Haziran 21 - 28 arası aranızda olamayacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Haziran 21 - 28 arası aranızda olamayacağım
Merhaba Arkadaşlar
Çalıştığım iş yerinde Yıllık izin hakkını dolduralı 5 ay oldu ama izni özellikle kayısı işlerine bıraktım lakin hepsini değil sadece 8 günlük iznimi kullanacağım.

Biraz tatil gibi olacak ama çoğunluk kayısı işlerinde koşturmaca içinde olacağım, bu akşam çıkıyorum nasipse haftaya cuma dönüyorum.

Gitmeden önce buraya yazmak istedim, farklı konu açıp bildirecektim lakin açmaya gerek yok sanırım.
Malumunuz Symbian kategorileri onay sistemi kaldırıldı, bundan sonra onay işleriye değil şikayetlerle ilgileneceğiz, tabi şikayetlerin yoğunluğu ne derece olur bilemeyiz ama biz yinede boşa bırakmayalım, şikayet gelmedende ara sıra kontrollerimizi gerçekleştirelim.
Genel, destek, modifikasyon, modlama gibi bölümlere zaman zaman göz değdirelim.

Bunun haricinde

İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Kampanyalar
Yöneticisi olmayan bölüm
Nokia S40 ve Java Destek Sadece anılbaran bölümde yetkili
Kültür - Sanat - Magazin - Tarih - Eğitim Dünyası minoo pek ilgilenemiyor bu aralar, ve sinema kategorisinde film isteklerine denk geldim bir kaç kez.

Bu bölümlerde yetki almak isterseniz, ilgilenebilecekseniz, tamamen sizlerin tercihine bırakarak söylüyorum, şayet ilgilnemek isteyen olursa çok iyi olacaktır, bazen gözden karçıdığımız hadiseler olabiliyor, azda olsa katkınızın olmasını isterim.
Bu konuda yetki almak isteyen olursa üst yönetime bildirsin, gerekeni yaparlar.

Herkese sevgiler saygılar :) kendinize iyi bakın, güzel vakit geçirin, kimseye karışmayın Allah'a emanet olun.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar, L-LumieRe, Buğra ve 1 kişi daha

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kendine iyi bak güzel insan .
Allah kolaylik versin .

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Kendine iyi bak abi.Görüşmek üzere :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Kendine iyi bak Mustafa, güzel bir izin dönemi diliyorum.
Her şey gönlünce olsun.

anılbaran

anılbaran

Üye
İşler biz de abi merak etme hallederiz iyi tatiller :)

ANIL

ANIL

Admin
İyi tatiller abi :)

Buğra

Buğra

Admin
İyi tatiller Mustafa abi :tebessüm:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Allah hayırlı bir tatil nasip etsin abi :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kolay gele :)

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Kolay gelsin mustafa iyi tatiller.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
iyi tatiller abim
kolay gelsin :)

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Yaaa bırak kayısıymış, tatil yapacaksın biliyoruz :islik

İyi tatiller abi :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
abi kolay gelsin kendine iyi bak

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Selamun Aleykum :) Merhaba arkadaşlar biraz erken döndüm, bahçeyi bırakıp geldim bizimkiler devam ediyor.
Ufak tefek işlerim vardı onlarıda halledeyim, öyle gideyim iş yerine.

• Beğen
Tepkiler: Mobilator, Nextman ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Selamun Aleykum :) Merhaba arkadaşlar biraz erken döndüm, bahçeyi bırakıp geldim bizimkiler devam ediyor.
Ufak tefek işlerim vardı onlarıda halledeyim, öyle gideyim iş yerine.
aleyküm selam Mustafa hocam hoş geldin sefalar getirdin :anlas:

ANIL

ANIL

Admin
Aleyküm selam abi hoşgeldin :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İstanbuldaki yöneticiler kargo ile bekliyormuş Mustafa abi söyleyememişler beni sözcü seçtiler :ehe sen bize bi koli yap Malatya kayısızı candır can Hasandan bi hayır görmedik zaten :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İstanbuldaki yöneticiler kargo ile bekliyormuş Mustafa abi söyleyememişler beni sözcü seçtiler :ehe sen bize bi koli yap Malatya kayısızı candır can Hasandan bi hayır görmedik zaten :D

:ehe Geç kaldın, Hoş bulduk beyler, herkes iyidir inşallah iyi olmanızı diliyorum.
Artık döndüm belki hafta sonları giderim, bu hafta sonuna kadar devam edecekler nasipte varsa yollarım, istanbulda bi toplantı yapar kasayı koyarsınız masaya birde fotoğraf tamam.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
kayısımı kaldı bizde yandı hepsi :kop2:
3-5 kasa var

• Beğen
Tepkiler: Reşwan
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hoşgeldin üstad .

Üst Alt