Emoji Free


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Mesajlarınıza, e-postalarınıza veya notlarınıza simgeler ekleyerek daha güzel hale getirmek isterseniz Emoji Free adlı uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Geniş bir veritabanına sahip olan bu uygulamada duygu, hayvan ve yiyecek kategorisinden seçebileceğiniz yüzlerce simge bulunuyor. Emoji Free sayesinde iletileriniz epey renklenecek.
 

Benzer Konular

Eren Değerli
Cevap
1
Görüntüleme
119
MAERKEK
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
356
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
1
Görüntüleme
740
marist
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
306
Doğuş Pertez


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt