Tavsiye Samsung S6 Edge PLUS - Güç ve Home Tuşu Çakışması... Yardım... Çok İlginç Bir Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Romario87

Romario87

Üye
    Konu Sahibi
USB soketi bozuktur büyük ihtimalle, eskiden bir galaxy s3 ümüz vardı, o da sadece şarj ediyordu veri aktarımı yapmıyordu. Ha eğer daha önce veri aktarımı yaptıysan ve eminsen sokette bir sorun yok, o zaman tek çare telefona ROOT atıp 6.0 stock romu flaşlamak xda da bulabilirsiniz stock rom u.
telefon usb soketi bozuk olduğunu varsayalım. nasıl root atarım dediğiniz işlemi başka bir şekilde yapabilirmiyim
 


ibrother

ibrother

Üye
telefon usb soketi bozuk olduğunu varsayalım. nasıl root atarım dediğiniz işlemi başka bir şekilde yapabilirmiyim
Başka yöntem kalmamış ki. En meşakkatli olanı bu ve tek yol bu kaldı. USB soketi bozuksa hem tamiri masraflı olur hemde yaptırmanızı tavsiye etmem, çünkü yine bozulma olasılığı yüksektir yani kronik gibi bir şey. Bu sorun. Sadece teknik servis yapıyorsa yaptır. Telefoncu işi değildir bu.
Root rom olayını araştırın, Samsung hakkında pek bilgim yoktur. Malesef
 
Romario87

Romario87

Üye
    Konu Sahibi
YARDIMLAR için herkese teşekkür ederim sağolun
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt