SONY X COMPACT 7.0 nougat ROOT (34.2.A.2.69)


ITURKI

ITURKI

Üye
    Konu Sahibi
S.A ARKADAŞLAR SİZLERE SONY X COMPACT 7.0 NASIL ROOT ATILIR KISACA ANLATACAGIM..
ÖNCELİKLE SONY TELEFONUNUZUN BOOT LOADER KİLİDİNİ AÇMANIZ GEREKİYOR...
1- TELEFONUNUZUN AYARLAR KISMINDAKİ OEM KİLİDİNİ VE USB HATA AYIKLAMA MODUNU AÇINIZ. AYARLAR-TELEFON HAKKINDA- DERLEME NUMARASINA 5 DEFA ART ARDADA TIKLAYIN GELİŞTİRİCİ MODU AKTİF HALE GETİRİLMİŞ OLUR- MENÜYE GERİ DÖNÜN VE GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLERİ TIKLAYIN-OEM KİLİDİNİ VE USB AYIKLAMA MODUNU AKTİF HALE GETİRİN VE ARDINDA BU İKİ LİNKİ İNDİRİN ..TELEFONUNUZU KAPATIN..
2-PC NİZE BU VERDİĞİM LİNKİ İNDİRİN ..

3-PC NİZE İNDİRDİĞİNİZ ZİP DOSYASINDAKİ DOSYAYI MASA ÜSÜTNE CIKARIN. DOSYAYI AÇIN ŞİFT MAUSE SOL TIK VE KOMUT DOSYASINI AÇIN
KAPALI OLAN TELEFONUNUZU SES AÇMA BUTONUNA TIKLAYARAK PC USB KAPLOSUNA TAKIN YEŞİL IŞIK YANACAKTIR..
BU KOMUTLARI GİRİNİZ...
-fastboot flash boot boot.img
-fastboot flash recovery twrp-3.1.1-0-dora.img
-fastboot reboot
TELEFONUNUZU AÇIN VE SES KISMAYA ARDARDA TIKLAYIN TWRP MODUNA GİRMİŞ OLACAKSINIZ
MENÜYE GİRİNİZ YÜKLE DOSYADAN SD KARTI SEÇİN İLK OLARAK ONUTMAYIN KERNEL 1.04 YÜKLEYİN VE ARDINDA SUPERSU İŞLEM BİTTİKTEN SONRA
REBOOT SİSTEM YENİDEN BAŞLAT BU İŞLEMDE TELEFONUNUZ İKİ DEFA AÇILIP KAPANCAK SABIRLI OLUN VE BEKLEYİN ROOT İŞLREMİ TAMAMDIR..
UNUTMAYIN BU İŞLEMDE BEN VE MAXİCEP AİLESİ SORUMLU DEĞİLDİR.. KOLAY GELSİN..
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt