Telefon Tavsiyesi 200 TL'yi geçmeyecek,beni bir süre idare edebilecek telefon tavsiyesi istiyorum :)

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
200 TL'yi geçmeyecek,beni bir süre idare edebilecek telefon tavsiyesi istiyorum :)
arkadaşlar gülmeyin şaka yapmıyorum :)

öncelikle neden böyle bir tavsiye istedim ?

şimdi ben benim s3'ü Lenovo Z580 alabilmek için arkadaşıma sattım,sonra telefonsuz kaldığım için kardeşimin s2'sini taksitle aldım 1 hafta falan kullandım daha ilk taksitini veremeden babam kendi telefonunu düşürdü ve kaskosu vardı ilk önce ona onart dedim o pek yanaşmadı s3 mini,iphone 4 falan alayım dedi bende onlardan almaması konusunda ısrarcı oldum oda tamam ne yapayım para ekleyemem s3 için falan dedi onlar pahalı ben kendime Arabistan'dan en kral telefonu alırım dedi sonra bende o zaman s3 mini falan alacağına düzgün donanımlı bir tablet alırsın dedim oda ne farkedecek ki ? dedi ve bende sadece hat fonksiyonlarını kullanamayacağını söyledim oda olsun idarelik telefon alırım dedi sonra ben biraz düşündüm o paraya tablet pc alacağına iyi bir netbook alırsın dedim onun da aklına yattı Asus eePC yi falan gösterdim,Gold'a bir geldik(o gün pazardı) haftasonu indirimine giren leptoplar vardı ve bir tane Toshiba Satellite 855 vardı 1050 TL'ye özelliklerine baktım i3 işlemcisi ve ATI 7610 ekran kartı vardı bende oyun oynamayan birisi için yeterli bir makine dedim ve onu aldık ardından eve geldik bana kardeşimden aldığım s2'yi vermemi istedi ben sana hacdan en kralını alırım dedi hem kardeşine taksit de ödemezsin dedi benim de işime geldi ve s2'yi babama verdim şimdi de bana hac zamanına(kurban bayramı) kadar idare edebileceğim ucuz,sağlam ve iş gören bir cihaz lazım :evet:

sonra kendime dedim bir Nokia N73 alayım sonra düşündüm ve vazgeçtim çünkü wi-fi ve 3.5MM Jak çıkışı yoktu sonra biraz daha üst modellere baktım bunların içinde de N95 ve N95 8GB vardı fakat bu modele kızaklı olduğu için sıcak bakmadım sonra 5800'a baktım son 2 cihazı bir süre epeyden beri kullanmıştım ve 5800'ın kamerası tam bir rezaletti bana göre ve dokunmatiği orta derece hassastı sonra Nokia X6 düşündüm ama bir türlü karar veremedim,tavsiyelerinizi bekliyorum :evet:

Aranan Temel Özellikler :

-Youtube'tan video izlenebilmeli
-Facebook'a girilebilmeli
-Eski nesil olsa bile bir Akıllı telefon olmalı(Symbian gibi)

ve internet sitelerini iyi kötü açabilmeli :evet:

şimdi aklımda şöyle birşey de var idarelik yine aynı şekilde Nokia 7610 alıp sadece görüşme yapmak için kullanmak ve yanına ek olarak ucuz bir Android tablet almak

nasıl yapsam bilemedim bir yardım edin :) :eller:

ucuz yollu Android cihazlar'da olabilir oyun falan oynamayacağım zaten :evet: Galaxy Pocket,Galaxy Mini falan :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

Massbattle

Üye
Ben galaxy s4 aldım sana asha 303 ümü satayım :D

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
bi tavsiye için bu kadar yazı mı yazın sen şimdi :O

hurol1

Üye
bulabilirsen 2.el galaxy mini2 veya y al

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
asha 501 al yurt dışından 100 dolar :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
5800 düşünürsen al derim ben kullanıyorum maxicep facebook falan hepsine giriyorum ama opera mini var onu indireceksin yoksa telefonun kendi tarayıcısı rezalet hoparlörleri çok güzel (ayar verildiğinde) ama kulaklık sesi düşük onu söyleyeyim onun dışındada tablet alabilirsen hem tablet hem telefon olanlar var 500-600 tl ye onun dışında senlik tablet yok bence sen 5800 yada bir andorid al :good:

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
5800 düşünürsen al derim ben kullanıyorum maxicep facebook falan hepsine giriyorum ama opera mini var onu indireceksin yoksa telefonun kendi tarayıcısı rezalet hoparlörleri çok güzel (ayar verildiğinde) ama kulaklık sesi düşük onu söyleyeyim onun dışındada tablet alabilirsen hem tablet hem telefon olanlar var 500-600 tl ye onun dışında senlik tablet yok bence sen 5800 yada bir andorid al :good:

bende 5800 vardı opera olmadan dediğin gibi tarayıcısı 5 para etmez :evet: ancak ona da çok uçuk fiyatlar isteniyor x6,c5-03 le falan neredeyse aynı fiyata satılmaya çalışılıyor bilmiyorum ucuz bulursam 5800 ama bulamazsam şimdilik aklımda galaxy y var :)

- - - Eklendi - - -

teşekkür ederim
2000 tl ye aldım 1.6-4+1.2-4 modelini sanırım 16 gb olanını aldım

iyi bakalım hayırlı olsun güle güle kullan ama 16GB ileride sana sıkıntı verecek moralini bozmak gibi olmasın :evet: çünkü program ve oyun dataları hafıza kartına taşınamıyor :zzz: :off: umarım Note III'te düzeltilir :eller:

s3 ile başlayan bir sıkıntı bu aslında :hmmm

MrExpert

MrExpert

Üye
Maxiplus5 ofiyata alabilirsin yani 200-300tl arası...

tapatalk

tapatalk

Üye
maxiplus5 400 üstü timlerde youngun ilk nesil olanı baya ucuz

federico2424

federico2424

Üye
x6 ile tanış derim dostum.gayet gùzel isteklerine fazlasıyla cevap vericektir.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye

zaten şu anda teyzemin Nokia E71'ini kullanıyorum kafayı yemek üzereyim :)

Bir ihtimal daha var oda bütçeni aşar oda bu çakma s3 bizim bir telefoncu akrabamız var çakma s3 satıyorlar karısıda note 2 kullanıyor çok iyi telefonlar google playa girip oyun indiriyor oyunlarda takılmıyor aynı orjinali gibi geliş fiyatı s3ün:500 tl imiş note2:750 tl imiş

IVI-Elia

Üye

zaten şu anda teyzemin Nokia E71'ini kullanıyorum kafayı yemek üzereyim :)

Şuan aklımda fiyatlar yok ama Asha cihaları tam sana göre zaten idare etmelik Bi şey istiyomuşsunuz.O zaman Asha 210 alın tasarımı çok güzel fiyat belki bir miktar yüksek olursa diğer asha modellere bakın.Bu arada ben q klavyeli ve dokunmatik olan modeller dedim.Artık sabredeceksini.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Bir ihtimal daha var oda bütçeni aşar oda bu çakma s3 bizim bir telefoncu akrabamız var çakma s3 satıyorlar karısıda note 2 kullanıyor çok iyi telefonlar google playa girip oyun indiriyor oyunlarda takılmıyor aynı orjinali gibi geliş fiyatı s3ün:500 tl imiş note2:750 tl imiş

:) yanlış anlama da ben replika telefon kullanmam bunun belirli sebepleri var bir tanesi radyasyon,hem 500 TL çakma s3'e vereceğime biraz daha ekleyip o fiyata 2.el temiz yurtdışı s2 falan alırım :evet:

- - - Eklendi - - -

Şuan aklımda fiyatlar yok ama Asha cihaları tam sana göre zaten idare etmelik Bi şey istiyomuşsunuz.O zaman Asha 210 alın tasarımı çok güzel fiyat belki bir miktar yüksek olursa diğer asha modellere bakın.Bu arada ben q klavyeli ve dokunmatik olan modeller dedim.Artık sabredeceksini.

asha'ları sevmiyorum ya bir türlü ısınamadım aklımda şu cihazlar var ;

Galaxy mini
Galaxy pocket
Galaxy Y
Temiz yurt dışı Galaxy Ace

Nokia olarak bu cihazlar varken pek tercih edesim gelmiyor sonuçta symbian :evet:

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye

:) yanlış anlama da ben replika telefon kullanmam bunun belirli sebepleri var bir tanesi radyasyon,hem 500 TL çakma s3'e vereceğime biraz daha ekleyip o fiyata 2.el temiz yurtdışı s2 falan alırım :evet:

- - - Eklendi - - -

asha'ları sevmiyorum ya bir türlü ısınamadım aklımda şu cihazlar var ;

Galaxy mini
Galaxy pocket
Galaxy Y
Temiz yurt dışı Galaxy Ace

Nokia olarak bu cihazlar varken pek tercih edesim gelmiyor sonuçta symbian :evet:

Yok abi ne yanlış anlaması :D umarım aradığın telefonu bulursun bütçeni artırabilsen daha güzel tavsiyelerde bulunabilirdirk birde galaxy y de iyidir mesela amcam yengeme 250 ye alacaktı çok temizdi cihaz bende 5800 dan sonra kullanınca bayağı hızlı geldi bana onun dışındada önerecek bir şey kalmadı sanırım :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Yok abi ne yanlış anlaması :D umarım aradığın telefonu bulursun bütçeni artırabilsen daha güzel tavsiyelerde bulunabilirdirk birde galaxy y de iyidir mesela amcam yengeme 250 ye alacaktı çok temizdi cihaz bende 5800 dan sonra kullanınca bayağı hızlı geldi bana onun dışındada önerecek bir şey kalmadı sanırım :D

ya aslında istesem dişimi sıkıp para biriktirip yazın note 2 s4 falan alırım belki de şimdi babamın bana sözü var Arabistan'dan Note III getirecek :eller: o zamana kadar idare edebileceğim bir telefon arıyorum :evet:

MaxiHan

MaxiHan

Üye
3310 al, snake yüklü hem :D

Üst Alt