Çoklu Paylaşım Symbian Belle Fp2 HD Oyun Arşivi [94 Adet] 2.50 GB [26 Mart 2016]

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808de Hepsi Denenmiş,Resimlenmiş Ayrı Ayrı Klasörlere Ayrılarak Hepsi Elimden Geçmiştir.
Ekran Alıntıları Oyunlar ve İçerik Hakkında :
Oyun Arşivi Symbian Bellle Fp2 S^3.JPG

Scr000053-tile.jpg
Scr000061-tile.jpg

İndirme Linkleri ( 500 MBlik Partlar Halinde.Toplam 6 Part) :
Klasör Linki:

MediaFire

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: MrClaude, Nuru TaşDemir, ugur3535 ve 10 diğerleri
onurw58

onurw58

Üye
120 okunma var bir teşekkürler yok.:tşk:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
sailfish

sailfish

Üye
Kardeşim bunu yandisk veya bulut bi sürücüye yükleseydin :( indiremiyorum ama yinede teşekkürler beğendim :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

Cadillac34

Üye
Ellerine sağlık. Teşekkürler.

• Beğen
sailfish

sailfish

Üye
Arşivime kaydedicektim de yandisk veya google drive olsaydı iyi olurduda mediafiredan inmiyor ama sorun değil :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Arşivime kaydedicektim de yandisk veya google drive olsaydı iyi olurduda mediafiredan inmiyor ama sorun değil :)
Onada Eklerim Sorun Değilde.İnmiyor Diyorsun Tam Onu Anlayamadım Nasıl İnmiyor? Hata Vsmİ Alıyorsun Yoksa

asigsasi

asigsasi

Üye
iniyor sıkıntı yok paylaşım için teşekkürler :)

• Beğen
sailfish

sailfish

Üye
Sorunu valla bende anlamdımda turbobit lilebit mediafire gibi sitelere girmiyor hata alıyorum, sorun benden kaynaklıda herhalde yasaklı siteler arasında, hotspotla kullanarak felan indiririm :)

asigsasi

asigsasi

Üye
konu üst konu olmuştur @DarkredBlue61

• Beğen

Cadillac34

Üye
Sorunu valla bende anlamdımda turbobit lilebit mediafire gibi sitelere girmiyor hata alıyorum, sorun benden kaynaklıda herhalde yasaklı siteler arasında, hotspotla kullanarak felan indiririm :)
Hangi mobil hattan internet kullanıyorsun?

JustWatch34

JustWatch34

Üye
sağol bayağı bi var pcye attım hepsini :))

• Beğen

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt