu
Öncelikle merhaba bi kaç sorum olucaktı cihazım ıphone 5 ve şarjında sorun yaşıyorum mesela birden şarjm yüzde 10 yüzde 20 inebiliyo birden veya şarjım çok çabuk bitiyo kullandğım şarj cihazı orjinal değil bu arada şarjdaykende aynısı oluyo mesela yüzde 15de takıyorum şarjada kapatıp açıyorum ekranı bakıyorum şarj 40 5 dk sonra baktığımda şarj 13 olmuş yani sürekli değişiyo şarj nedeni ne olabilir sizce inşallah anlatabilmişimdir yazılım atsam yada orjinal bi şarj cihazı alsam düzelirmi şimdiden teşekkür ederim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Amperi Düşüktür Ondandır Orjinalını Kullan

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
şarjımda çabuk bitiyo aslında onun nedenişdemi o olabilir yoksa bataryadamı sıkıntı var

__Midas__

__Midas__

Üye
Aynı olmasa bile bende de benzer bir sorun var, telefonu beklemeden alırken bir anda %3 veya %5 oranında düşme oluyor, gece %100 de bıraktım tüm herşey kapalı hatta güç modu açık ahalde %30 da buluyorum cihazı, kullanmadığım halde eriyor şarj ki ben alışık değilim, götürdüm bildiğim bir telefoncu arkadaşa sürümden kaynaklı dedi, 9.2 de böyle imiş, ama iş arkadaşımın iphone 5S öyle değil, konum, arkaplanda uygulama yenileme, diğer tüm değerler siri dahil açıkken bir günde %25 gidiyor, nasıl çözebiliriz bunu, batarya değişimi çözermi acaba bu sorunu, yoksa başka sorunlarda olabilirmi ? şrj entegresi gibi,

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
benim şarjım o kadar azalmıyo gece 100 de bırakırsam sabah mesela 98 oluyo en fazla ama ani değişimler sürekli oluyo batarya değişmesi gerek sanırım

__Midas__

__Midas__

Üye
valla hocam böyle bir sorun var, ilk şarjsan çıkınca 30 dakika falan dayanıyor ama sonra su gibi akıyor.

Üst Alt