Herkes Kendi Kişiselleştirdiği Arayüz Stilini Paylaşsın !

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
Moto G - Paranoid - Herathon tema - Nova Launcher

Invoke

Invoke

Üye

Linaro ile pa ne alaka?

Üstteki linke bak. Sanırım gpe çevirerek uyumlu hala getirebilirsin. Şarjım bitiyor çok bakamadım. 2. Hattı kullanamaz olacaksın, sanırım. Anlamazsan sonra bakar yazarım.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Moto G - Paranoid - Herathon tema - Nova Launcher

Sağolun, Link verebilir misiniz?

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye

Linaro ile pa ne alaka?

Üstteki linke bak. Sanırım gpe çevirerek uyumlu hala getirebilirsin. Şarjım bitiyor çok bakamadım. 2. Hattı kullanamaz olacaksın, sanırım. Anlamazsan sonra bakar yazarım.
Paranoid ile Linaro bu alaka hocam.

Anil-D

Anil-D

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

@najanaja @asigsasi
bende widget yapmak istiyorum öğrenmek istiyom hocam[emoji18]

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: najanaja ve Anil-D
Invoke

Invoke

Üye
Hmm linaro build varmış ama official PA'da var Moto G için. :D

Invoke

Invoke

Üye
Şimdi pc geçince baktım attığım linke de dediğim gibiymiş tek sim çalışacak. GPE çevirebilirsin orada yazan adımları uygulayarak. Sonra Official PA ya da linaro buildi ya da başka herhangi bir romu flashlayabilirsin.

@TeknoÖmer

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
nasil yapiyoz abi iste tam olarak öğretirmisin[emoji17]
Nasil ogretiyim anil zooper widget yukle bi bak sonra anlamadigin biryer olursa pm at.
Simdi sana sıfırdan nasil ogretiyim?

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
bende widget yapmak istiyorum öğrenmek istiyom hocam[emoji18]
bu nasıl bi cümledir böyle :kop:sensei bahadır :D olmazsa sen bi konu aç @Bahadir_fb baksana istekli çekirgeler var :D @Anil-D kardeşim emin ol bunlar çok kolay işler ve rahatlıkla yapacağına inanıyorum :oke:

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe, Bahadir_fb ve Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
bu nasıl bi cümledir böyle :kop:sensei bahadır :D olmazsa sen bi konu aç @Bahadir_fb baksana istekli çekirgeler var :D @Anil-D kardeşim emin ol bunlar çok kolay işler ve rahatlıkla yapacağına inanıyorum :oke:
artik ögretmen gözüyle bakiyom [emoji18] ona ondan

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Valla uccw icin cok guzel konular açtım ama androidde kimse ilgilenmiyor yorum bile almadı konular.
O yuzden ugrasmaya değmez boşa vakit kaybı :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
artik ögretmen gözüyle bakiyom [emoji18] ona ondan
senin bu duygusallığın beni öldürecek :D KARDEŞİMSİN :oke:
Valla uccw icin cok guzel konular açtım ama androidde kimse ilgilenmiyor yorum bile almadı konular.
O yuzden ugrasmaya değmez boşa vakit kaybı :)
@Anil-D bizden sen özel msj lada olsa ona biraz açıklayıcı bilgiler ver yardımcı olursan sevinirim :oke: ben zooper kullandım ama hiç düzenleme işleriyle uğraşmadım bana bakma :D sen daha iyiysin bu işlerde :D

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Anil-D

Üst Alt