İade Online Alışveriş HepsiBurada

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Aldığım ürüne iade talebinde bulundum 16 aralıkda aldım 2 gün sonra iade talebinde bulundum 3 gün önce aradım hepsiburadAyı
Ürün firmaya ulasmis 3 güb içinde iade para ödemeniz yapılacak dedi bugun 3. Gün odeme falan yapılmadı 4,5 kere aradım simdiye kadar arayıp ihtarname gönderecem falan mı diyeyim?
Teknosa 3 günde falan iade etmişti böyle bir rezillik görmedim ben
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
7-15 Gün Süreleri Var Normal Bişey Yatırırlar Merak Etmeyin.
 
  • Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt