Snapchat 6.0.2


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Eş zamanlı mesajlaşma imkanı sunan bu uygulama ile arkadaşlarınızla anlık mesajlaşmanın tadını çıkarın. Snapchat’i diğer sohbet uygulamalarından ayıran özellik ise gönderdiğiniz kişinin attığınız mesajı belli bir süre içerisinde okumak zorunda olması.

On saniyeye kadar ayarlayabileceğiniz zaman aralığı ile mesajın kaç saniye gösterileceğine siz karar veriyorsunuz. Eğer gönderdiğiniz kişi attığınız mesajı sizin belirlediğiniz süre içerisinde okumazsa mesaj sonsuza dek yok olacak, elbette ekran görüntüsü almadıkları takdirde.
 

Ekli dosyalar

marist

marist

Üye
Teşekkürler.
 
can1990usta

can1990usta

Üye
karşı tarafın da aynı programı kurması gerekiyo mu
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt