iPhone 11 daha ne kadar güncelleme alır

Sponsorlu Bağlantılar

İmamcivciv

İmamcivciv

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 11 daha ne kadar güncelleme alır
Soru başlıkta.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Kadar Alırsa O Kadar Yavaşlayacak. Gidip Yerli Android Cihaz Alın Kafanız Rahat Olsun.

İmamcivciv

İmamcivciv

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yerli dediğiniz telefonlar güncelleme almada yoksun teknik sevis yok. Parçası az kafa ağrıtır.
Venus V7 Kullanıyorum. İnan bana Aile Komple Vestel Kullanıyor Sorun İlla ki Yaşanır Ama Çözüyorumda. Ekran vs Kırıldı Aldım Değiştirdim.ç Diğer gavur mallarına para verene kadar esnafımız kazanır :oke:

ha elmanın kartı vs sıne bak en ufak birşeyde bataerya şişiyor ediyor anakart kırılıyor. tamır için bir dünya para veriyorsun ne gerek var. elmada para verdiğin tek şey yazılımdır. yıl olmuş 2022 elemanlar daha yeni pil yüzdesini bir yenilik büyük birşeymış gibi lanse ediyorlar. toplum olarak tüketim ve hava atmada 1 numarayhız maalesef. elma 14 ün kamerası ile 10 yıllık nokia 808 ın kamerası aynı kalitede. burada başka söze gerek yok diye düşünüyorum
Mesaj birleştirildi:

Venus Z10 un Ekran Tuşları Çalışmıyordu Verdim Ankara Kızılayda Servise 2 Saatte Ekranı Değiştirip Geri Verdiler Bana.garantisinin bitmesine 4 5 ay mı ne vardı. Elmada İse Dikkat Edin Yurt Dışında elma 13 u getirene elma 14 indirimli veriliyor. peki o cihazlar ne oluyor? hurdaya mı atılıyor sizce?
ayrıca bu olay neden Türkiyede yok? neden sadece gavuralra takas seçeneği sunuluyor? bu düpe düz enayılıktır.ayrıca hangi ülke bilmiyorum ama adamlar şarj cihazi kutudan çıkmıyor diye ülkede satışını yasakladılar.bizim ülkede sadece boş kutuya 10 milyar verecek enayıler var adım gibi eminim.çünkü ne dayarsan gidiyor bizde

Üst Alt