hTC Desire Hd Orjinal Türkçe RUU HTC_TUR_3.13.468.2_Radio_12.65.60.29_26.14.04.28_M _release_227499

Sponsorlu Bağlantılar

smert20

smert20

Üye
    Konu Sahibi
hTC Desire Hd Orjinal Türkçe RUU HTC_TUR_3.13.468.2_Radio_12.65.60.29_26.14.04.28_M _release_227499
hTC Desire HD Orjinal Türkçe RUU Dosyası, İddaa ediyorum hiç bi yerde yoookkk...

• Beğen
Tepkiler: mexbeyn42, mafiaxer, hanol ve 5 diğerleri

smert20

smert20

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Beğenen Yok mu...

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve triyaki43
KELGER

KELGER

Üye
1- Ne işe yarıyor?
2-Wildfire s uyumlumu ?

smert20

smert20

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire HD için Fabrika rom dosyasıdır. orjinal türkçedir.
Sadece Desire HD içindir.

• Beğen
Tepkiler: -efşan

daksy

Üye
kardeşim emeğine sağlık gercekten bunu arıyordum :D

Gndiltsm

Üye
elinize sağlık nadir bulunan bir yazılım gerçekten.

triyaki43

triyaki43

Üye
Eywllh kardeş çok aradığım birşeydi çok faydalı olmuş emeğine sağlık.

-efşan

-efşan

Üye
Güzel paylaşım. Teşekkürler.

sahteprens71

sahteprens71

Üye
arkadaşm çok saol telimi downgrade yapmıştım eski sürüme ama şimdi tekrar aldıgım gibi kullanıyorum

hanol

hanol

Üye
çok teşekkür ederim elleriniz dert görmesin yaşamınız boyunca :sizden bir ricam olacak .kabul buyurursanız şayet.bende htc desire hd 2.3.5 ben bu cihazı bir türlü rootlayamadım araştırmadığım hemen hemen konu kalmadı. nerden yada nasıl bu sorunu halledebilirim.rica etsem

despair41

Üye
hTC Desire HD Orjinal Türkçe RUU Dosyası, İddaa ediyorum hiç bi yerde yoookkk...

Merhaba kolay gelsin ben rarları indirdim fakat rardan çıkaramıyorum ne yapmam lazım şimdiden teşekkür ederim

smert20

smert20

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba kolay gelsin ben rarları indirdim fakat rardan çıkaramıyorum ne yapmam lazım şimdiden teşekkür ederim

verdiğim siteye kendim upload ettim. açılan pencereden link butonuna tıkla ve indirip kullanabilirsin.

arsima89

arsima89

Üye

linkler gitmiş çokta lazımdı bi tek burada buldum tekrar paylaşmanız mümkün mü?

dgs2505

Üye

dostum elıne saglık calısmların ıcın ama bu lınkler gıtmıs yenıden bır upload cekmen mumkun mu

mrtdlk

mrtdlk

Üye
bu romu kurmak için root lazım mı kardeş ben teli rootlayamadım da

muallimc

Üye
linkler silinmiş galiba tekrar yüklemeniz mümkün mü, ya da önerebileceğiniz bir link var mı.

eceliniz

Üye
Emeğine sağlık. Çok makbule geçti.

freseur

Üye
TÜM HTC ROMLARI BURADA BULUNMAKTADIR. KOLAY İNDİRME LİNKİ

BURO_

BURO_

Üye
Tamamda Bunun NasL YükLeyeceğimizi AçıkLamaLı Bir ŞekiLde AnLatırmısınız?

Üst Alt