iGO Primo Nextgen(Israel) 9.18.27.687519 (arimi skinli-en mükemmeli++++)

Sponsorlu Bağlantılar

bartan.iskender

Üye
...

• Beğen
Tepkiler: nambay ve lkvdnz

YOKOSOFT

Üye
perfect

varoliraz

varoliraz

Üye
Gençler merhaba, convex marka peugeot 308 aracımda bulunan 7 inç Multimedya da igo primo yüklü, tts ses dosyalarının hepsinin sesi çok kısık kalıyor, diğer ses dosyaların da ses şiddeti çok iyi, cihaz ayarlarında tts ses şiddeti 100 de ayarlı, tts dosyalarının sesini bir şekilde yükseltmek mümkün mü? bir de Multimedya cihazlarda her hangi bir apk yüklenebiliyor mu? zira bende bir çoğu yüklenmedi, herkese çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: hamiyildirmis

özüt

Üye
    Konu Sahibi
İgo_Israel klasörü güncellendi.
lang,voice,speedcam,global_cfg.zip,ux dosyaları vb.

• Beğen
Tepkiler: nambay

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Bir çok navigasyon var.Hangisini kuralım diye soruyorlar?
Bunu kurun.Bende bunu kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: nambay
karadag_66

karadag_66

Üye
Selam Özüt bu uygulama android'in daha eski bir sürümü için oluşturuldu diye bir sorun oluyor acilmiyor nasil düzelte biliriz ?

mehteroglu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: karadag_66

sakalli

Üye
teşekkürler elleriniz sağlık

yakamuz

Üye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
slm arkadaşlar buradan indirdiğim igo nextgen israil samsung s9 kurdum kesinlikle çalışmıyor ekran siyah açılmıyor sonra digerlerini denedim hiç biri çalışmıyor arkadaşlar kiminde config dosyası bulunmadı yazıyor kiminde ekran açılmıyor hatalı ben anlamadım daha öncedende indirmiştim güzel çalışıyordu bu yeni eklenenler hatalı
Mesaj birleştirildi:

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Arkadaşlar ben samsung s9 yükledim bir türlü navigasyon ekranı açılmıyor siyah ekranda kalıyor daha sonra telefon uyarı veriyor uygulam açılmıyor hatası neden olabilir

Son düzenleme:

cfrylmz

Üye
Usta igo israel telefonda sorunsuz ama podofo 7088 araç teybine yüklenemiyor android 11 yardımcı olabilirmisin teşekkürler
İgo sürümü
İgo free israel 9.6.29.403969 sürümü

cengoakca

Üye
Teşekkürler

kemo1

kemo1

Üye
Huawei mate 9 da kullanıyorum. Uygulamadayken telefonun yanındaki tuşlarla sesi kıstığım zaman, alarm sesi üzerinden kısma yapıyor, medya üzerinden yapmıyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
Mesaj birleştirildi:

Sorun telefonum arayüzünden kaynaklaniyormuş galiba. Sys dosyasına "navigation_audio_stream=3" bu sekilde duzeltme yapılırsa sorun düzeliyor.
eyvallah kardesim sorun cozuldu..

• Beğen
Tepkiler: dogalburgaz
kemo1

kemo1

Üye
selamlar
butun apk leri denedim her seferinda sadece siyah ekran geliyor o kadar.

Cantr28

Üye
Eline emeğine sağlık özüt

• Beğen
Tepkiler: özüt

abraha1983

Üye
👍

tayfunkizilaslan

Üye
Tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: lkvdnz

Alpaslan5528

Üye
Merhaba efendim. Güncel olan igo primo nextgen israel dosyasını nereden bulabilirim?

• Beğen
Tepkiler: ozgurcakil
kemo1

kemo1

Üye
herkese selam arkadaslar..
tlf fazla GB olmayan ve sd karta yuklemek isteyen arkadaslar..
ilk olarak GB fazla olan bir tlf yukleyin butun ayarlarini yapin gereken ses ve haritalari yukleyin
daha sonra tlf dan IGO dosyasini pc aktarin ve fazla GB olmayan tlf na drek sd karta IGO dosyasini yukleyin ve kurun..
ben o sekilde kullaniyorum..
selamlar.

Üst Alt