Galaxy S3 i9300 I9300 Qs Final Rom (14.07.2015) ●○•°Yeni Final Sürüm°•○●

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Hangi Rom Daha Stabil Ve Başarılı ?

• Android 4.3 Orijinal Türkiye Romu

Kullanılan: 25 27.8%
  • Android 4.4.2 Qs Final Rom

Kullanılan: 65 72.2%

• Kullanılan toplam oy
    90

fuatkrts

Üye
rom çok sıkıntılı kasma olmuyor pek ama anlık takılmalar çok fazla..play storeden 25 e yakın uygulama yükledim..telefon takılmalar daha fazla oldu..sorun neyden kaynaklanıyor bilmiyorum ama hiç memnun kalmadım..

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler rom süper görünüyor tek dezavantajı ise ultra güç tasaruf modunun olmaması
Final versiyonunda var konuya eklendi
rom çok sıkıntılı kasma olmuyor pek ama anlık takılmalar çok fazla..play storeden 25 e yakın uygulama yükledim..telefon takılmalar daha fazla oldu..sorun neyden kaynaklanıyor bilmiyorum ama hiç memnun kalmadım..
Temiz kurulum yaptın mı?

fuatkrts

Üye
mega wipe ile yaptım sonra philz recovery de clean new rom felan diyo onuda yaptım tüm wipe larıda yaptım..
neden kaynaklanıyo olabilir sizce ?

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
mega wipe ile yaptım sonra philz recovery de clean new rom felan diyo onuda yaptım tüm wipe larıda yaptım..
neden kaynaklanıyo olabilir sizce ?
Bu rom 5-6 rom yapımcısı stabil olduğu için taban olarak kullanıyor
Rom kurduktan sonra yedek yüklemediyseniz nedenini bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Aziz04

fuatkrts

Üye
şuana kadar custom romların hiç birinden memnun kalmadım bi süre sonra telefonda kasma yada takılmalar oluyo.. saf android romlar hariç tabiki..ama onlarda şarjı çok sömürüyor..en sonunda stock roma geri döndüm tüm gereksiz uygulama ve widget leri sildim telefon daha iyi hale geldi ama stock romda görsellik olarak tat yok..böyle bu rom gerçekten sorunsuz diyebileceğiniz custom rom varsa..çok iyi olur :) :)
şöyle söyliyim size..romu stabil kullanmak için telefonun içeriğini komple sildim A dan Z ye herşey tüm uygulamaları tek tek play storeden indirdim..ama sonuç yine hüsran :( :(

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
şuana kadar custom romların hiç birinden memnun kalmadım bi süre sonra telefonda kasma yada takılmalar oluyo.. saf android romlar hariç tabiki..ama onlarda şarjı çok sömürüyor..en sonunda stock roma geri döndüm tüm gereksiz uygulama ve widget leri sildim telefon daha iyi hale geldi ama stock romda görsellik olarak tat yok..böyle bu rom gerçekten sorunsuz diyebileceğiniz custom rom varsa..çok iyi olur :) :)
şöyle söyliyim size..romu stabil kullanmak için telefonun içeriğini komple sildim A dan Z ye herşey tüm uygulamaları tek tek play storeden indirdim..ama sonuç yine hüsran :( :(
Bu roman memnun kalmadıysanız önerecek pek rom yok ben blokta note 4 romu kullanıyorum blekota s5 v9uda deneyebilirsiniz

• Beğen

fuatkrts

Üye
blokta note 4 ü ilk çıktığında denemiştim v1 i pek memnun kalmamıştım şuan v3 e güncellenmiş..senin kullandığın rom note 4 v3 ise kasma yada takılmalar oluyomu sende ? yada uygulamaları sonlandırmak için açılan pencere geç geliyomu ?..bunlar olmuyosa deneyebilirim..

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
blokta note 4 ü ilk çıktığında denemiştim v1 i pek memnun kalmamıştım şuan v3 e güncellenmiş..senin kullandığın rom note 4 v3 ise kasma yada takılmalar oluyomu sende ? yada uygulamaları sonlandırmak için açılan pencere geç geliyomu ?..bunlar olmuyosa deneyebilirim..
Oluyor bazen

• Beğen

fuatkrts

Üye
anladım..saol birader..

gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
arkadaşlar yükliyim mi kararsız kaldım donmalar falan var dedi arkadaş

gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
oda doğru :)

mertbos

Üye
Uzun süredir custom rom dener kullanırım. Ama bu rom kadar stabil ve hızlısını denk gelmedim. En önemlisi sade gereksiz hiçbirşey yok ilk kurulumunda. Kullanmak isteyenlere öneririm mutlaka

• Beğen
Tepkiler: burak1553
burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Ultra güç tasarrufu Var Anlayin Artik Aromadan Seciceksiniz
Konudaki link 3.4 tü bende onda göremedim ama final sürümünde var
Final sürümünü bugün ekledim
Biraz daha sakin :)

• Beğen
Tepkiler: tomm
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
romda hiçbir sorun yok toparlanması çok güzel tepkime süresi neredeyse sıfır.

tdd46

tdd46

Üye
evet 2 hafta önce orjinal 2100 batarya aldım :D ama şu var fu ll wifi açık tı sadece biraz mobil veri kullandım o kadar bu değeri mobil veriyle alamayız
kaça ve nerden aldınız ? ben alibabadan 3850 mah aldım. Bütün millet de satıcıyı övee öve bitirememiş nasılsa .3850 mah batarya ile orta seviye ekran ışıgında ve renkli duvar kağıtlı ekranlarla 4 saati anca gördüm.

Son düzenleme:
Aziz04

Aziz04

Üye
Bu romda 5x5 tw isteyen aşağıdaki dosyayı sistem/priv app içine kopyalayıp permissionlarını r-w r-r yapıp cihazı yeniden başlatsın

Edit: Stüdyo, Yeni Play Store, Backup ve Yeni Browser'i ben sonradan ekledim

Son düzenleme:

Üst Alt