Chat for omegla 2.4


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Chat for Omegla adlı uygulama iPad ve iPhone kullanıcılarına sohbet edebilecekleri bir platform oluşturuyor. Uygulamanın en ilginç özelliği ise sohbet ettiğiniz kişiler tanımıyor olmanız.

Kullanımı kolay bir arayüz sunan Chat for Omegla ile yeni insanlarla tanışıp arkadaşlığınızı ilerletebilirsiniz. Uygulamada iOS6 desteği de bulunmakta.

 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt