iGO Primo Nextgen(Israel) 9.18.27.687519 (arimi skinli-en mükemmeli++++)

Sponsorlu Bağlantılar

kralgitarist

Üye
öncelikle emeğine teşekkürler ancak yüklenmiyor mate 20 pro telefonum yükleniyor diyor en sona geliyor yüklenemedi diyor ?

halo_42

halo_42

Üye
teşekkürler

kralgitarist

Üye
Kurulumu yaptım benim başka bir problemim var i go ses çıkışını alarmlardan alıyor telefonu arabaya bağladığımda hem müzik hem navigasyonu kullanmak istiyorum ama igo sesi alarmlardan aldığı için sesini açsamda müziğin altında kalıyor hiçbirşey anlaşılmıyor ses kısık geliyor bu çıkışı medyaya ayarlama şansımız varmı 1 senedir buna çözüm arıyorum ama bulamadım çaresini bilen varmı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar.

• Beğen
Tepkiler: hamiyildirmis ve memleketim42

özüt

Üye
    Konu Sahibi
sys.txt dosyasındaki aşağıdaki satırı bul ve
navigation_audio_stream = 3 dizininde diğer numaraları dene

Örneğin; navigation_audio_stream = 4 gibi.

[android]
navigation_audio_stream = 3
; STREAM_VOICE_CALL - Değer: 0
; STREAM_SYSTEM - Değer: 1
; STREAM_RING - Değer: 2
; STREAM_MUSIC - Değer: 3
; STREAM_ALARM - Değer: 4
; STREAM_NOTIFICATION - Değer: 5
; STREAM_BLUETOOTH - Değer: 6
; STREAM_DTMF - Değer: 8

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Özüt hocam bi güncelleme bekliyoruz

memleketim42

Üye
Evet Özüt hocam, güncellemelerden bizi mahrum etme. Şimdiye kadar ki paylaşımların nedeniyle çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: özüt
Wandeta

Wandeta

Üye
Bunun günceli yokmu acaba..

niksarlim

Üye
teşekkürler

bocek4676

Üye
paylasım için teşekkürler kurulum yaptım fakat navigasyon sesli yönlendirme uyarısı yapmıyor
birde hava durumu nasıl aktif ediliyor ayarlara girdiğimde bu bölge için bilgilendirme yapılmıyor
diye uyarı veriyor.
yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

atmacaselo

atmacaselo

Üye
Program için çok teşekkürler .
Kurulumda tüm bildirimleri onayladım fakat"Bir hata oluştu şebeke ve/veya internet bağlantınızı kontrol ediniz"tekrar et dedğişmde aynı yere geri geliyor ipat edince de çıkıyor..Çözümü nwdir nerede hata yaptım veya ne yapmak gerekliydi?
Teşekkürler.

memleketim42

Üye
Kurulumu yaptım benim başka bir problemim var i go ses çıkışını alarmlardan alıyor telefonu arabaya bağladığımda hem müzik hem navigasyonu kullanmak istiyorum ama igo sesi alarmlardan aldığı için sesini açsamda müziğin altında kalıyor hiçbirşey anlaşılmıyor ses kısık geliyor bu çıkışı medyaya ayarlama şansımız varmı 1 senedir buna çözüm arıyorum ama bulamadım çaresini bilen varmı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar.
Aynı sorun bende de var. Malesef kullandığın android cep telefonunun sesini araç teybine veremiyorum. Havigasyon araç teybine yansıtıyorum ama ses telefondan geliyor

ilgarmisra

Üye
Menü renkli çıkmıyor. Nereden ayarlıyoruz?

aarslan69

Üye
Cihaza google metinden konuşma programı yükleyin ayarlardan konuşma motoru olarak atayın cihaz görecektir.
Merhabalar, Özüt hocam emeklerinize sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş. Yukarıda anlatılan bu işlem nasıl yapiliyor acaba? Benim araçta da sesleri yukleyemiyorum. Telefonda sorun yok. Biraz detaylı anlatabilir misiniz? Teşekkürler.

kruegerfreddy

Üye
Teşekkürler Özüt hocam sorunsuz kuruldu.
3-4 versiyon denedim. Sokak adlarını veya bölgeyi işaretlerken hiçbirinde çıkmıyor.
Eski versiyonlarda çıkıyordu. veya google da bulabiliyorum.
Örneğin "Çeşme, Pırlanta Plajı" araması yapamıyorum.
Sorunu nasıl çözebilirim.
veya "Büyükçekmece, Kiptaş" araması yapsam yine sıkıntı var.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: özüt
68 Ayhan

68 Ayhan

Üye
Arkadaşlar dün indirdim telefonuma ve aracıma her ikisinede kurdum sorunsuz çalıştı çok çok güzelmiş emeği geçen arkadaşların eline sağlık çok teşekkür ederim.

bartan.iskender

Üye
...

Üst Alt