İdarelik Galaxy Ace almaya karar verdim,5830i mi yoksa 5830 mu daha iyi,farkları ne ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
İdarelik Galaxy Ace almaya karar verdim,5830i mi yoksa 5830 mu daha iyi,farkları ne ?
galaxy s3'ümü satıp Lenovo Z580 aldım şu anda idarelik teyzemin E71'ini kullanıyorum o bana birşey demiyor yeni telefon alana kadar kullanabilirsin diyor ama benim içim rahat etmiyor çünkü emanet telefon,Allah korusun düşürsem v.s problem olur :evet: o yüzden idarelik bir telefon almaya karar verdim çünkü babam bana hacdan gelirken istediğim cihazı satın alacağına söz verdi çünkü normalde leptobu o alacaktı ama maddi olarak biraz sıkıştığımız için alamadı bende telefonu satıp aldım :evet:

30-40 TL'ye Nokia 7610 falan alayım dedim ama biraz düşündüm ben geceleri müzik dinleyen birisiyim ve bu telefonda kulaklık desteği yok S60'ların bazılarında var oda 3.5mm jaklı değil o yüzden vazgeçtim N95 falan düşündüm onlarda kızaklı olduğundan film sorunu yapabileceğini düşünerekten vazgeçtim ve X6 ve 5800'a yöneldim baktım ki hiçbir yerde 180 TL'den daha ucuza 5800 satan yok 180 TL falan olanlar da ayvayı yemiş 5800'lar ve X6'lar iyilerine ise 250 TL'ye kadar isteyen var bende durum böyle olunca bu kadar para vereceksem kötü de olsa android olsun dedim ve galaxy mini,pocket ve y gibi modellere baktım onların 2.el fiyatları neredeyse aynıydı aklıma yattılar sonra kendime dedim şu ace'lar ne kadarmış diye ve Gittigidiyor'da 320 TL civarına sıfır acelar buldum :evet:

şimdi sorum şu hangi ace daha iyi performans verir oyun oynamak için almayacağım zaten sırf internet ve uygulamalar için kullanacağım :evet:

flash player bunlardan birisine kullanıcı desteği ile yükleniyor diye duymuştum hangisi idi o ?

(Teşhir ilanlardır)

HAM ZA

HAM ZA

Üye
ace pek tavsiye etmem ama alacaksan i modelinden alma gpu filan yok diyorlar yani doğru dürüst oyun oynayamassın i modelini öneren yok :)

- - - Eklendi - - -

5830 iyidir iyi :oke:

LimePie

LimePie

Üye
ace pek tavsiye etmem ama alacaksan i modelinden alma gpu filan yok diyorlar yani doğru dürüst oyun oynayamassın i modelini öneren yok :)

- - - Eklendi - - -

5830 iyidir iyi :oke:

kardeşim eminmisin 5830i de gpu olmadığına daha demin baktım videocore IV var cihazda Talip kardeş alacaksan i modelini al normalinden daha iyi

HAM ZA

HAM ZA

Üye
açıkçası i modelini kullandım bu yüzden konuşuyorum 5800 ın açtığı ragging thunder oyununu bile kasıyordu ama 5830 modelini bilemiycem benim arkadaşımda 5830 modeli var güzel oyunları oynuyordu ama tabi iş ihtiyaç işi gene son karar alacak adamın benden tavsiye öyle ahım şahım uygulama kullanmıycaksan nokia filan al c6-01 bana yetiyo :)

taptalk

Üye
i daha hızlı düzü daha güçlü

enterneoll

enterneoll

Üye
5830 al ama bulabilirsen çünki bilidğim kadarıyla bulunmuyor :D

umutbabaaa

Üye
maxiplus 5 al bence onda 512mb ram olduğundan (maxiplus 5 i 250-320TL ARASINDA BULURSUN garantili (5-15 ay garantili)
dead trigger
real basketball
temple run
temple run 2
subway surfers
gibi oyunlar desteklediği için maxiplus 5 almanı öneririm
bu benim düşüncem sen daha iyi bilirsin ama ace ye para verilmez...iyisnii bilirsin
kendi bildiğini yapmanı öneririm ama ace alınmaz...araştır en güzeli ve en iyisini
al tavsiyem budur...

MaxipmaN

Üye
wonder falan al ace berbat bir telefon

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
maxiplus 5 al bence onda 512mb ram olduğundan (maxiplus 5 i 250-320TL ARASINDA BULURSUN garantili (5-15 ay garantili)
dead trigger
real basketball
temple run
temple run 2
subway surfers
gibi oyunlar desteklediği için maxiplus 5 almanı öneririm
bu benim düşüncem sen daha iyi bilirsin ama ace ye para verilmez...iyisnii bilirsin
kendi bildiğini yapmanı öneririm ama ace alınmaz...araştır en güzeli ve en iyisini
al tavsiyem budur...

doğru maxiplus 5 te güzel arkadaşta vardı çok düşük grafiklerde gta vc çok az kasmayla oynanabiliyordu :)

- - - Eklendi - - -

wonder falan al ace berbat bir telefon

abi idarelik alıyorum zaten :evet: 4-5 ay sonra zaten yeni gerçek amiral gemim gelecek :)

- - - Eklendi - - -

5830 al ama bulabilirsen çünki bilidğim kadarıyla bulunmuyor :D

ben bulurum sen yeter ki iste :eller: :)

LimePie

LimePie

Üye

doğru maxiplus 5 te güzel arkadaşta vardı çok düşük grafiklerde gta vc çok az kasmayla oynanabiliyordu :)

- - - Eklendi - - -

abi idarelik alıyorum zaten :evet: 4-5 ay sonra zaten yeni gerçek amiral gemim gelecek :)

- - - Eklendi - - -

ben bulurum sen yeter ki iste :eller: :)

kardeş amiral gemisi olarak ne alıcaksın ?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
açıkçası i modelini kullandım bu yüzden konuşuyorum 5800 ın açtığı ragging thunder oyununu bile kasıyordu ama 5830 modelini bilemiycem benim arkadaşımda 5830 modeli var güzel oyunları oynuyordu ama tabi iş ihtiyaç işi gene son karar alacak adamın benden tavsiye öyle ahım şahım uygulama kullanmıycaksan nokia filan al c6-01 bana yetiyo :)

oyun oynamayacağım

internetten video seyrederim
facebook a girerim
iyi kötü resim ve video çekerim
internette bir makale araştırırım
alo der mesaj atarım
not tutarım
kulaklıkla genelde müzik dinlerim
her akşam yatarken şarja koyarım benimle birlikte uyur benimle birlikte uyanır :)
pek düşürmem ve ekranı çizmem
bazen yeri geldiğinde telefondan torrent indirmesi falan yapmak zorunda kalabilirim :evet:
AF ile bir kağıdın detaylı fotoğrafını çekmem gerekebilir
Subway Surfers,Boost 2 gibi basit oyunlar oynarım

bana 5 ay içinde bunlar yeterli yazın telefonsuz kalmamak istiyorum biraz da :evet:

- - - Eklendi - - -

son olarak tapatalk'tan foruma girerim,SoundHound gibi programlarla çok nadir de olsa müzik tararım v.s v.s bu işlemleri ace'ın rahatlıkla yapabileceğini düşünüyorum haksız mıyım ? :)

MaxipmaN

Üye
Subway Surfers,Boost 2 gibi basit oyunları ace hiçbir şekilde kaldırmıyor kaldırsada berbat görüntü kalitesinde oynarsın ele o yüzden bi dandik telefonu

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Subway Surfers,Boost 2 gibi basit oyunları ace hiçbir şekilde kaldırmıyor kaldırsada berbat görüntü kalitesinde oynarsın ele o yüzden bi dandik telefonu

o kadar kötü değil ya ace :hmmm :allalla: bizim okulda hocada beyaz i ace var boost 2'yi oyunuyordu yani :evet:

fk555897

fk555897

Üye

Tamam Ace dandik bir telefon ama oyun oynamayan bir insanın işini görebilecek bir telefon. Arkadaş zaten idarelik bir telefon istiyor.

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
madem idarelik nokia c6 falan var daha sağlam ve hızlı vede kamera daha iyi

MaxipmaN

Üye
Tamam Ace dandik bir telefon ama oyun oynamayan bir insanın işini görebilecek bir telefon. Arkadaş zaten idarelik bir telefon istiyor.

adam subway suffers oynarım diyor dikkatıni çekerim hill climbte bile hafif kasma yapıyor

umutbabaaa

Üye
Merhaba kardeşim
Galaxy Ace işini görebilir 320tl verebilirsin ama
maxiplus 5 e de 300tl ye sahib olabilirsin
subway oynarsın heralde al maxiplus 5 kafan rahat

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
madem idarelik nokia c6 falan var daha sağlam ve hızlı vede kamera daha iyi

kamerada AF olsa olabilirdi aslında :evet:

- - - Eklendi - - -

adam subway suffers oynarım diyor dikkatıni çekerim hill climbte bile hafif kasma yapıyor

yani basit oyunlardan bahsediyorum,bende biliyorum gidip vc falan oynayamayacağını :evet:

- - - Eklendi - - -

Merhaba kardeşim
Galaxy Ace işini görebilir 320tl verebilirsin ama
maxiplus 5 e de 300tl ye sahib olabilirsin
subway oynarsın heralde al maxiplus 5 kafan rahat

Turkcell'in telefonu olduğu için tereddütlerim var :evet: ZTE diye satılsaydı olabilirdi de :)

MaxipmaN

Üye
onları da açmıyor ki

Invoke

Invoke

Üye
Bence dandik bir telefon 300liraya değmez.

Üst Alt