İlk yurt dışı alışverişimi yaptım:D

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
İlk yurt dışı alışverişimi yaptım:D
Fiyatı çok bir şey değil ama inşallah kazıklanmam :D 40 günde gelecekmiş en fazla :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
uha 40 gün :kıskıs:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
en fazla işte :D aman 1,5 lira bir şey zaten :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
site güzele benziyo biraz bakınayım teşekkürler :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
avast

avast

Üye
40 gün vov :D hayirli olsun

UpOneTR

UpOneTR

Üye
bi kaç arkadaştan duyduğuma göre orası toptan satış sitesiymiş :D
yani sen onu aldın ya adamlar bırak karı bilmem ne akdar zarar ettirmişsindir :D

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler :)
bi kaç arkadaştan duyduğuma göre orası toptan satış sitesiymiş :D
yani sen onu aldın ya adamlar bırak karı bilmem ne akdar zarar ettirmişsindir :D
onları düzgünce satan tek site var o da hayalkahramanlari adlı site ama onlarda çok fazla satıyor. örnek açlık oyunları 2 ateşi yakalamak filminin iğnesini 50 liraya satıyorlar. ebay'dan alsan 15 dolar yani 30 lira oluyor çok kar biçiyorlar.birde bunu alsam mı acaba ? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Teşekkürler :)
onları düzgünce satan tek site var o da hayalkahramanlari adlı site ama onlarda çok fazla satıyor. örnek açlık oyunları 2 ateşi yakalamak filminin iğnesini 50 liraya satıyorlar. ebay'dan alsan 15 dolar yani 30 lira oluyor çok kar biçiyorlar.birde bunu alsam mı acaba ? :hmmm
alırsan banada al :D

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:oha:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
aynen :D alıyosan 2 tane al :D
bunu birde bilekliği alayım bari. bilekliğim vardı ama kaybettim:( okuldan çıktım eve geldim bi baktım bileğimde yok:(kargo beleş :D free shipping:D
ondan uzun sürede geliyor. çin hava yolları :D

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
bunu birde bilekliği alayım bari. bilekliğim vardı ama kaybettim:( okuldan çıktım eve geldim bi baktım bileğimde yok:(kargo beleş :D free shipping:D
ondan uzun sürede geliyor. çin hava yolları :D
heee görmemişim :D

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
otgyi de aldım şimdi turuncu istedim, inşallah turuncu yollar:Dbilekliği de aldım tamamdır artık :)

Invoke

Invoke

Üye
aliexpress sizin siteniz mi la, hep sen yazıyon konularda. Reklam mı yapıyon oluuum

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve -Börteçine-

Üst Alt