İndeks iOS Arama ve SMS uygulamaları


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
iOS cep telefonu uygulamaları arasında en çok tercih edilenler olarak arama ve SMS uygulamaları karşımıza çıkıyor. iOS arama, mesajlaşma uygulamaları arasında arama engelleme, ücretsiz arama ile mesajlaşma ve diğer uygulamalar yer alırken detaylara indeksimizden erişebileceksiniz.

iBlacklist 5.0.3 + TR Yama
WhatsApp Messenger v2.8.7
biteSMS 5.0
MobileLog 4.0.1-Aramalarınızı Yönetin
Xilisoft iPhone Contacts Backup v1.0.0.0803
iContact+(Contacts Group + IP Dial + Group SMS) v 2.1
FaceCall (hızlı arama)
MessageMe v1.0.3
Chat for omegla 2.4
Yürü & yaz 10.1
Emoji Free
Snapchat 6.0.2

Not: Önemli konularınızın yada index içerisinde yer alan uygulamaların güncel sürümlerinin indexte yer alması için özel mesaj gönderebilirsiniz.
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt