Navigasyona Gönder v3.0.5 full reklamsız

Sponsorlu Bağlantılar

özüt

Üye
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: ozberk68, bveo1990, Redline_88 ve 4 diğerleri


avantis

avantis

Üye
indirme linkinde cep telefonu numarası istiyor ve abonelik istiyor
 
  • Beğen
Tepkiler: behzat
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve avantis
rear2011

rear2011

Üye
Bilgi ve paylaşım için teşekkür ederiz.
 
  • Beğen
Tepkiler: özüt

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Yeni : V3.0.4 eklendi.
 

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi: 3.0.5
 
kemo1

kemo1

Üye
navigasyona gonder dediginde otomati gunceleme cikiyor .. guncelleme yapmadan calismiyor .. guncelleme yapincada aynen reklamlar ;)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt