Yürü & yaz 10.1


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Yürürken mesaj yazmak zor olabiliyor. Bu zorluğu ortadan kaldırmayı sağlayan Yürü & Yaz adlı uygulamayı deneyebilirsiniz. Uygulama yürürken hem önünüzü görmeyi hem de mesaj yazmanızı sağlıyor.

iPhone’unuzun kamerası sayesinde bunu gerçekleştiren bu uygulama ile önünüzü görerek kişi listesinden mesaj yollamak istediğiniz kişiyi seçip kolayca mesaj yazabileceksiniz.

Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN!
 

Ekli dosyalar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
pek faydasını görmedim ben kafa birkere mesaja odaklanıyo o yüzden yine aynı sakarlıklar :)
 
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
hemen ındırıyorum:D
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt