-İnceleme- MONSTER® ABRA A5 V1.1.2.6 15.6" (Konu Güncellendi 6.1.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
-İnceleme- MONSTER® ABRA A5 V1.1.2.6 15.6" (Konu Güncellendi 6.1.2015)
Selamün Aleyküm. Linkte ki ürünü almış bulunmaktayım. Yaklaşık 24 saat içerisin de tüm incelemeleri yapıp bu konu için de paylaşacağım kısmetse.

Normal satış fiyatı 2816 lira.
Ben Site indirimi ve kart bonusu ile birlikte 445 liralık bir indirim ile ürünü 2371 liraya aldım.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ürünün artıları;

+ Üründe 7200 rpm disk bulunmakta. Oyun ve uygulama kurarken farkı hissediyorsunuz.
+ Üründe aydınlatmalı klavye bulunmakta. Karanlık ortamlarda hem kolaylık sağlıyor, hem laptoba ayrı bir hava katıyor ( tek eksiği, aydınlatmanın sadece beyaz renk yanması )
+ Şarj girişinin yanlar da değilde arka tarafta olmasını çok beğendim. Kucağa vs koyarken çok kullanışlı oluyor.
+ Laptop gerçekten çok sessiz çalışıyor. Oyun oynarken sadece fan sesi biraz artabiliyor, normal kullanımda laptobun açık olup olmadığını bilemiyorsunuz.
+ Parmak izi okuyucusunun olması ( Daha test etmedim )
+ Ürün de widi özelliğinin olması (
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
+ Klavyeyi ve tuşlarını çok beğendim. İnsan yazınca zevk alarak yazıyor.
+ ve bana göre en büyük özelliği, full HD olması. Oyunları zevkle oynuyorsunuz. Pixel sayarak ekrana bakmaktan sıkılanlar bunu daha iyi anlayacaklardır.
Ürünün eksileri;

- Üründe ki ses bana göre tatmin edici değil. Hem ses fazla yüksek değil hem de kaliteli bir şekilde çıkmamakta.
- Webcam HD olmasına rağmen o kadar da net bir görüntü vermiyor. Sanırım bu çoğu laptobun kaderi.

Şimdilik bu eksiklikiler gözüme çarptı. İlerleyen sürede yeni gözlemlerimi ekleyeceğim.

Kısa sürede oyun fps değerlerini, batarya performansını ve Oyunda ki ısı derecesini de ekleyeceğim kısmetse.

Denenecek Oyun Listesi;

Konu Güncellenmiştir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Mesut Aktaş

ByKatre

ByKatre

Üye
Güzel inceleme olur inşallah hocam. Alacaklar için faydalı olur.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Güzel olmuş

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

Üst Alt